Quantcast

Kako?

Da li se javiti decku?

• Da

glasova: 5 55,6%
  • Ne

glasova: 4 44,4%

• Ukupno glasova
    9

pivosok

Elita
Poruka
19.399
I onda da idem od jednog do drugog? E sad xD
Problem i jeste sto se meni uglavnom svide ti momci koji su kao neka "elita" ne mislim samo na novac nego i ovako,krecu se u takvom drustvu,pomalo su nedostizni... ali takvi mi se prosto svide,ne znam zasto... mozda oni nisu ni umisljeni,ali prosto tako deluju i jbg
I zivim u malom gradicu,kod nas se sve zna,tako da je to najveci problem,jbg
Tesko je...
Pa to je prirodna i normalna reakcija. Svim zenama se dopadaju muskarci koji imaju visok status. Muskarcima ne prilazis nikad. Cisto neki osmeh ili neki znak. Da decko zna da ima sanse.. Uci nemacki. Mogu ti ja dati par saveta. I posle nadjes nekog svabu. Nasi ljudi uglavnom su losi.

Black Baron

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.209
ma nina trolalina se više neće vraćat. došla, otvorila temu, sve ostalo je historija.

elem, sledi mali diskurs, želim istaći par bitnih stavki kada je o traženju devojke reč -

mislim da je za muškarca od krucijalne važnosti da zastupa aktivni muški princip, odnosno - preduzima akcije.
pasiva je pogubna i to je upliv njegove nesvesne ženske strane, to psiholozi i astrolozi znaju bolje.

kada je reč o korpama, bitno je na njih gledati na sledeći način -
tipična greška bi bila - odbila me, tj. dala korpu = znači nisam dovoljno dobar, ne vredim

NETAČNO!

korpa samo kazuje da vrednosti koje poseduješ nisu one koje ta devojka potražuje. nemoj da sebe ocenjuješ kroz njen sistem vrednosti.

primer - ti si šampion u šahu, velemajstor, igraš 30 partija dnevno. ali njoj je potreban neko ko se pronalazi u blejanju u kafiću jer i sama to preferira.
to što si ti šahovski genije umesto da si blejač, NE ZNAČI DA NE VREDIŠ. već samo da tvoja ponuda i njena potražnja nemaju dodirnih tačaka.

poenta je naći osobu kompatibilnu sebi. neka moja radna platforma glasi - bitno je da preziremo iste stvari i da volimo sličnu muziku...
Jedini problem je što gotovo sve više vole blejače. Ženama je potrebna zabava i drama, ne vole nikako povučene i ozbiljne tipove... možda tek posle tridesete, ali u mladosti nikako

mekflaj

Domaćin
Poruka
4.641
Jedini problem je što gotovo sve više vole blejače. Ženama je potrebna zabava i drama, ne vole nikako povučene i ozbiljne tipove... možda tek posle tridesete, ali u mladosti nikako
samo ime kaže - njih dvoje se ZABAVLJAJU.

No, hedonizam nikada nije bio moj cilj po sebi. volim zadovoljstvo u sklopu nekog više cilja.

takođe, muškarac koji drži do svog muškog principa mora u sebi imati i onu ratničku, herojsku crtu. posvetiti se borbi za nešto ili protiv nečeg. tako je bilo kroz vekove, a ne da ideal današnjeg muškarca bude da se u japankama smuca, prducka i sunča dupe po plažama okružen ribama... primećujete i sami koliko je bilo malo mladih ljudi na protestima protiv režima, o devojkama da i ne govorim... tužno...

lično planiram otići u ono selo Rakita koje je postalo simbol i gde se vodi bitka oko uništavanja reka. s jedne strane su meštani i ekolozi a sa druge tajkunska sns mafija i njihove gorile. mediji ništa ne javljaju o tome ali postoji fb grupa.
ljudi zovu u pomoć, nude smeštaj, osećam adrenalin da uđem u tu priču, imam poriv za tom avanturom i moralnu pobudu, problem je što idem pod nož uskoro u vezi klempavih ušiju i moraću da mirujem neko vreme.

ali ako ima zainteresovanih, možda se avgusta nađemo u tim planinama u jednoj uzvišenoj misiji...