Kamioni&avioni

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.429
Često u komentarima na neke idiotske tekstove o žensko muškim odnosima na portalima nailazim na ocenu muškog dela auditorijuma da se žene lože na kintu i dobar auto. Ne lažem (časna pionirska) kad kažem da me nikad nije privukao materijalni status muškarca (ako je dobar to bolje, ali nije presudno), bez da me privuče nekom svojom personom, da ne kažem personalitijem :lol:, što opet ume da bude varka ali to je druga tema...Mora da ima kamione i avione, ili može i bez? I do koje mere bez ili sa? Mrzi me da anketiram. A i tema je onako...za ubiti vreme.
 
Ja sam uvek želela da radim zato da imam svoju kintu tj.svoju slobodu. I onda ne moram da tražim sponzora nego srodnu dušu.
E sad, nikad nisam našla srodnu dušu među lezilebima pustim, to me odbija automatski. Znači lova.
Ali pošto nisam neka lepotica, onda mi je dovoljno i malo, malecko love. Naspram moje lepote.
Ove veće lepotice mogu veću lovu da dobiju.
 
pa ne mogu reci da sam sreo mnogo zena koje su gadljive na avione i kamione. nekima su i fiks ideja zapravo

i zato mi inteligentni kazemo da se od vecine zena danas treba sklanjati

imali avione i kamione ili ne, svejedno

jerbo nije prijatno ziveti sa sumskom zivotinjicom kraj sebe
 
pa cim radi za 30 hiljada fizicki posao verovatno je tupav u glavu...u tome je poenta. :lol:
uh zlozi ovo ne stoji uopste
poznajem 3 sjajna muskarca, jedan mi je drug, drugi mi je brat i treci je decko moje drugarice
izuzetno pametni, obrazovani (neki skolovanjem, neki ne), duhoviti i normalni likovi a rade glupave poslove za sitne pare
 
Bogatstvo, položaj = moć. Mislim da je moć ono što privlači žene.
Svašta se danas svrstava pod moć i mozda i jeste to moć ali mene to ne privlači, bar ne samo za sebe.
Danas kad kažes da je neko direktor nečega odmah to vuče neku uspešnost, moć itd.
Često se profesije preuveličavaju - i ovo tvrdim iz ličnog iskustva.
Samim tim im se i dodaju neke osobine koje uopšte nisu nužne, štaviše - izmaštane su. Tako nekako.
 
Često u komentarima na neke idiotske tekstove o žensko muškim odnosima na portalima nailazim na ocenu muškog dela auditorijuma da se žene lože na kintu i dobar auto. Ne lažem (časna pionirska) kad kažem da me nikad nije privukao materijalni status muškarca (ako je dobar to bolje, ali nije presudno), bez da me privuče nekom svojom personom, da ne kažem personalitijem :lol:, što opet ume da bude varka ali to je druga tema...Mora da ima kamione i avione, ili može i bez? I do koje mere bez ili sa? Mrzi me da anketiram. A i tema je onako...za ubiti vreme.

Tačno znam. Tebi se dopadaju četnici sa gibanicama.
 
Ne znam da li to važi kod gej osoba, da li se recimo gej muškarci primaju na druge gej muškarce jer su ovi bogati... ili su na poziciji moći.

Pade mi na pamet nešto ali ne smem da kažem, a i premijerka će pomisliti svašta.
 
Ovo je fejk dilema, malo koja će da prizna da su joj pare bitne ili čak presudne, jer to povlači sa sobom stigmu površnog materijaliste i osude drugih, iako dobro znamo da takve žene postoje, pa ću zato ja da pred vas stavim drugu, malo modifikovanu...

Lik sa platom od 5000 evra i kitom od 13 cm ili lik sa platom od 500 evra i kitom od 18 cm? :per:
 
Ovo je fejk dilema, malo koja će da prizna da su joj pare bitne ili čak presudne, jer to povlači sa sobom stigmu površnog materijaliste i osude drugih, iako dobro znamo da takve žene postoje, pa ću zato ja da pred vas stavim drugu, malo modifikovanu...

Lik sa platom od 5000 evra i kitom od 13 cm ili lik sa platom od 500 evra i kitom od 18 cm? :per:

Odabraće lika koji nema ništa protiv feminizma, ali koji je u isto vreme patrijarhalan. Znači Turčin.
 
