Kakve zečice volite?

Dobro idi sad spavaj ljubavi i nemoj da si mi ljut
Odo'...

sleeping-maine-coon-cat.jpg
 
Svašta mi, nešto, da, znači...:woho:
Ponajviše mislim na kuruz, komičar,kokičar, dok se koja, ili želi da se koka...
Sada mi se javlja ideja, za animaciju:
Kukuruz, komičar, koji se premišlja na koju bi ringe pre ..
I peva:
Ale, ale!:mrgreen:
 
Hju Hefner je samo pustio žene da budu ono što jesu....
Ne znam ni jednu ženu koja ne voli da se pokaže u svom najboljem tajmingu, još ako izazove ljubomoru...ništza bolje.
Meni su simpa zečice, ali su ipak čopor....samo za glednje, pa ne oduzimaju vreme....ko cvetići.
 

Back
Top