KAKVO JE DRŽAVNO UREDJENJE ZA VAS NAJBOLJE?

Vaše omiljeno društveno uredjenje je:

  • Plemensko

  • Despotizam

  • Monarhija

  • Komunizam

  • Demokratija

  • Utopija

  • Kako bubanj kaže


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
DIKTATURA! (po tome šta zaslužujemo)

jer ova balkanska plemena drugo ni ne zaslužuju posle svega što smo jedni drugima uradili a pogotovo sami sebi uključujući sve narode od Slovenije do Makedonije:evil:


---------
inaće:
Monarhija (po meni) za slučaj Srbije
Demokratija (po meni) za slučaj Hrvatske
 
DIKTATURA! (po tome šta zaslužujemo)

jer ova balkanska plemena drugo ni ne zaslužuju posle svega što smo jedni drugima uradili a pogotovo sami sebi uključujući sve narode od Slovenije do Makedonije:evil:


---------
inaće:
Monarhija (po meni) za slučaj Srbije
Demokratija (po meni) za slučaj Hrvatske

cekaj bre :):):) jedini kralj koga ja znam,a da ga i ti znas je dmitar zvonimir...a to je bilo malo posle nego je hrist licno hodio zemljom...na koga si mislio kada si glasao :):):)
 
Грешка у корацима:

1. демократија НИЈЕ друштвено уређење

2. зашто си изоставио тј. ниси навео ПАРЛАМЕНТАРНУ МОНАРХИЈУ

Можда није било потребно да толико околишиш а да циљаш САМО НА ЈЕДНО - а то је да се учесници изјасне да СУ ЗА демократију...хехехе...
 
@irone

ma zašto bre nisi stavio za našeg Mitku i one njegove?:mrgreen:

Грешка у корацима:

1. демократија НИЈЕ друштвено уређење

2. зашто си изоставио тј. ниси навео ПАРЛАМЕНТАРНУ МОНАРХИЈУ

Можда није било потребно да толико околишиш а да циљаш САМО НА ЈЕДНО - а то је да се учесници изјасне да СУ ЗА демократију...хехехе...
 
ko lud još glasa za utopiju, svega vam?

ko kad bi bila anketa koju mašine gotivite: 1) gorenje 2) bosch 3) perpetuum mobile
teška glupost

inače glasao sam za 'kako bubanj kaže', jer stvarno tako mislim. šta ima da se natežem oko toga. komunizam i despotizam ne dolaze u obzir, demokratija mi se sve više gadi i gadi (bar u ovom neo-commie obliku), monarhija blah....ebesh mi sve trebalo je da glasam za plemensko, ali najozbiljnije
 
kyo...znaci da si srbin..ti bi bio monarhista
monarhista je isto sto i cetnik....stoga....da si srbin,bio bi ko ovi ultra desnicari sa foruma....bolje sto nisi :):):)

uops uops:mrgreen:

ma ne ja bih bio miroljubiv četnik:mrgreen::heart:

šalu na stranu.... podržao bih parlamentarnu monarhiju...jer je to najbolje i najefikasnije rješenje

evo loših primjera koliko hoćeš što se tiće ovakvih sistema kakvi su u Hrvatskoj i Srbiji danas...gdje se predsjednik i premijer ne mogu da smisle

monarh bi bio čvrst stup i čvrsta ruka.... i glavni nostilje kriznih situacija u zemlji ...a premijer bi imao svoju političku kreativnost (primjer: UK, Španjolska, Danska,....)

a i čemu toliko političara, funkcionera, trošenje para za njihove fotelje, trgovine, mazanja oči javnosti i troškova kampanji i izbora....

efikasnija država
 

Back
Top