Često u komentarima na neke idiotske tekstove o žensko muškim odnosima na portalima nailazim na ocenu muškog dela auditorijuma da se žene lože na kintu i dobar auto. Ne lažem (časna pionirska) kad kažem da me nikad nije privukao materijalni status muškarca (ako je dobar to bolje, ali nije presudno), bez da me privuče nekom svojom personom, da ne kažem personalitijem :lol:, što opet ume da bude varka ali to je druga tema...Mora da ima kamione i avione, ili može i bez? I do koje mere bez ili sa? Mrzi me da anketiram. A i tema je onako...za ubiti vreme.
Ne znam... Sto puta sam na tu temu. Odrasla sam u drugo vreme, drugačije sam vaspitavana... Meni je to sve i dalje nejasno... Čovek kao roba, vredi koliko doprinosi, vredi koliko je daleko dobacio na društvenoj lestvici i može da te uzbudi samo ako ga zamisliš moćnog. Što ja valjda u redu, o ukusima ne treba, ali uvek mi je ista stvar u glavi: šta ako se razboli, ako sklizne sa lestvice? I stvarno mi se čini da takvi brakovi i veze traju dok traje iluzija. Da je to kratkog veka u većini slučajeva. Mada nemam statističke podatke da potkrepim tvrdnju. :mrgreen:
Mnogo više žena znam koje nisu iz te priče...
 
Često u komentarima na neke idiotske tekstove o žensko muškim odnosima na portalima nailazim na ocenu muškog dela auditorijuma da se žene lože na kintu i dobar auto. Ne lažem (časna pionirska) kad kažem da me nikad nije privukao materijalni status muškarca (ako je dobar to bolje, ali nije presudno), bez da me privuče nekom svojom personom, da ne kažem personalitijem :lol:, što opet ume da bude varka ali to je druga tema...Mora da ima kamione i avione, ili može i bez? I do koje mere bez ili sa? Mrzi me da anketiram. A i tema je onako...za ubiti vreme.

Namerno ili ne, dala si dobro objašnjenje muško ženskih odnosa danas. Lik sa skromnim primanjima, skromnim uslovima života, sa bezveznim poslom... neće uopšte ni dobiti priliku da iskažu svoju personu a još manje to kakav je u seksu, dok ovaj sa obrnutim socijalnim statusom, svakako hoće. Mada, znajući pojedince iz ove druge grupe, likovi sa parama i "avionima i kamionima" i njihovim procentom uspeha kada su žene u pitanju, nisam više siguran šta to "persona" uopšte znači.

Oduvek je bilo tako da muškarce privlače zgodne žene a žene bogati muškarci. Samo što se, kako je vreme odmicalo a trendovi postajali sve luđi, to malo izmenilo u smislu da su ženski kriterijumi sve veći a muški kriterijumi sve blaži.
 
Nisam nikada znala da nadjem tipa sa parama. Drugarice su mi uvijek bile dobro kotirane, godinama izdrzavale porodicu ukljucujuci I muza, drugovi vrsni studenti, al sve nesto preko trnja do bilo kakvih para. Momci mahom zabavni, sadasnji I valjda dozivotni pametnica moja lijepa, vukovac desetkas, a radio sve I svasta. Do momenta da kazemo da nam dobro finansijski ide trebalo nam je deset godina dubokih govana. I samo drugarice imaju kola I jedan drug puntaca.
Mislim da niko od nas nece zgrnuti bogatstvo. A opet, niko od dragih mi nije u fazonu da sanja posao nocnog cuvara. Imaju ambiciju, imaju potencijal, pa mozda negdje za svakoga ko cijeni ambiciju I potencijal moze da se kaze da nije alergican na pare.
 
Često u komentarima na neke idiotske tekstove o žensko muškim odnosima na portalima nailazim na ocenu muškog dela auditorijuma da se žene lože na kintu i dobar auto. Ne lažem (časna pionirska) kad kažem da me nikad nije privukao materijalni status muškarca (ako je dobar to bolje, ali nije presudno), bez da me privuče nekom svojom personom, da ne kažem personalitijem :lol:, što opet ume da bude varka ali to je druga tema...Mora da ima kamione i avione, ili može i bez? I do koje mere bez ili sa? Mrzi me da anketiram. A i tema je onako...za ubiti vreme.
Kome jos trebaju kamioni
Avioni ok
Moze i bez. Pozeljno je

Mere nema jer nema garancije ni za sta
Ovo je fejk dilema, malo koja će da prizna da su joj pare bitne ili čak presudne, jer to povlači sa sobom stigmu površnog materijaliste i osude drugih, iako dobro znamo da takve žene postoje, pa ću zato ja da pred vas stavim drugu, malo modifikovanu...

Lik sa platom od 5000 evra i kitom od 13 cm ili lik sa platom od 500 evra i kitom od 18 cm? :per:
Ispod 20 me ne zanima
 

Back
Top