Trivić "zapjenila" na Dodika: Histerija i bijes Milorada Dodika, agenta hrvatskih službi, pokazuju paniku koja je izazvana mojom kandidaturom"

комшија

Stara legenda
Poruka
90.989
1652687329770.png





TRIVIĆ „ZAPJENILA“ NA DODIKA: Histerija i bijes Milorada Dodika, agenta hrvatskih službi, pokazuju paniku KOJA JE IZAZVANA mojom kandidaturom“



Jelena-Trivic-PDP-Foto-D-BOZIC-990x660.jpg


15.05.22

Nakon što je srpski član Predsjedništva BiH Milroad Dodik reagovao na prozivke Jelene Trivić (PDP), uslijedio je i njen odgovor.

“Histerija i bijes Milorada Dodika, agenta hrvatskih službi, pokazuju paniku u kojoj se ta individua nalazi. Panika je izazvana mojom kandidaturom za predsjednika Republike Srpske, kao i mojim ukazivanjem na njegove prevarantske pokušaje obmane naroda koji on više ne može, kao i do sada, lagati i žrtvovati za one kojima služi”, rekla je Trivićeva.

Dodaje da je “histerični, bijesni i prestravljeni Dodik zaboravio da su upravo on i njegova kleptokratska bulumenta dovela penzionere, borce, radnike, mlade i sve ostale građane gotovo do prosjačkog štapa”.

1652687499997.png



Nakon što je srpski član Predsjedništva BiH Milroad Dodik reagovao na prozivke Jelene Trivić (PDP), uslijedio je i njen odgovor.

“Histerija i bijes Milorada Dodika, agenta hrvatskih službi, pokazuju paniku u kojoj se ta individua nalazi. Panika je izazvana mojom kandidaturom za predsjednika Republike Srpske, kao i mojim ukazivanjem na njegove prevarantske pokušaje obmane naroda koji on više ne može, kao i do sada, lagati i žrtvovati za one kojima služi”, rekla je Trivićeva.
Dodaje da je “histerični, bijesni i prestravljeni Dodik zaboravio da su upravo on i njegova kleptokratska bulumenta dovela penzionere, borce, radnike, mlade i sve ostale građane gotovo do prosjačkog štapa”.

Trivićeva pita o kakvoj ekonomskoj politici priča Dodik kojeg bi mogla poistovjetiti sa mnogim izdajnicima i slugama raznih okupatora koji su imali namjeru da unište srpski narod, ali to neće učiniti, jer sam ona, kako tvrdi, za razliku od njega, političarka, a ne “agent opasnih djela”.

1652688209848.png


“I za kraj, Dodik bi trebao da poradi malo na pismenosti. Što se ostalog tiče, poodavno je dešifrovan. Dodik je prošlost, retrogradna snaga koja odlazi. Narod, a i ja sa narodom, idemo ka vremenu bez njega, najvećeg uzurpatora i izdajnika, predatora vlastitog naroda”, kaže Trivićeva.

“Pred nama je budućnost, a pred Dodikom odlazak u nečistu političku prošlost”. zaključuje Trivićeva.

link

Будућа председница мањег босанско-херцеговачког ентитета Јелена Тривић не прича безвезе. Додик је, на пример, Јасеновачку грађу из музеја у Бањалуци, предао Музеју Холокауста у Вашингтону, а који је у року од годину дана исту предао Хрватској; тиме су Хрватској предати многи артефакти који доказују геноцид у НДХ. Који мотив може да буде за такво недело? Додик има и превише новца да би (само) новац био мотив. О овоме је Тривић већ говорила у босанској јавности!
 
Šta je ovo? Neka RS Milica Zavetnica? Provalili i tamo da kao žensko možeš mnogo više?
Не може да се пореди са Zavijetnicom јер Zavijetnica лажна опозиција, док је Јелена као што видиш права опозиција Додику и његовом режиму.
 
Не може да се пореди са Zavijetnicom јер Zavijetnica лажна опозиција, док је Света Јелена Равногорска као што видиш права опозиција Додигу и његовом режиму.

