Quantcast

Kakvo je bilo Vaše detinjstvo?Lepo ili ružno?Objasnite zašto?

tuc muc

Iskusan
Poruka
5.476
Bilo bi mi detinjstvo i kulije da nisam morao u obdanište, ono ustajanje u cik zore i pola dana sa dečurlijom i vaspitačicama, mrzeo sam spavanje u podne na silu, srećom imao sam simpatiju u mojoj grupi koja je bila smeštena u susednom krevetiću, onako glava u glavu, pa smo mogli krišom tiho da se zafrkavamo, još tada sam shvatio koliko je ljubav lepa kad je tajanstvena. :heart: I mrzeo sam u obdaništu sendviče sa izmrvljenim sardinama iz konzerve, a navikao sam se na onaj veštački čaj koji me je pratio i tokom školovanja i u vojsci. Ekipa u zgradi je bila OK, oni su mi i dan danas dobri drugari mada nisam sa svima blizak, ali kao klinci smo se super zezali.

Modernamira5

Ističe se
Poruka
2.356
Bilo bi mi detinjstvo i kulije da nisam morao u obdanište, ono ustajanje u cik zore i pola dana sa dečurlijom i vaspitačicama, mrzeo sam spavanje u podne na silu, srećom imao sam simpatiju u mojoj grupi koja je bila smeštena u susednom krevetiću, onako glava u glavu, pa smo mogli krišom tiho da se zafrkavamo, još tada sam shvatio koliko je ljubav lepa kad je tajanstvena. :heart: I mrzeo sam u obdaništu sendviče sa izmrvljenim sardinama iz konzerve, a navikao sam se na onaj veštački čaj koji me je pratio i tokom školovanja i u vojsci. Ekipa u zgradi je bila OK, oni su mi i dan danas dobri drugari mada nisam sa svima blizak, ali kao klinci smo se super zezali.
Koliko je imala godina tvoja ljubav iz školice?

tuc muc

Iskusan
Poruka
5.476
Ma šalim se, to je bio neki predškolski uzrast, obdanište, nije bukvalno simpatija, ali eto sećam se toga, ostalo mi je memorisano kao neko prijatno dešavanje iz tog najranijeg životnog doba. A kasnije smo se našli u istom razredu u osnovnoj školi i na početku puberteta kada su počela da se ispoljavaju konkretna interesovanja prema suprotnom polu bilo je neke hemije među nama. Na tome je i ostalo. :D Mada volim da se našalim sa njenim bliskim rođakom koji mi je prijatelj da sam mogao da mu postanem zet. :D

Indigo3

Aktivan član
Poruka
1.765
Divno! Detinjstvo mi je bilo ispunjeno knjigom koju sam sama birala, ali i igrom sa vršnjacima koji su mi i danas prijatelji, avanturama po komšiluku, postavljanje još par tanjira u mojoj, ili njihovim kućama...
Nekad igrama nikad kraja, danas razgovorima... gde god da smo, a nismo blizu, i retko se srećemo. Sustreti su kao vatrometi, znače mi mnogo...
Ovde nekad dođem jer sam vazda' neispričana priča, ali ono po čemu najviše pamtim sebe iz detinjstva su moji prijatelji danas, družina koja je ostala na okupu iako smo na različitim kontinentima!:respekt: za nas sve skupa!

M4j4

Domaćin
Poruka
3.198
Dragi forumaši,
kakvo je bilo Vaše detinjstvo?
Ako je bilo lepo,obrazložite,ako je bilo ružno isto obrazložite zbog čega.
O mom detinjstvu mogu da kažem da sam bila bezbrižna devojčica.
Predratno stanje, tenzija, teški patrijarhat, selidbe, nepripadanje, penicilin, zanemarivanje, zlostavljanje, usamljenost, neuhranjenost....
Jedina konstanta kod bake na selu sa 2 brata. Gde god da sam se selila sa roditeljima, baka je bila konstanta i baza, moje "sigurno mesto", moje utočište i radost. Kada je baka umrla kao da sam bukvalno izgubila tlo pod nogama.
Teško detinjstvo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.