Quantcast

Kakvo je bilo Vaše detinjstvo?Lepo ili ružno?Objasnite zašto?

Modernamira5

Domaćin
Poruka
3.084
Lepo, bezbrižno. Posebno kod dede i babe na selu. Skupimo se svi klinci iz familije,iz raznih krajeva bivše Jugoslavije. Po ceo bogovetni dan smo zajedno. Igramo se po poljima, hvatamo ribice u rečici, pentramo se po drveću, pravimo venčiće od cveća, ležimo u travi i zevamo u oblake, jurimo svice...Uđemo u kuću samo da prezalogajimo nešto i kad trebamo ići na spavanje. Zimi skijanje, sankanje... Ima mnogo toga lepog iz tog perioda.
Lepo je na selu!

Raisa

Iskusan
Poruka
5.352
Moje detinjstvo je bilo lepo.Odrasla sam u Dunavskoj ulici,u Novom Sadu,kada su mi se roditelji razveli sa majkom sam otisla da zivim u jednom polu madjarskom gradicu.Tu sam bila sudija na izboru za mis,prisustvovala sam modnoj reviji cija je urednica bila moja mama, te manekenke su me drzale u krilu,i jedan maneken vidjeniji dosta u tom gradicu koji je takodje vodio tu reviju me je ucio da hodam kao manekenka u bekstjedzu.Za moj rodjendan bio je koncert Strumfova,tako da sam videla Strumfove :-) u njihovoj pravoj velicini.Osvajala sam nagrade za najorginalniji kostim na jednom maskenbalu,i osvojila sam nagradu iz brzog citanja u tom madjarskom gradicu.Kasnije smo se preselile u jos jedan madjarski gradic,Tu sam osvajala diplome i nagrade iz srpskog jezika,istorije,engleskog jezika,recitacija.Nastupala sam i glumila dva puta u pozoristu, jednom u banji, a u pozoritu sam pevala i svirala jednom klavir.Isla sam u nizu muzicku skolu,u Novom Sadu sam isla u englesko zabaviste,jednom smo nastupali na Zmajevim decjim igrama...sve u svemu,na detinjstvo ne mogu da se zalim.

Kasnije je usledilo razocarenje, vratila sam se u Novi Sad, gde su mi se smejali u prvoj godini srednje,sto zbog kose, zbog stila oblacenja,sto sam bila mrsavica,to se vremenom popravilo ali eto, dete iz malog mesta pa odlazi u velik grad,desava se.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.