kapetan dragan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
1233666564.pjpeg
 
ajmo forumasi recite ko je on
Секо мораш да одеш на неки форум из Аустралије пошто је он њихов држављанин има ће разумевање ако си из Хрватске. Пази само да те не банују због непоштовања закона Аустралије озбиљна су земља. :bye:
 
On je Srbin .

A sad skoro je uspeo da pobedi Hrvatsku i da se izbori , uz veliku pomoc Srba iz Austrralije i SPC , da se hrvatska proglasi za drzavu gde je pravedno sudjenje nemoguce . A eto , ro ce biti u buduce formula, koja vazi za sve tajne i javne poternice hrvatske protiv Srba .
Kako je sam izjavio , srpska Vlada me je izdala , ali ne i Srpski narod .
Inace tajne optuznice su jedan od vidova pritisaka na Srbe i sprecavanje povratka veceg broja Srba , a takodje , predstav;ljaju produzenog oblika terorra nad Srbima , od strane Hrvata .
On iz Srbije nije nista odneo , nije corisao ,a u Australiju se vratio siromasniji , nego sto je iz Australije krenuo za Srbiju .
 
jel ova tema neka farsa---sta li ???
kapetana dragana nisam nikad licno upoznao---na osnovu onog sto sam cuo o njemu od njegovih saboraca iskreno mi je zao sto se nismo upoznali....cuo sam sve najbolje----izuzetan profesionalac...avanturista koji se svrstao na stranu srba....puno uradio da od srba u krajini napravi respektabilnu vojnu jedinicu koja se dokazala....ta jedinica je bila strogo hirajhiski ustrojena....obucena i ratovala po pravilima medjunarodnog prava....steta je sto je kapetan dragan hteo da uplovi u politicku sferu gde je bio amater....greska politickog rukovodstva RSK sto ga nije motivisala da se vrati vojnickom zanatu....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top