Kamion pregazio ženu!!!

Inace, doticna nije zrtva nekog balije, ustase, ili siptara, tako da se tu dokazivanje srpstva laznim saosecanjem sa zrtvom ne racuna. Tako da ne mozemo reci da ti koji su jeli sendvice nisu prave Srbende, mozda su neki od njih bas prave srpske 'patriote'.

Ne mogu da se složim sa ovom ocenom. Ipak je trebalo da se sačeka 40 dana pa da se jede legalno. Onda ne bi mogle ovakve teme da ugrožavaju naš nacionalni ugled.
 
U sustini, to je bitniji dokaz u ovom konkretnom slucaju.

Dakle, doticni nisu izdali sveto srpstvo ako su sendvici bili posni, a ako su bili masni, onda ce da gore u paklu jer su izdali svetosavlje.

Kami, ne sprdaj se sa postom.


'Ajde? A šta rade Tihijeve teme? Kapira li iko ovo ili je konačno epidemija prešla u pandemiju?

Ja ne kapiram. Koja epidemija? U koju pandemiju?
 
srce i na tarabi moze da pise znas vec pa nece niko da nasrce... generalno me nerviraju novinari sa pravljenjem slona od buve, kao na primer u ovom slucaju. mozda je naisao neko ko je u tom momentu jeo sendvic, a njemu eto zafalila recenica da popuni broj slova u tekstu...

To će biti .

Osim ako nije neko išao okolo i delio sendviče okupljenoj gomili.


Tema je jedan jadan, zluradi pokušaj.
 
Kami, ne sprdaj se sa postom.

Sto? :think:


Poenta-
Ovde se raznorazni retardi i idioti sprdaju sa svime sto je sveto ljudskom zdravom razumu. E pa onda cu ja da se sprdam sa svime sto oni zamisljaju kao sveto u svojim mozgovima. Ako je to istovremeno sveto i nekoj normalnoj osobi, jbga, kolateralna steta.

P.S. Crni humor, cinizam i ironija su pokazatelj smisla za humor, jedne od najbitnijih osobina, kako pojedinca, tako i nacija.
 
Poslednja izmena:
Sto? :think:


Poenta-
Ovde se raznorazni retardi i idioti sprdaju sa svime sto je sveto ljudskom zdravom razumu. E pa onda cu ja da se sprdam sa svime sto oni zamisljaju kao sveto u svojim mozgovima. Ako je to istovremeno sveto i nekoj normalnoj osobi, jbga, kolateralna steta.

P.S. Crni humor, cinizam i ironija su pokazatelj smisla za humor, jedne od najbitnijih osobina, kako pojedinca, tako i nacija.

Pa stvar je u tome sto je post "svet" normalnim osobama uglavnom, ali u redu.
 
Jos jedna stvar je tu zanimljiva.

Ja licno volim crni humor. U raznoraznim oblicima.

A pokazatelj retardiranosti je kada neko dobija srcane napad kada su predmet sprdnje u crnom humoru pripadnici naroda koji ima ista krvna zrnca kao on. Tada ih ne mozes zaustaviti u patetici, ali kada je predmet sprdnje neko ko nema ista sveta krvna zrnca kao on, onda umire od smeha. Retardiranost je to sto je normalno ponasanje isto reagovati i u jednom i u drugom slucaju. Ne volis crni humor? Ok, ne volis ga uvek i svuda. Volis ga? Ok, volis ga u svim slucajevima, i nikada ne patetises.

Kad malo bolje razmislim, to je jedan od najboljih pokazatelja bolidizma ovde na forumu
 
Jos jedna stvar je tu zanimljiva.

Ja licno volim crni humor. U raznoraznim oblicima.

A pokazatelj retardiranosti je kada neko dobija srcane napad kada su predmet sprdnje u crnom humoru pripadnici naroda koji ima ista krvna zrnca kao on. Tada ih ne mozes zaustaviti u patetici, ali kada je predmet sprdnje neko ko nema ista sveta krvna zrnca kao on, onda umire od smeha. Retardiranost je to sto je normalno ponasanje isto reagovati i u jednom i u drugom slucaju. Ne volis crni humor? Ok, ne volis ga uvek i svuda. Volis ga? Ok, volis ga u svim slucajevima, i nikada ne patetises.

Kad malo bolje razmislim, to je jedan od najboljih pokazatelja bolidizma ovde na forumu

Ma i ja volim crni humor, cak i ne sumnjam toliko (osim zbog objektivnosti) da su to bili Srbi, "nas narod" sto bi se reklo, ali ne vidim u cemu je crni humor ovde. Meni je to zalosno sto smo dotle dosli da jedemo sendvice a da nas tudja sudbina ne tangira.

No naravno, "tesim" se da ce pre biti da je to novinarska "patka" i da je mozda samo jedan covek jeo na uvidjaju, ili pak oni iskusni inspektori.
 
To je zbog puno horor filmova.

I ne vidim koji imbecil moze da sad tu izvlaci neku vezu sa nacijom? A sta da je poginula Madjarica onda bi bilo normalno da jedu sendvice... Poginula je osoba, a kakva je reakcija prolaznika dovoljno govori koliko smo bolestan narod. A posle toga ce da odu da gledaju farmu.
 
Pedesetsedmogodišnja Z. R. poginula je juče oko 12.10 u saobraćajnoj nesreći kada je podletela pod kamion koji joj je zadnjim desnim točkovima prešao preko glave.

Nesreća se dogodila u ulici General Ždanovoj kod broja 71 u beogradskom naselju Pinosava.
Kako nezvanično saznajemo, do nesreće je došlo kada je Z. R. hodala trotoarom noseći torbe sa namirnicama. Kada se približila kolovozu, kamion joj je zakačio tašnu i nesrećna žena je završila pod točkovima. Na mestu tragedije mogla se čuti priča okupljenih žitelja da se zbog klizavog trotoara Z. R. okliznula i pala pod kamion. Uviđajna ekipa saobraćajne policije vozaču kamiona, koji je bio u šoku, uradila je alko-test, koji nije pokazivao da je bio pod uticajem alkohola. Tek po obavljenom uviđaju i nakon saslušanja svedoka znaće se pravi razlog za tragediju. Dok je u lokvi krvi ležalo telo Z. R., na trotoaru su se okupljali građani koji su jeli sendviče na uviđaju.

Apropo... Znamo koga i čega.
Pa ko shvati. A znamo ko neće.

vidim retardi pronalaze teme da likuju nad"patriotima".Koliko vas slavi to sto je naisao jedan retard sa sendvicem poput tebe i tebi slicnih,ako ih je i bilo?Da se nasla Srbenda da prodaje kokice na mestu uvidjaja sto je inace tipicno za Srbe, to bi bilo za lepljivu, a ti bi vise puta ejakulirao na suvo od srece
 
POzstradala je zrtva tragicne saobracajne nesrece . Za tu nesrecu nisu krivi ni srpski rodoljubi ni ovi drugi , koji mrze Srbiju .. mislim ustase .
Priostacki cinizam autora teme je ukazuje na licni eticki habitus istog .
 

Back
Top