Quantcast

Камала Харис нови потпредседник С.А.Д.

Гамбино

Iskusan
Poruka
6.585
Ауторска тема ------------------------

Бајден је дошао на власт захваљујући подршци левих екстремиста Демократске странке коју су запушили нос и потписали пакт о ненападању односно подршци мањем злу од Трампа.
То је нешто што Клинтонова није успела, кад је у питању лобирање у левом центу ДС.
Камала Харис је представник тих левих екстремиста и као заслуга за подршку новом председнику, она добија место потпредседника.

Ова Индијка је велики борац за ЛГБТ права.

Поређење са Србијом, једна таква особа која је и приватно у том фазону, одаје почаст великом Србину, Милану Стојадиновићу у Аргентини.

hm337

Ističe se
Poruka
2.736
'ајде да погађамо колико ће проћи пре него што незаслужено, заобилазним путем она постане председник Америке?

Ја ценим да ће чекати годину до годину и по дана.

А ви?
manje..
par meseci... Džo se već sad gubi i teško da će moći i da čita sa idiota šta treba da kaže... zato su ga i postavili ...da Amerika dobije prvu ženu predsednika..

RebeccaBg

Elita
Poruka
15.770
manje..
par meseci... Džo se već sad gubi i teško da će moći i da čita sa idiota šta treba da kaže... zato su ga i postavili ...da Amerika dobije prvu ženu predsednika..
Pročitah negde da je ladno zahrkao u nekoj emisiji,
počeo program , voditeljka ga najavila kad dekica hrče u živom programu :D

Nije on samo star jer u tim godinama zdravi ljudi su još prilično vitalni,
Bajden je izgleda i ozbiljno bolestan, oronuo.

Nisu mogli boljeg da nađu da bi ova veštičara zajahala što pre.

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
46.138
manje..
Мислим да би било превише очигледно. Држаће га на апаратима и респираторима са пеленама у панталонама. Ипак је заслужио да мало поседи на трону. Чекао је пола века.

Rayela

Legenda
Poruka
60.210
Мислим да би било превише очигледно. Држаће га на апаратима и респираторима са пеленама у панталонама. Ипак је заслужио да мало поседи на трону. Чекао је пола века.
Regan je u drugom mandatu bio u istoj situaciji u kojoj je sada Bajden.
Alchajmer.

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
46.138
Regan je u drugom mandatu bio u istoj situaciji u kojoj je sada Bajden.
Alchajmer.
Није за поређење.

Ми овде износимо тврдњу да је Бајден намерно подметнут као кандидат, јер Камала Харис не би могла да добије мегдан са Трампом, па да заобилазним путем Камала постане председник.

Rayela

Legenda
Poruka
60.210
Није за поређење.

Ми овде износимо тврдњу да је Бајден намерно подметнут као кандидат, јер Камала Харис не би могла да добије мегдан са Трампом, па да заобилазним путем Камала постане председник.
Nisu Demokrate toliko blesave. Ljudi su birali Bajdena. Moze ona da postane predsednica
ako Bajden recimo umre.

Statler and Waldorf

Buduća legenda
Poruka
36.443
manje..
шта је проблем у томе да једна жена води нацију, попут баронесе Тачер нпр?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.