Kakve signale dajemo jedni drugima da smo voljni za seks?

Kafa i "kafica" su dva različita pojma.Kad je "kafica" u pitanju, zna se na šta se misli.Nekad kafa i izostane, ali se desi ono što je primarni cilj.Posle, kome je do kafe, ok, nije na odmet, a i ne škodi, taman dok se rezervoari ne napune za sledeći krug.Uostalom, kafa može i pre i između.Još ako legne i rakijica pride, super.Nerazdvojiva kombinacija, a u manjim količinama je zdrava i korisna stvar.Pročišćava krvne sudove i omogućava dotok krvi u potrebne organe tokom onih stvari i radnji.Takođe i odgađa orgazam, a time produžava odnos što doprinosi obostranom zadovoljstvu.Neka ok količina bi bila dve ili tri jake kafe, i maksimalno do dva decilitra ljute, ne više od toga.Opet, u zavisnosti koliko ko podnosi određena pića.I naravno, uz dobru obostranu stimulaciju i želju, maraton je neizbežan.Znači, kafa je kafa, uz to sledi neki prazan suv razgovor o čemu god, a kafica znači ono što znači.Kako ko protumači...
 
Pa nisam ni mislio na nekog mog petog komšiju...A i ako si neka žešća probiračica ili neznamtijaštaveć, onda može samo kafa, pa da razmislim za dalje... :per:
proces za forumaše je ovakav: ;)
prvo pp, posle pregledam da li je bilo fotografija, zatim statistiku na kojim pdfovima je nik, zatim da li je imao opomena, banova i slično z:mrgreen:, nakon toga da li i šta piše na Poltici, posle da li i šta piše na LjiSu, i još nekim forumima, e nakon toga malo porazmislim, pa posle toga saberem utiske komunikacije, prikupim iz ppa privatne podatke, sa kime živi, da li ima decu, gde radi, koliko ima godina, iskustva, itd... posle toga može kafa :rotf:

tako da oboje imamo vremena za razmišljanje :per:
 
proces za forumaše je ovakav: ;)
prvo pp, posle pregledam da li je bilo fotografija, zatim statistiku na kojim pdfovima je nik, zatim da li je imao opomena, banova i slično z:mrgreen:, nakon toga da li i šta piše na Poltici, posle da li i šta piše na LjiSu, i još nekim forumima, e nakon toga malo porazmislim, pa posle toga saberem utiske komunikacije, prikupim iz ppa privatne podatke, sa kime živi, da li ima decu, gde radi, koliko ima godina, iskustva, itd... posle toga može kafa :rotf:

tako da oboje imamo vremena za razmišljanje :per:

plati mi pivo, nije mi sad ni do cega ja ne prolazim tvoj test :kez:
 
proces za forumaše je ovakav: ;)
prvo pp, posle pregledam da li je bilo fotografija, zatim statistiku na kojim pdfovima je nik, zatim da li je imao opomena, banova i slično z:mrgreen:, nakon toga da li i šta piše na Poltici, posle da li i šta piše na LjiSu, i još nekim forumima, e nakon toga malo porazmislim, pa posle toga saberem utiske komunikacije, prikupim iz ppa privatne podatke, sa kime živi, da li ima decu, gde radi, koliko ima godina, iskustva, itd... posle toga može kafa :rotf:

tako da oboje imamo vremena za razmišljanje :per:
Da nećeš možda i broj LK i JMBG, lekarsko uverenje, uverenje iz suda da nisam osuđivan, zdravstveno uverenje iz Laze da nisam blesav, uverenje o vakcinisanju od najsmešnijeg nepostojećeg izmišljenog virusa sa sve buster dozama?E ne dam ti ništa od toga....Nađi nekog drugog ili kupi neku igračku na beterije, koju si možda već i kupila odavno... :plez:
Baj d vej, ionako sam zauzet, samo te proveravam malo...To je slično kao ona varijanta kad neko traži posao a moli onog gore da ga ne nađe.Takve su sve ove večito slobodne forumašice, a i one ostale koje nisu forumašice, a probirljive su.Posle će, kad omatore, da kukaju na sva usta da ih ama baš niko neće.Neke će naći nekog magarca na belom princu, propalitet i alkos koji ne bira, a i ovi probiračicu će da otkači.Ima vas raznih, ali ste sve iste u osnovi.Ali nije mi frka, kao što rekoh, ionako sam zauzet.Samo opipavam puls, ništa više i ništa manje.Nema ljutiš.
 
Poslednja izmena:
Da nećeš možda i broj LK i JMBG, lekarsko uverenje, uverenje iz suda da nisam osuđivan, zdravstveno uverenje da nisam blesav, uverenje o vakcinisanju od najsmešnijeg nepostojećeg izmišljenog virusa sa sve buster dozama?E ne dam ti ništa od toga....Nađi nekog drugog ili kupi neku igračku na beterije, koju si možda već i kupila odavno... :plez:
Baj d vej, ionako sam zauzet, samo te proveravam malo...
e pa jbg, a trudila sam se da lepo napišem onaj post, precizno, sažeto ;)
 
proces za forumaše je ovakav: ;)
prvo pp, posle pregledam da li je bilo fotografija, zatim statistiku na kojim pdfovima je nik, zatim da li je imao opomena, banova i slično z:mrgreen:, nakon toga da li i šta piše na Poltici, posle da li i šta piše na LjiSu, i još nekim forumima, e nakon toga malo porazmislim, pa posle toga saberem utiske komunikacije, prikupim iz ppa privatne podatke, sa kime živi, da li ima decu, gde radi, koliko ima godina, iskustva, itd... posle toga može kafa :rotf:

tako da oboje imamo vremena za razmišljanje :per:
Lakse dobiti kredit
 
Hm
Ja sam vise igracica hehe
Volim da se igram i peckam
Uglavnom koristi nikakve od mene

Ali ako izaberem tipa, to je to 🙂
Nece se kajati 😂
Blago njemu, ako ikad neko to i dočeka.Mnogi bace kašiku dok čekaju, ali takva je ova današnja "omladina"...Isto važi i za ovu noviju mušku polulaciju.Zapravo, sve je to potencijalan matrijal za neki rijaliti, gde se svašta može naći, a i pritom zaraditi lepo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top