Sveta Jelena? Ok.

Nikad nisam razumeo tu dozu ostrašćenosti kod nekih ljudi, pa ovi kao neće da napišu Dodik, kako se i preziva čovek, ovi ovog zovu Đitler, kao, jel vam dobro ljudi.
 
..ovi kao neće da napišu Dodik, kako se i preziva čovek, ovi ovog zovu Đitler, kao, jel vam dobro ljudi.
Ne osuđuj one što ga zovu čobanin, ili slično. To ti dođe kao blago oslobađanje frustracije na duhovit način, jer je ljudima muka šta sve radi i šta je uradio ;-)
A inače, saglasna sam za to emotivno vezivanje za političara, ko god da je ta persona, je totalno pogrešno. Ima baš o tome u knjizi "Čujte Srbi, čuvajte se sebe sami" od Arčibalda Rajsa. Možda si i imao to na umu. :-)

Prijatno
 
Ne osuđuj one što ga zovu čobanin, ili slično. To ti dođe kao blago oslobađanje frustracije na duhovit način, jer je ljudima muka šta sve radi i šta je uradio ;-)
A inače, saglasna sam za to emotivno vezivanje za političara, ko god da je ta persona, je totalno pogrešno. Ima baš o tome u knjizi "Čujte Srbi, čuvajte se sebe sami" od Arčibalda Rajsa. Možda si i imao to na umu. :-)

Prijatno

Mislim da to i jeste problem, ne treba se oslobađati frustracije tako što ćemo ih zvati Dodig, već tako što će Dodik ili neki Mika, Pera postati prošlost naša. Kao i kod nas, imamo neke "humorističke" emisije, bukvalno cela opozicija se svela na to da Kesić i Ivanović "duhovitim" doskočicama pokušaju da ih ismevaju, pa kao šta se ukači ukači... Potpuno suludo i promašeno.

Ovde se odmah radi da li voliš ovog ili onog, ne volim ga, nije mi partner, prijatelj ili porodica, radi dobro ili loše, nema tu emocija.
 
Mislim da to i jeste problem, ne treba se oslobađati frustracije tako što ćemo ih zvati Dodig, već tako što će Dodik ili neki Mika, Pera postati prošlost naša. Kao i kod nas, imamo neke "humorističke" emisije, bukvalno cela opozicija se svela na to da Kesić i Ivanović "duhovitim" doskočicama pokušaju da ih ismevaju, pa kao šta se ukači ukači... Potpuno suludo i promašeno.

Ovde se odmah radi da li voliš ovog ili onog, ne volim ga, nije mi partner, prijatelj ili porodica, radi dobro ili loše, nema tu emocija.
Sve sam saglasna. Upravu si.
Isto tako mislim o tim emisijama, te o pjesmama, kao što je prije nekoliko godina bio Beogradski sindikad-Sistem te laže. Kod nas se u izlasku, ako nisi u pabu na svirci, to puštalo po x puta, istu veče.
Čitala sam o efektima toga na nas. Tu se ljudi izduvaju, i sve frustracije upućene lošoj politici i političarima, oslobode dok se sluša pjesma, i na to sve uz alkohol.

Vrlo dobro su poznati mehanizmi psihologije i uticaja marketinga(npr. uticaj panoa i političkih figura na istima kada ih dugotrajno gledamo i čitamo poruke napisane. U R.Srpskoj su na svakom koraku kačili Vučića).
Zašto Kesić i Ivanović da stavljanjem, tog istog, konstantno na ekran, zapravo ne rade kontraefekat ili možda čak i željeni efekat?
 
Sveta Jelena? Ok.

Nikad nisam razumeo tu dozu ostrašćenosti kod nekih ljudi, pa ovi kao neće da napišu Dodik, kako se i preziva čovek, ovi ovog zovu Đitler, kao, jel vam dobro ljudi.
Samo da dodam, šta sam sadvim mislila sa obom mišlju iznad:
Korisno je reći za Dodika "čobanin" ili slično, zato što time daješ jednom riječju do znanja da ti je jasno mnogoštošta, a bez silnog, a nekada i suvišnog, pričanja o istome, jer je iscrpno i zamorno.
 
