Kako?

Da li se javiti decku?

  • Da

    glasova: 5 55,6%
  • Ne

    glasova: 4 44,4%

  • Ukupno glasova
    9

Ninocka12

Zainteresovan član
Poruka
108
Pre 3 godine sam bila na vece sa jednim deckom,tacnije samo smo se ljubili,sutradan sam mu se javila i on me blokirao. Kasnije su me u gradu njegovi drugari zezali za njega. Nista mi nije bilo jasno,ali doobroo. Sada mi se svidja jedan od njegovih drugova,mnogo je simpatican,ali nista vise ne znam o njemu. Niti sam u nekom kontaktu sa bilo kim iz njegovog drustva da bih ga upoznala bolje. Inace radi kao medicinski brat,kao i ja,pretpostavljam da smo mozda slicni zbog toga. Sta bih mogla uraditi? Danas sam sedela u kaficu sa drugaricom,a on preko puta u drugom i pogledao je par puta u mene,zadrzao pogled mozda 3-5 sekundi. Savet neki,nesto?
 
potraži njegov profil na socijalnim mrežama i pošalji mu zahtev za prijateljstvo.
onda lajkuj neke njegove starije slike. time ćeš mu staviti do znanja da ti se sviđa jer retko ko lajkuje nekom nešto bajato.

kada sve to odradiš, javi se na forum po dalja uputstva.
 
A glupo mi je to da uradim,ne znam,mozda me i on blokira salim se,ali ono kazem bojim se da se ne izblamiram,ja bih pre da on ucini prvi korak,da ga navedemynmp
 
A glupo mi je to da uradim,ne znam,mozda me i on blokira salim se,ali ono kazem bojim se da se ne izblamiram,ja bih pre da on ucini prvi korak,da ga navedemynmp
Mozda on misli isto. pa muskarac isto popusi korpe. I izblamira se. Danas kad su polovi ravnopravni kupis mu neko cvece i pozoves da izadjete.
 
Pre 3 godine sam bila na vece sa jednim deckom,tacnije samo smo se ljubili,sutradan sam mu se javila i on me blokirao. Kasnije su me u gradu njegovi drugari zezali za njega. Nista mi nije bilo jasno,ali doobroo. Sada mi se svidja jedan od njegovih drugova,mnogo je simpatican,ali nista vise ne znam o njemu. Niti sam u nekom kontaktu sa bilo kim iz njegovog drustva da bih ga upoznala bolje. Inace radi kao medicinski brat,kao i ja,pretpostavljam da smo mozda slicni zbog toga. Sta bih mogla uraditi? Danas sam sedela u kaficu sa drugaricom,a on preko puta u drugom i pogledao je par puta u mene,zadrzao pogled mozda 3-5 sekundi. Savet neki,nesto?
Tako mlada a vec drugi:eek::pop2:
 
hmm, ne znam kako da pomognemo devojci. odavno nije bilo ovakih tema, odvikli smo se....

a kako izgledaš inače? jesi li lepa i zgodna?
da li imaš puno udvarača?
jesi li slobodnija u komunikaciji sa ljudima ili zatvorenije prirode?
moramo imati neku predstavu o tebi kao osobi kako bi pronašli adekvatan pristup.
 
Aa sadd,smatram da sam prosecna devojka,prosecno lepa,prosecno zgodna,nisam riba,nisam ni out,mada svi kazu da sam lepa i slatka. Iskreno,imam doostaa udvaraca,mozda zato sto umem nekako,sta znam,a inace sam isuvise slobodna hahah,volim komunikaciju,nemam problem sa tim,doduse zavisi naravno. Pa sad ne znam ni sama...
 
hmm, ne znam kako da pomognemo devojci. odavno nije bilo ovakih tema, odvikli smo se....

a kako izgledaš inače? jesi li lepa i zgodna?
da li imaš puno udvarača?
jesi li slobodnija u komunikaciji sa ljudima ili zatvorenije prirode?
moramo imati neku predstavu o tebi kao osobi kako bi pronašli adekvatan pristup.


Cim je medicinska sestra sigurno je lepa i zgodna, a ima i puno udvaraca :D


A sta ja znam sta se muskarcima dopada?
 
Aa sadd,smatram da sam prosecna devojka,prosecno lepa,prosecno zgodna,nisam riba,nisam ni out,mada svi kazu da sam lepa i slatka. Iskreno,imam doostaa udvaraca,mozda zato sto umem nekako,sta znam,a inace sam isuvise slobodna hahah,volim komunikaciju,nemam problem sa tim,doduse zavisi naravno. Pa sad ne znam ni sama...

lepo. a kakvi te muškarci privlače?
nije li on malo premlad za tebe, zar nije bolje kad je muško koju godinu starije?
šta ti se dopalo kod njega?
 
Pametni,posteni,lepi...i strastveni pomalo:per: verovatno jeste,ali ne mislim da je on mlad bas,to mi je taman nekako. Osmeh,ima decacki osmeh i deluje kao normalan decko.
 
jesi li pratila njegove društvene mreže - instagram, fejsbuk...
ima li dosta fotki sa partijanja i lajkova

da li ti je uopšte na listi prijatelja i ko je koga dodao?
 
Jesam,5 godina veze...
Nisam sigurna,mislim da sam iskusna prilicno,mada kazem nisam sigurna ni sama vise
Zivim za to da volim,ja stvarno volim pruzati ljubav,a i biti voljena
 

Back
Top