Quantcast

Kako?

Da li se javiti decku?

• Da

glasova: 5 55,6%
  • Ne

glasova: 4 44,4%

• Ukupno glasova
    9

pivosok

Elita
Poruka
19.426
Koju igru igras. Ili si mod koji hoce da pravi price da ima sta da se pise. Ili si toliko nesigurna u sebe da moras po forumima da otvaras dva naloga pa da filtriras svoju pricu. Opusti se. Naravno kad si mlad, ako je prica tacna da ne znas sta hoces. Pomeri se recimo u Nemacku i radi tamo neko vreme. I onda ces videti. Ja sam isto jednu devojku beskrajno voleo i bio potpuno slomljen kad je nasla drugoga. I onda sam otisao posle par godina, I za godinu dana bio sam kao nov. A sve dok sam je vidjao bio sam jeban. I slomljen. Sad desetak godina kasnije mi je ta prica smesna.

mekflaj

Domaćin
Poruka
4.819
ma nina trolalina se više neće vraćat. došla, otvorila temu, sve ostalo je historija.

elem, sledi mali diskurs, želim istaći par bitnih stavki kada je o traženju devojke reč -

mislim da je za muškarca od krucijalne važnosti da zastupa aktivni muški princip, odnosno - preduzima akcije.
pasiva je pogubna i to je upliv njegove nesvesne ženske strane, to psiholozi i astrolozi znaju bolje.

kada je reč o korpama, bitno je na njih gledati na sledeći način -
tipična greška bi bila - odbila me, tj. dala korpu = znači nisam dovoljno dobar, ne vredim

NETAČNO!

korpa samo kazuje da vrednosti koje poseduješ nisu one koje ta devojka potražuje. nemoj da sebe ocenjuješ kroz njen sistem vrednosti.

primer - ti si šampion u šahu, velemajstor, igraš 30 partija dnevno. ali njoj je potreban neko ko se pronalazi u blejanju u kafiću jer i sama to preferira.
to što si ti šahovski genije umesto da si blejač, NE ZNAČI DA NE VREDIŠ. već samo da tvoja ponuda i njena potražnja nemaju dodirnih tačaka.

poenta je naći osobu kompatibilnu sebi. neka moja radna platforma glasi - bitno je da preziremo iste stvari i da volimo sličnu muziku...

Poslednja izmena:

mekflaj

Domaćin
Poruka
4.819
moguće da se nismo razumeli. mislio sam -
pasiva muškarca, u smislu pogubno je za muškarca da se ponaša pasivno, da se drži pasivne pozicije, jer će onda silna dešavanja proći pored njega

Ninocka12

Zainteresovan član
Poruka
108
Ljudi sinoc sam izasla u grad sa frendicom i dva druga,njegovo drustvo je bilo u gradu i svi su u mene gledali,ne znam da li je zbog njega ili zato sto sam njima lepa hahah,a i mnogi su bas gledali u mene sinoc i to lepi momci haha,a niko nece da pridje,aaa,no. Mozda misle da sam i dalje zauzeta pa zato? Ili nemaju grabrosti? Ili samo bez veze gledaju? Aj znaj. ‍♀ A nije da se hvalim ali nekako se osecam lepom kad se skockam,imam stila i atraktivna sam. Ne znam da li zato tripujem da neko gleda ili sta... u problemu sam ahaha

tuc muc

Ističe se
Poruka
2.685
Ја сам пак мненија да звездочатци све знају, да виде у звездама и кад ко да извинете јeбe. :deda2:

snowtrooper

Buduća legenda
Poruka
37.312
Ljudi sinoc sam izasla u grad sa frendicom i dva druga,njegovo drustvo je bilo u gradu i svi su u mene gledali,ne znam da li je zbog njega ili zato sto sam njima lepa hahah,a i mnogi su bas gledali u mene sinoc i to lepi momci haha,a niko nece da pridje,aaa,no. Mozda misle da sam i dalje zauzeta pa zato? Ili nemaju grabrosti? Ili samo bez veze gledaju? Aj znaj. ‍♀ A nije da se hvalim ali nekako se osecam lepom kad se skockam,imam stila i atraktivna sam. Ne znam da li zato tripujem da neko gleda ili sta... u problemu sam ahaha
Pridji momku sledeci put kad bude prilike, ako se ne dopadnes njemu tu su drugi momci.