Sve sam saglasna. Upravu si.
Isto tako mislim o tim emisijama, te o pjesmama, kao što je prije nekoliko godina bio Beogradski sindikad-Sistem te laže. Kod nas se u izlasku, ako nisi u pabu na svirci, to puštalo po x puta, istu veče.
Čitala sam o efektima toga na nas. Tu se ljudi izduvaju, i sve frustracije upućene lošoj politici i političarima, oslobode dok se sluša pjesma, i na to sve uz alkohol.

Vrlo dobro su poznati mehanizmi psihologije i uticaja marketinga(npr. uticaj panoa i političkih figura na istima kada ih dugotrajno gledamo i čitamo poruke napisane. U R.Srpskoj su na svakom koraku kačili Vučića).
Zašto Kesić i Ivanović da stavljanjem, tog istog, konstantno na ekran, zapravo ne rade kontraefekat ili možda čak i željeni efekat?

Meni deluje potpuno željeni efekat, iskren da budem. Jer se niko ne bavi suštinskim pitanjima ko je tu i šta radio, tipa pola Beograda zna sve te kombinacije ko šta gde ima, ali to se ne pominje, kao što se ne pominju prostitutke kojima se koriste, ko tu sa kim, ko je kome ortak, kako se sklapaju poslovi, o tome se ne priča, priča se o tome kako je npr Toma Mona napravio neki lapsus. To su forice za sedmi razred osnovne, zapravo nebitnog tipa, niko se ne bavi suštinom.

Kao i sve te pesme, BS pravi sve vreme neke kao pesme protiv sistema, političara, a onda kad ih neko pita "pa što niste poveli borbu?" bude odgovor "pa mi samo snimamo pesme", dakle poenta je da se čovek izduva, oni budu neki kao gotivci, borci za nešto iako se realno ne bore ni za šta osim što su stihoklepci i to je to.

Meni stvarno tu deluje da se oni svi samo dobro zezaju na račun običnih ljudi. Kao što i Đilas odjednom ode na sastanak i odjednom on nije lopov, ne pominje ga niko. Mislim, jesi li čula nakon izbora jedan jedini put da je Đilas lopov? Ja nisam.
 
Meni deluje potpuno željeni efekat, iskren da budem. Jer se niko ne bavi suštinskim pitanjima ko je tu i šta radio, tipa pola Beograda zna sve te kombinacije ko šta gde ima, ali to se ne pominje, kao što se ne pominju prostitutke kojima se koriste, ko tu sa kim, ko je kome ortak, kako se sklapaju poslovi, o tome se ne priča, priča se o tome kako je npr Toma Mona napravio neki lapsus. To su forice za sedmi razred osnovne, zapravo nebitnog tipa, niko se ne bavi suštinom.

Kao i sve te pesme, BS pravi sve vreme neke kao pesme protiv sistema, političara, a onda kad ih neko pita "pa što niste poveli borbu?" bude odgovor "pa mi samo snimamo pesme", dakle poenta je da se čovek izduva, oni budu neki kao gotivci, borci za nešto iako se realno ne bore ni za šta osim što su stihoklepci i to je to.

Meni stvarno tu deluje da se oni svi samo dobro zezaju na račun običnih ljudi. Kao što i Đilas odjednom ode na sastanak i odjednom on nije lopov, ne pominje ga niko. Mislim, jesi li čula nakon izbora jedan jedini put da je Đilas lopov? Ja nisam.
I ja isto tako mislim, sasvim sam saglasna.
Danas se sve vrlo dobro zna, razni mehanizni manipulacija su do detalja razrađeni. Sociologija, psihologija, marketing, umjetnost, novinarstvo i spone između svega itd.
Sve je to vrlo dobro jasno stručnjacima za te oblasti. Dodik ima silnu ekipu ljudi savjetnika i stručnjaka iz raznih oblasti, koja radi za njega.
Ovdje i ima kakva-takva opozicija.

