Канада: Отац завршио у затвору јер је 14-годишње биолошки женско дете звао ћерком

To je narativ koji su nametnuli 1986. i od tada je svaki dan gori od prethodnog.

Potreban je hard reset, u obliku voljenja Solane umesto Peskova

Teško, s obzirom na to da je Solana ovde sipao bombe radi podrške terorizmu, dok Peskov to nije radio :kafa:
 
Сви знамо да је наказни али то је фЕнси то је демократсија, људска права, феминисти они су кул ми сељачине изашли смо из моде...
Pokondirene tikve koje su juce napustile svoje selo, a imaju potrebu da se dokazuju kako su oni iznad svojih suseljana, kako su prevazisli odredene stereotipe su poseban soj koji je zanemaren u svojoj novoj sredini, najcesce podcenjen pa na neki sebi svojstven iracionalni nacin pokusava resiti svoje frustracije.
Njihov modus ponasanja sam licno iskusio posto sam ih prihvatio u najboljoj nameri, a oni su mi se bezpotrebno dodvoravali dok nisu umislili da mogu dominirati nadamnom, otreznjenje koje sam im uprilicio je izazvalo ovaj put nepotrebnu mrznju.
 
Budi siguran da se ruski narod protivio i izumu sapuna
Да добро си ме подсетила Њ.В. сапун...још једна прецењена ставка у вашем систему вредности...знаш шринкић ми је рекао да слободно могу се купам 4 пута на дан... јЕ.боте...
 
Pokondirene tikve koje su juce napustile svoje selo, a imaju potrebu da se dokazuju kako su oni iznad svojih suseljana, kako su prevazisli odredene stereotipe su poseban soj koji je zanemaren u svojoj novoj sredini, najcesce podcenjen pa na neki sebi svojstven iracionalni nacin pokusava resiti svoje frustracije.
Njihov modus ponasanja sam licno iskusio posto sam ih prihvatio u najboljoj nameri, a oni su mi se bezpotrebno dodvoravali dok nisu umislili da mogu dominirati nadamnom, otreznjenje koje sam im uprilicio je izazvalo ovaj put nepotrebnu mrznju.
Samo nismo razumeli da li si ovde na strani Kanade ili na strani zaostalih primitivnih država
 
Samo nismo razumeli da li si ovde na strani Kanade ili na strani zaostalih primitivnih država
1620211420785.png
 
Samo nismo razumeli da li si ovde na strani Kanade ili na strani zaostalih primitivnih država
Сад озбиљно питам у којим државама још има таквих могућности као у Канади?
 
Сад озбиљно питам у којим државама још има таквих могућности као у Канади?
Po pravilu ove razvijene zemlje tipa Holandija su za LGBTQ+ prava, a ove najgore države sveta (Belorusija, SSSR, VuqIeristan) ih progone.
 
Po pravilu ove razvijene zemlje tipa Holandija su za LGBTQ+ prava, a ove najgore države sveta (Belorusija, SSSR, VuqIeristan) ih progone.
Мора да има и оних земаља које кажу ок прихватамо реалност нема прогона поштовање свакоме, али дај да не претерујемо...
 
Znam ali ako 200,000,000 lekara kaže jedno, a pijani Rus kaže drugo, otkud ti ideja da je Putin u pravu
Ебо те Путин и 200 милиона таквих лекара, користим здрав мозак и животно
искуство за доношење закључака. То што ти немаш чиме да мислиш већ се
ослањаш искључиво на експозее политичких комесара и њихове одлуке
прихваташ без преиспитивања ставља те на страну баш тог мрског СССР-а.
Грађани СССР-а су барем имали алиби за своје понашање, репресивни апарат.
 
Ебо те Путин и 200 милиона таквих лекара, користим здрав мозак и животно
искуство за доношење закључака. То што ти немаш чиме да мислиш већ се
ослањаш искључиво на експозее политичких комесара и њихове одлуке
прихваташ без преиспитивања ставља те на страну баш тог мрског СССР-а.
Грађани СССР-а су барем имали алиби за своје понашање, репресивни апарат.
Kad bi 0 od 200,000,000 lekara bilo za Trans, možda bi bilo prostora za vaša pitanja.

