Kakve signale dajemo jedni drugima da smo voljni za seks?

Muskarcima je teze da prepoznaju kada je zena zainteresovana. Pogotovo on line. Jer tu ima poziranja, slikanja i flertovanja, a da nista ne znace. Tj. znace da ona ocekuje komplimente i divljenje, ali nista vise od toga. Nahrani joj ego i gubi se.
Muskarci su jednostavniji i nama zenama je po tom pitanju lakse.
mislim da je tako
 
P meni ti signali na prvu loptu ne znace nista. Niti ih razumem. Sta je to? Uvija obrvama ko Hemfri Bogart u kaficu?
Radoznali eto.
Daj mi signal kad se upoznamo kakav treba. Jel sposobna da se prepusti i uziva ako dodje do toga? Tu je ono prelepo ludilo. Kroz setnju, drzanje za ruke, kad zatreperi struk uz telo. Kad stoji pored veoma blizu i "slucajno" bradavicama cese od mene. Kao kad si s nekim pa mozes da osetis otkucaje srca drugoj strani samo od blizine. Smehom i opustenoscu, da nam je lepo tu.
A ne to ko neke satelitske antene preko stolova.
PS. Ako ima neka Nova forumasica da je dosla..
Ja sam fin i drag decko i zeljan svega lepog i nasmejanog i uzbudljivog A pomalo i romanticnog. Pa ti meni lepo posaljes skorasnju u koloru i napises sta je to sto te sve vozdize, uzdize od cega se smejes, kakav provod volis i ostalo sto treba da znam.
 
P meni ti signali na prvu loptu ne znace nista. Niti ih razumem. Sta je to? Uvija obrvama ko Hemfri Bogart u kaficu?
Radoznali eto.
Daj mi signal kad se upoznamo kakav treba. Jel sposobna da se prepusti i uziva ako dodje do toga? Tu je ono prelepo ludilo. Kroz setnju, drzanje za ruke, kad zatreperi struk uz telo. Kad stoji pored veoma blizu i "slucajno" bradavicama cese od mene. Kao kad si s nekim pa mozes da osetis otkucaje srca drugoj strani samo od blizine. Smehom i opustenoscu, da nam je lepo tu.
A ne to ko neke satelitske antene preko stolova.
PS. Ako ima neka Nova forumasica da je dosla..
Ja sam fin i drag decko i zeljan svega lepog i nasmejanog i uzbudljivog A pomalo i romanticnog. Pa ti meni lepo posaljes skorasnju u koloru i napises sta je to sto te sve vozdize, uzdize od cega se smejes, kakav provod volis i ostalo sto treba da znam.
Ja tebe obozavam
Koliko si opicen hahhaha
Cese bradavicu o njega
Hahhahaha
 
pravi signal..


surprised-grab.gif

Ja sam ovo jednom uradila ispred kluba, a lik je mislio da se samo hvalim kao što su mi dobre s*se, pa nije reagovao nego je nastavio priču kako neke žene imaju bolje grudi, neke bolju guzu, retke su one koje imaju i jedno i drugo… :roll:
 

Back
Top