Kamopovanje u Crnoj Gori

modestib

Zainteresovan član
Poruka
180
Pozdrav svima,
spremamo se da se zaputimo u CG i planiramo da kampujemo. Interesuje nas potez od Bigova do granice sa Hrvatskom. Vidim na mapi da ima dosta kampova, ali vrlo tesko mogu da pronadjem bilo kakve prakticne informacije, pa cak i fotografije. Molim sve one koji imaju iskustva, koji su bili, imaju fotke, znaju cene, da nam nesto kazu. Posto idemo kolima, nije nam problem ni da se krecemo od jednog do drugog mesta. Kamp treba da ima hlad, vodu, pozeljno bi blo i struju, i naravno, da nije paradajz kamp. Dobra priroda, mir i uzivnje, to je sve sto nam treba. Hvala unapred
 
Pozdrav svima,
spremamo se da se zaputimo u CG i planiramo da kampujemo. Interesuje nas potez od Bigova do granice sa Hrvatskom. Vidim na mapi da ima dosta kampova, ali vrlo tesko mogu da pronadjem bilo kakve prakticne informacije, pa cak i fotografije. Molim sve one koji imaju iskustva, koji su bili, imaju fotke, znaju cene, da nam nesto kazu. Posto idemo kolima, nije nam problem ni da se krecemo od jednog do drugog mesta. Kamp treba da ima hlad, vodu, pozeljno bi blo i struju, i naravno, da nije paradajz kamp. Dobra priroda, mir i uzivnje, to je sve sto nam treba. Hvala unapred
Pogledaj na temi TURIZAM. Tamo ces dobiti valane informacije.
Osoba, forumas pod nickom TURIZAM CG daje korektne i tacne informacije


Evo ovdje postavi pitanje:

http://forum.krstarica.com/threads/140552&page=46
 
pazi, sigurno znam da u cg ima kampova koji nisu paradajz, za jedan vec znam, mada izgleda da nema struje, sto mi je problem. kazu mi ljudi da znaju da ima bas dosta kampova, i sigurna sam da bar neki od njih zadovoljavaju najvaznije kriterijume. kontaktirala sam ovog turizamcg pa cemo da vidimo. iako nemam poverenja u cg, ipak mislim da na tom potezu moze nesto da se iskopa. postoje ronilacnki kampovi, mali kampovi za koje ne znaju svi, pa se nadam da i paradajz mozemo da izbegnemo
 

Back
Top