Ali ovako kad svih 200,000,000 kažu jedno, a samo Dejan Petar Zlatanović kaže drugo, onda nemam izbora nego da pijem progesteron
 
Kad bi 0 od 200,000,000 lekara bilo za Trans, možda bi bilo prostora za vaša pitanja.

Ali ovako kad svih 200,000,000 kažu jedno, a samo Dejan Petar Zlatanović kaže drugo, onda nemam izbora nego da pijem progesteron
Мишомор би ти више одговарао само је болно.
Можда ипак да изабереш 7,62, брзо је и безболно.
 
користим здрав мозак и животно искуство за доношење закључака.

Да, бојим се да то у твом случају није комбинација која добија.
 
Po pravilu ove razvijene zemlje tipa Holandija su za LGBTQ+ prava, a ove najgore države sveta (Belorusija, SSSR, VuqIeristan) ih progone.
Muslimani i njihovo zalaganje za devijantne pojave u hrišćanskim i nemuslimanskim zemljama.
Šta je sa pravima i kakva prava uživaju LGBT u muslimanskim državama?
 
Po pravilu ove razvijene zemlje tipa Holandija su za LGBTQ+ prava, a ove najgore države sveta (Belorusija, SSSR, VuqIeristan) ih progone.
Па и не баш.
Имам пријатеља који је са 30+ ушао у процедуру промене пола. Наравно, нисмо благе имали да се осећа као жена.
Он је дуго анализирао где да премести свој живот како би као будућа видно мушкобањаста жена живео свој живот што квалитетније.
Америка је отпала одмах. Каже да је тамо нулто разумевање за те ствари сем у две-три државе.
Сад је у Холандији. Каже да је тамо , по том питању, колико-толико лакше.
 
Па и не баш.
Имам пријатеља који је са 30+ ушао у процедуру промене пола. Наравно, нисмо благе имали да се осећа као жена.
Он је дуго анализирао где да премести свој живот како би као будућа видно мушкобањаста жена живео свој живот што квалитетније.
Америка је отпала одмах. Каже да је тамо нулто разумевање за те ствари сем у две-три државе.
Сад је у Холандији. Каже да је тамо , по том питању, колико-толико лакше.
I, Tebi nije čudno da je izabrao upravo Holandiju a ne vašu bratsku Čečeniju
 
I, Tebi nije čudno da je izabrao upravo Holandiju a ne vašu bratsku Čečeniju
Па не, није ми чудно, али из прве руке знам да то нигде није прихваћено као у Холандији, а и у Холандији је средње жалосно.
 
Па не, није ми чудно, али из прве руке знам да то нигде није прихваћено као у Холандији, а и у Холандији је средње жалосно.
Iskreno rečennoh i mene nervira onaj Kejtlin Džener
 
Pa eto, socijalna stigma ljudi kao što je P.S. Manijak
Али направила је и породицу, а није морала/о толико да се прикрива.
Да ли социјална стигма, да ли несигурност у одлуку, нећемо сазнати никад.
 
Да, бојим се да то у твом случају није комбинација која добија.
Да, ти копираш Јагуарку и почињеш реченице са "Да, НАСТАВАК ПО ЖЕЉИ"...
 
Али направила је и породицу, а није морала/о толико да се прикрива.
Да ли социјална стигма, да ли несигурност у одлуку, нећемо сазнати никад.
Da, mene je jedna optužila da sam Seljanka, samo zato što volim muškarce.
 
Ово треба кандидовати за најглупљи дугометражни упис на крстарици.
Пцихолози кажеш, стручњаци? Кад су ти стручњаци иког са психичким
проблемима излечили? Историја експериментисања и иживљавања
'лекара' и особља у установама за менталну рехабилитацију је ушла
у хорор жанрове. Препустити децу њима у руке је само пут ка самоубиству
тог детета. Знам за велики број таквих случајева када неуки родитељи
притиснути муком тинејџерског доба подлегну искушењу и предају дете
'стручњацима' да их навуку на фармацеутске дроге са којих нема скидања.
Сваки случај за који знам завршио се трагично, самоубиством, лекови
које су трошили имали су у нуспојавама 'изазивање суицидалних намера'.

Жао нам је због твојих ружних искустава у Лази.
 

Back
Top