A šta je u Srbiji? Tu doslovno nema opozicije. Kako je moguće da u demokratskoj državi nema opozicije i da kritičari Vučića jedino pričaju "trla baba lan, da joj prođe dan" priče?

Nešto tu opasno ne štima.
 
I ja isto tako mislim, sasvim sam saglasna.
Danas se sve vrlo dobro zna, razni mehanizni manipulacija su do detalja razrađeni. Sociologija, psihologija, marketing, umjetnost, novinarstvo i spone između svega itd.
Sve je to vrlo dobro jasno stručnjacima za te oblasti. Dodik ima silnu ekipu ljudi savjetnika i stručnjaka iz raznih oblasti, koja radi za njega.
Ovdje i ima kakva-takva opozicija.

A šta je u Srbiji? Tu doslovno nema opozicije. Kako je moguće da u demokratskoj državi nema opozicije i da kritičari Vučića jedino pričaju "trla baba lan, da joj prođe dan" priče?

Nešto tu opasno ne štima.

Ovde državne strukture drže sve, bar mi tako deluje. Dugo nije bilo nikakve opozicije, Đilas je čak bio i na čelu košarkaškog saveza, nije hteo čovek da se bavi time uopšte više, nego valjda bilo glupo da nema baš niko pa su njega aktivirali opet, kao da se napravi neki koliko-toliko "jak" protivnik, da ispadne evo neko ima u opoziciji, a zapravo sve ekipa koja se dogovara i radi zajedno.

Uzmi primer novi most i Busplus (kompanija koja naplaćuje javni prevoz u Beogradu, privatna, osnovana od strane Đilasa i ekipe) gde su SNS pričali kad dođu na vlast razotkriće lopovluk tu, ukinuće Busplus, reći će zašto je most koštao toliko... Dođu na vlast apsolutnu svuda i niko više nikad ne pomene to, ko veli šta smo pričali pričali smo, braćo maline su naše, koga boli uvo.

Po starom dobrom običaju, vrana vrani ne vadi oči.
 
Ovdje i ima kakva-takva opozicija.

A šta je u Srbiji? Tu doslovno nema opozicije.
Ма да, како да не... Само што се до масовних протеста групе ПРАВДА ЗА ДАВИДА који су били кренули у пролеће 2018. године, политички живот у мањем босанско-херцеговачком ентитету овде није ни пратио јер га de facto није ни било.
 
Sveta Jelena? Ok.

Nikad nisam razumeo tu dozu ostrašćenosti kod nekih ljudi, pa ovi kao neće da napišu Dodik, kako se i preziva čovek, ovi ovog zovu Đitler, kao, jel vam dobro ljudi.
Pa isto ti je to:
https://actacroatica.com/hr/surname/Dodik/

Prezime Dodik u modernoj Hrvatskoj
Dodici u Hrvatskoj gotovo su u potpunosti Hrvati, najvećim dijelom iz Srednje Bosne, a vrlo su rijetko i Srbi. U prošlom stoljeću relativno najviše hrvatskih stanovnika s ovim prezimenom rođeno je u Srednjoj Bosni (područje Vareši) i u Srednjoj Bosni (područje Sarajeva).

Rasprostranjenost
U Hrvatskoj danas živi oko 190 Dodika u 90 domaćinstava. Sredinom prošlog stoljeća bilo ih je približno 20, pa se njihov broj višestruko povećao.
Prisutni su u većini hrvatskih županija, u 30 gradova i 24 manja naselja, najviše u Zagrebu (40), Kninu (30), Rijeci (15), Osijeku (<10), te u Metkoviću (<10).
 
Pa isto ti je to:
https://actacroatica.com/hr/surname/Dodik/

Prezime Dodik u modernoj Hrvatskoj
Dodici u Hrvatskoj gotovo su u potpunosti Hrvati, najvećim dijelom iz Srednje Bosne, a vrlo su rijetko i Srbi. U prošlom stoljeću relativno najviše hrvatskih stanovnika s ovim prezimenom rođeno je u Srednjoj Bosni (područje Vareši) i u Srednjoj Bosni (područje Sarajeva).