Nece te gledati sa visine ako prva pridjes, mozda mu se to i dopadne kod tebe.

Evo ti moje situacije od pre par godina. Video sam devojku, svidela mi se ali nisam sme da pridjem. Pogledi nam se ukrstili par puta i onda je prisla, predstavila se i dala mi cedulju sa svojim brojem telefona.
To je prva devojka koju sam poljubio.

Ninocka12

Zainteresovan član
Poruka
108
Pridji momku sledeci put kad bude prilike, ako se ne dopadnes njemu tu su drugi momci.

Nece te gledati sa visine ako prva pridjes, mozda mu se to i dopadne kod tebe.

Evo ti moje situacije od pre par godina. Video sam devojku, svidela mi se ali nisam sme da pridjem. Pogledi nam se ukrstili par puta i onda je prisla, predstavila se i dala mi cedulju sa svojim brojem telefona.
To je prva devojka koju sam poljubio.
I onda da idem od jednog do drugog? E sad xD
Problem i jeste sto se meni uglavnom svide ti momci koji su kao neka "elita" ne mislim samo na novac nego i ovako,krecu se u takvom drustvu,pomalo su nedostizni... ali takvi mi se prosto svide,ne znam zasto... mozda oni nisu ni umisljeni,ali prosto tako deluju i jbg
I zivim u malom gradicu,kod nas se sve zna,tako da je to najveci problem,jbg
Tesko je...

Izgubljeni Slučaj 2

Primećen član
Poruka
586
Simptomi narcisoidnog poremećaja ličnosti

Ovaj poremećaj se prepoznaje po najmanje pet sledećih simptoma:

• preteran osećaj samoživosti (npr. preteruju kad pričaju o svojim dostignućima i očekuju priznanja iako ih nisu zaslužili)
  • preokupacija fantazijama bezgraničnog uspeha, moći, briljantnosti, lepote ili idealne ljubavi
  • veruju da je su “posebni” i da ih mogu razumeti samo oni koji su mu slični, tj. ljudi koji mahom imaju visok status u društvu
  • zahtevaju od drugih da im se prekomerno dive
  • narcis uviek smatra da ima pravo na nešto (oni očekuju od drugih da se ovi automatski slažu s njihovim željama)
  • sebično iskorišćavanje drugih sa ciljem postizanja svojih vlastitih ciljeva
  • nedostatak empatije (nisu voljni ili sposobni da prepoznaju potrebe i osjećanja drugih ljudi)
  • često zavide drugima i vjeruju da drugi zavide njima
  • pokazuju arogantno, nadmeno ponašanje i stav

snowtrooper

Buduća legenda
Poruka
37.312
I onda da idem od jednog do drugog? E sad xD
Problem i jeste sto se meni uglavnom svide ti momci koji su kao neka "elita" ne mislim samo na novac nego i ovako,krecu se u takvom drustvu,pomalo su nedostizni... ali takvi mi se prosto svide,ne znam zasto... mozda oni nisu ni umisljeni,ali prosto tako deluju i jbg
I zivim u malom gradicu,kod nas se sve zna,tako da je to najveci problem,jbg
Tesko je...
Ne bre da ides od jednog do drugog. Imas valjda neke standarde i samopoštovanje.

I ja sam iz malog mesta, sada sam u jos manjem zbog posla.
Ako si tu rodjena i odrasla ne moras i ceo zivot tu da provedes.

Da li studiras i da li te to interesuje?
Kakve su ti mogucnosti u vezi posla tu?

Momaka ima svuda, ako si vredna, lepa i pametna lako ces naci nekog.

Ninocka12

Zainteresovan član
Poruka
108
Ne bre da ides od jednog do drugog. Imas valjda neke standarde i samopoštovanje.

I ja sam iz malog mesta, sada sam u jos manjem zbog posla.
Ako si tu rodjena i odrasla ne moras i ceo zivot tu da provedes.

Da li studiras i da li te to interesuje?
Kakve su ti mogucnosti u vezi posla tu?

Momaka ima svuda, ako si vredna, lepa i pametna lako ces naci nekog.
Normalno. Pa idem na neku prekvalifikaciju trenutno. Slabe su mogucnosti,a i mala je plata svakako,ne znam. A jeste ali eto ja uvek zelim nesto nedostizno xD nekako mislim da mogu,ali vise sam se puta zeznula,tako da ono