Kapsule za Dolce Gusto

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
66.976
Interesuje me da li je neko probao punjive kapsule za Dolce Gusto.
Vidim da ima i više vrsta po raznim cenama.
Da li vrede nečemu? Zanima me najviše za espreso kafu i čaj.

A kada već pričamo o kapsulama koja vam se najviše svidela, koju preporučujete?

feee.jpg
 
Interesuje me da li je neko probao punjive kapsule za Dolce Gusto.
Vidim da ima i više vrsta po raznim cenama.
Da li vrede nečemu? Zanima me najviše za espreso kafu i čaj.

A kada već pričamo o kapsulama koja vam se najviše svidela, koju preporučujete?

A da,zaboravio sam ti odgovoriti za ove punjive kapsule.
Pre par godina,@fortes i ja,smo nesto pisali na tu temu,tad smo sto se teme bili bas mladi,zeleni ;)i secam se da sam tad citao po netu za takve kapsule,ne secam se za koji aparat,ali komentari su bili razocaravajuci.Sad da li je situcija bolja ne znam,ali me zainteresiralo pa cu potraziti.
Za caj nisam bio zainteresiran,pa stvarno pojma nemam...ali sad pijem jednom dnevno zeleni caj iz ...ono punim onu spravicu kao jaje,kako li se vec zove,pa cu i to pogledati.
 
A da,zaboravio sam ti odgovoriti za ove punjive kapsule.
Pre par godina,@fortes i ja,smo nesto pisali na tu temu,tad smo sto se teme bili bas mladi,zeleni ;)i secam se da sam tad citao po netu za takve kapsule,ne secam se za koji aparat,ali komentari su bili razocaravajuci.Sad da li je situcija bolja ne znam,ali me zainteresiralo pa cu potraziti.
Za caj nisam bio zainteresiran,pa stvarno pojma nemam...ali sad pijem jednom dnevno zeleni caj iz ...ono punim onu spravicu kao jaje,kako li se vec zove,pa cu i to pogledati.
ne znam nikoga ko koristi te punjive...u teoriji mi ne zvuci lose...
svi ti aparatici imaju 15 bara kao i jeftinije espreso masine...stavis, sameljes kafu i imas svezu...cistu...
isto vazi i za rinfuz caj...
no posto niko to ne koristi moguce je da i ne vredi... :)
 

Back
Top