light & dark
Buduća legenda
- Poruka
- 37.758
ovi vuku na jednu stranu oni na drugu 
mesto suceljavanja!
aj krenemo ovako....sta je to sto zena dobija brakom ili vanbracnom zajednicom?
znaci bez idiotskih odgovora kao sto je ljubav...konkretne stvari, pojavni oblici
nekada je zena dobijala prezime (glupost ko da je tikva bez korena i nema svoje), dobijala je status (status postoji i danas u raznim oblicima cak i ako niste plemickog roga, ili pripadnik kvazi vise klase, udata zena je i dalje postovanija u drustvu..sto otpada ukoliko nekog boli uvo za to)....e onda je to vecito pitanje nekada spajanja imanja a danas novca i nekretnina...radi lakse analize da izjednacimo jednacinu u tom smislu i da kazemo da oboje ljudi unosi finansijska sredstava...dakle sta je ono sto ostaje?
e u cilju da svi kolege i kolezinice mogu da odgovore moze i pitanje sta zena dobija u vezi?

mesto suceljavanja!

aj krenemo ovako....sta je to sto zena dobija brakom ili vanbracnom zajednicom?
znaci bez idiotskih odgovora kao sto je ljubav...konkretne stvari, pojavni oblici
nekada je zena dobijala prezime (glupost ko da je tikva bez korena i nema svoje), dobijala je status (status postoji i danas u raznim oblicima cak i ako niste plemickog roga, ili pripadnik kvazi vise klase, udata zena je i dalje postovanija u drustvu..sto otpada ukoliko nekog boli uvo za to)....e onda je to vecito pitanje nekada spajanja imanja a danas novca i nekretnina...radi lakse analize da izjednacimo jednacinu u tom smislu i da kazemo da oboje ljudi unosi finansijska sredstava...dakle sta je ono sto ostaje?
e u cilju da svi kolege i kolezinice mogu da odgovore moze i pitanje sta zena dobija u vezi?
....dobija nekoga na koga ona može da se osloni u svakom trenutku tj. saigrača u životu (osim kad je u pitanju pogrešan izbor ali to je već druga priča) isto tako i druga strana....dobija svakodnevni sex (osim kad je boli glava 
u cemu tacno moze da se osloni...i moze li u svakom trenutku..usput cesto se pominje pitanje zastite zene ne znam jel se to odnosi na fizicku zastitu..jer ukoliko vam neko nije telohranitelj ne moze biti tu u svakom trenutku 



