Fibo
Ističe se
- Poruka
- 2.313
Razum koji ti kaze on/a nije za tebe.. idi dalje... sta je to sto te i dalje drzi... u magnovenju?
Osecaj?
Zelja?
San?
Osecaj?
Zelja?
San?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
alo bre glavonjo..chemu ovoliko glupih tema :?Razum koji ti kaze on/a nije za tebe.. idi dalje... sta je to sto te i dalje drzi... u magnovenju?
Osecaj?
Zelja?
San?

kako su svi mudri od jutros...


eee, pa bas nijeeeee.....![]()
Mora da je zbog povecanog lucenja Endorfina i Dopamina......![]()
alo bre glavonjo..chemu ovoliko glupih tema :?
jel sad mislis da si kul i da ce da se prica o tebi kao..."e...onaj Fibo je bas lud i kul,da li ste videli koliko je samo tema otvorio,kakav ludi dasa"
pajserchino
ops:...bas zelim da se dokazem kao neko ko razmislja i neko ko je super, jer ovde ocekujem da steknem mnogo drugara i ljubavi.. mislim isto poput tebe.. mozda bi mogli da se druzimo malo u 4 oka da ti objasnim svoje stavovejos jedan magnet..mozda bi mogli da se druzimo malo u 4 oka da ti objasnim svoje stavove

jos jedan magnet
pa sta da ti kazem pajseru,ono...moze
jaoj sto si sladak., ako si zaista tako dobar i cool dodji sutra ispred Bitefa u 9 da popricamo i izljubimo se za Novu godinudodji sutra ispred Bitefa u 9





