Kakva je to porodica sa dve mame ili dve tate?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.384
Trend je u svetu da se to promoviše. Dve mame ili dve tate. Kažu, to je normalno.

Ja ne znam nikoga lično, ali sam čuo priču jednoga koji je rastao sa dve mame. Njemu normalno, mada je priznao da je imao problema kada ljudi ukapiraju za dve mame?

Gde smo mi (Srbija) sada povodom toga? Popuštamo li?

les.jpg
 
Trend je u svetu da se to promoviše. Dve mame ili dve tate. Kažu, to je normalno.

Ja ne znam nikoga lično, ali sam čuo priču jednoga koji je rastao sa dve mame. Njemu normalno, mada je priznao da je imao problema kada ljudi ukapiraju za dve mame?

Gde smo mi (Srbija) sada povodom toga? Popuštamo li?
Ne znam da odgovorim gde je Srbija ali ako su roditelji normalni (to što su gej prema mom mišljenju nije "nenormalno") plemeniti je čin usvojiti dete.
Ako hoće svoju biološku decu to samo pokazuje da i oni imaju "majčinski instikt" i mislim da nije u pitanju "trend" ali ja sam u tim situacijama naivan i uvek tražim dobro u ljudima dok često ispadne da je u ovom slučaju dete "trend" (što je jezivo).
 
Проблем је што деца из таквих бракова-заједница углавном испаштају током живота јер су на неки начин жигосати. Сличмо као и деца из међурасних бракова
To će vrlo brzo da se promeni, dok si rek'o "keks".
Ja nisam starac od sto godina, nemam ni upola toliko, a šta je bilo "normalno" kad sam ja bio u dvadesetim a šta je sad, druga planeta, ne prepoznajem svet u kojem sam rođen i odrastao.
 
To će vrlo brzo da se promeni, dok si rek'o "keks".
Ja nisam starac od sto godina, nemam ni upola toliko, a šta je bilo "normalno" kad sam ja bio u dvadesetim a šta je sad, druga planeta, ne prepoznajem svet u kojem sam rođen i odrastao.
Baš tako. Ponekad se pitam ko smo mi da se bunimo protiv promjena? Mi odlazimo, svijet se mijenja i oduvijek se mijenjao samo što te promjene idu sve brže i brže.
Da moje djete želi takvu porodicu šta bih mogla? Prihvatiš jer voliš svoje.
 
Trend je u svetu da se to promoviše. Dve mame ili dve tate. Kažu, to je normalno.

Ja ne znam nikoga lično, ali sam čuo priču jednoga koji je rastao sa dve mame. Njemu normalno, mada je priznao da je imao problema kada ljudi ukapiraju za dve mame?

Gde smo mi (Srbija) sada povodom toga? Popuštamo li?

Pogledajte prilog 1089343
Tu ce samo biti veliki problem deci,a o tome niko ne razmislja.
 
а стварно смо ми мушкарци... ето, и мени не сметају две маме за разлику од две тате.
Треба да ме буде срамота
Ja sam muškarac i uopšte se ne slažem sa tobom, pa ne govorimo o "trojci" nego o odgoju dece.

Nikakva


Al cekaj danasnje mame nista ne kuvaju i rade od 9-5,pa imaju frendice i drustveni zivot,pa sredjivanje i gostovanje kod sanje marinkovic zbog velicanja emancipacije,mislim u najavi postajes lez
Brt malopre sam izbrisao vrlo slično razmišljanje.
Mrzi me da ponovo kucam uglavnom video sam dve mame u parku, jedna zamalo da ispusti dete a druga zamalo da padne sa sve fotoaparatom;
 
ovo zahteva diskusiju višesatnu el ti je pitanje jako širokog opsega hehe asi namazan ko luče slaninom : D
Sram te bilo. Digo bi im noge ko svilja kapiju. Samo na to mislis.

Ja sam mislio na porodicnu zajednicu, da li dve majke podizu decu bolje od jedne? Aj sad vrati se u daleko detinjstvo, dakle pre 76 godina, dve maike koje podizu bebu toe je 4 sise?
 
Sram te bilo. Digo bi im noge ko svilja kapiju. Samo na to mislis.

Ja sam mislio na porodicnu zajednicu, da li dve majke podizu decu bolje od jedne? Aj sad vrati se u daleko detinjstvo, dakle pre 76 godina, dve maike koje podizu bebu toe je 4 sise?
ne inputiraj pokvareni dječače svoe prljave maštarije meni (ne da imam primedbu lošu nego te podržavam u prljavosti) budi mi živ i što gori i zliji : D
 

Back
Top