Rasprostranjenost
U Hrvatskoj danas živi oko 190 Dodika u 90 domaćinstava. Sredinom prošlog stoljeća bilo ih je približno 20, pa se njihov broj višestruko povećao.
Prisutni su u većini hrvatskih županija, u 30 gradova i 24 manja naselja, najviše u Zagrebu (40), Kninu (30), Rijeci (15), Osijeku (<10), te u Metkoviću (<10).

Vecina danasnjih Hrvata narocito ovih po zapadnoj Hercegovini su pokatolceni Srbi
Ti Dodici su pokatolceni Srbi
Vatikan kroz povjest praktikuje misije pokrstavanja od J.Amerike do Afrike a to je radio i nasim prostorima citava Dalmacija i z Hercegovina je pokatolcena
Ima mnogo starih pravolsavnih crkava koje su pretvorene u katolicke kao ova u Makarskoj

https://www.zapadnisrbi.com/istorij...-rasrbljavanje/943-srbski-tragovi-u-dalmaciji

Mnogi pokatolceni Srbi osim osim sto su zdarzali svoj maternji srpski Vukov jezik zadrzali su i stare srpske obicaje kao slavljenje slave

http://www.katolicki.info/forum/viewtopic.php?f=3&t=1909
 
Не може да се пореди са Zavijetnicom јер Zavijetnica лажна опозиција, док је Јелена као што видиш права опозиција Додику и његовом режиму.
Moguca je bas ta varijanta...
Da je zavetnica politicar po opredeljenju, a da je ova opozicija po opredelenju.
A to ne znaci pozitivno naprotiv, znaci negativno...
Jer onda je bitno rasturiti Dodika i nista drugo , sve cemo kasnije smisliti sta treba...

Ja ne volim te igrice, a zene ih obozavaju....to je njihov stil...
I stil primitivnih muskaraca, i oni bi isto radili sve iz mrznje prema nekom , pa posle cemo lako , tj oni sve to lako a nikako...

U drustvu koje je sklono uvlacenju i oportunizmu, postaje tesko skidati diktatore, pa se cela zbrka samo produbljuje i nastavlja..
Nema tu neke normale kasnije...
 
Не може да се пореди са Zavijetnicom јер Zavijetnica лажна опозиција, док је Јелена као што видиш права опозиција Додику и његовом режиму.
Ova njena stranka PDP za tu stranku se od osnivanja 1997 pricalo da je osnovna od strane britanske sluzbe MI6.Ja sam te price cuo jos pre 20 god .Pricalo se da visoki funkcioneri stranke svi imaju stanove i vile po Londonu gde im zive djeca itd
Za Dodika se zna da je produkt Amera ,da je doveden NATo tenkovima na vlast ,da je finansiran od NDI i drugih slicnih zapadnjackih fondacija
koje projektuju lidere.,da su mu tepali da je dasak svjezeg vjetra na Balkanu ,da jako dobro saradjuje sa globalistickim satanistickim imperijalistickim financijskim institucijjama kao MMF,svjetska bnka,eu banka za obnovu i razavoj itd zasto bi ga obaspali parama i kreditima ako nije njihov pijun i dalje

Stari SDS je skrsen i njega su preuzeli

Tako da fakticki u RS i ne postoji opozicija jer su svi akteri na politickoj sceni RS marioente stranih centara moci odnosno duboke drzave sa zapada .Bilo ko da dodje od njih na vlast nista se sustinski nece promjeniti ,sjasi kurta da uzjasi murta
 
Ма да, како да не... Само што се до масовних протеста групе ПРАВДА ЗА ДАВИДА који су били кренули у пролеће 2018. године, политички живот у мањем босанско-херцеговачком ентитету овде није ни пратио јер га de facto није ни било.
Jbg, ima i toga
 

Back
Top