Quantcast

Kako?

Da li se javiti decku?

• Da

glasova: 5 55,6%
  • Ne

glasova: 4 44,4%

• Ukupno glasova
    9

tuc muc

Aktivan član
Poruka
1.681
Pre 3 godine sam bila na vece sa jednim deckom,tacnije samo smo se ljubili,sutradan sam mu se javila i on me blokirao. Kasnije su me u gradu njegovi drugari zezali za njega. Nista mi nije bilo jasno,ali doobroo. Sada mi se svidja jedan od njegovih drugova,mnogo je simpatican,ali nista vise ne znam o njemu. Niti sam u nekom kontaktu sa bilo kim iz njegovog drustva da bih ga upoznala bolje. Inace radi kao medicinski brat,kao i ja,pretpostavljam da smo mozda slicni zbog toga. Sta bih mogla uraditi? Danas sam sedela u kaficu sa drugaricom,a on preko puta u drugom i pogledao je par puta u mene,zadrzao pogled mozda 3-5 sekundi. Savet neki,nesto?
Tog prvog koji te je pre tri godine blokirao si džabe muvala, da si ranije došla na forum ovaj ovde stručni narod bi ti to na vreme objasnio, čim je on navalio samo da se ljubi, a da ti pri tom nije i dirao grudi preko majice, taj tip ne valja. Zaboravi tog perhana.
E sad taj njegov drug, obavijen velom misterije, taj tvoj kolega po struci, na njemu može da se radi, samo što bi trebalo proveriti da li se i ti njemu sviđaš. To gledanje par puta iz jedne kafane u drugu je dobar signal, ali brate on za tih nekih 3 do 5 sekundi nije mogao da se primi na tebe, malo je to vremena, pa najbrži gol postignut na svetskim fudbalskim prvenstvima dat je tek nakon 11 sekundi od početka meča, onaj Turčin ga je zavukao 2002. Korejancima u tekmi za treće mesto. Duže on mora da te gleda, da to potraje.
Znači da odeš opet u istu kafanu, gde on može da te snima, i da se privuku njegovi pogledi, ali da ne budu kraći od tih nekih optimalnih 11 sekundi. Što bi rekao Miroslav Ilić Vesni Zmijanac ti se sestro raskomoti, pokaži malo te tvoje lepote, neka izazovnija garderoba koja otkriva bi bila korisna za privlačenje njegovih pogleda. A kad te dobro osmotri i kad ne bude skidao pogled sa tebe, to je već pola uspeha.

MrNapokon

Veoma poznat
Poruka
14.650
Pre 3 godine sam bila na vece sa jednim deckom,tacnije samo smo se ljubili,sutradan sam mu se javila i on me blokirao. Kasnije su me u gradu njegovi drugari zezali za njega. Nista mi nije bilo jasno,ali doobroo. Sada mi se svidja jedan od njegovih drugova,mnogo je simpatican,ali nista vise ne znam o njemu. Niti sam u nekom kontaktu sa bilo kim iz njegovog drustva da bih ga upoznala bolje. Inace radi kao medicinski brat,kao i ja,pretpostavljam da smo mozda slicni zbog toga. Sta bih mogla uraditi? Danas sam sedela u kaficu sa drugaricom,a on preko puta u drugom i pogledao je par puta u mene,zadrzao pogled mozda 3-5 sekundi. Savet neki,nesto?
Pa jel bas moras da oplemenjujes celo jedno drustvo drugara.. Zar nema jos nekih ekipa gde ne moras da pravis pometnju?
A ako si vec zapela za to, pa pridji mu i reci mu lepo u lice.

pivosok

Elita
Poruka
19.399
Znaci da ga gledam?xD
I nemoj da ga gledas. Namigni mu. Pre 2 godine jedna ekstra ruskinja na plazi me gledala i to bas dugo vremena. gledam i ja nju , ali mi se digo, bio me blam. Posle otplivam ja do bova i ona za mnom. I kako mi se riba stvarno svidela otplivam ja jos dalje od bova 100 metara.

Sherlock

Domaćin
Poruka
3.448
Pdf Tinejdžeri je tik malo ispod ovog pdfa.

mekflaj

Domaćin
Poruka
4.670
čim je on navalio samo da se ljubi, a da ti pri tom nije i dirao grudi preko majice, taj tip ne valja. Zaboravi tog perhana.
tačno tako.
mada, možda je džentlmen? i smatrao je neprimerenim da odmah navali sa drapanjem njenih grudi?

ne znam, ipak nemam izgrađen stav po ovom pitanju još uvek. i ne znam kako bi trebalo, niti kako bih ja postupio u takvoj ili sličnoj situaciji.

tuc muc

Aktivan član
Poruka
1.681
tačno tako.
mada, možda je džentlmen? i smatrao je neprimerenim da odmah navali sa drapanjem njenih grudi?

ne znam, ipak nemam izgrađen stav po ovom pitanju još uvek. i ne znam kako bi trebalo, niti kako bih ja postupio u takvoj ili sličnoj situaciji.
Нема ту места за двоумљење, љубљење неизоставно иде у пакету са дирањем груди преко мајице, то је нераскидиво и неодвојиво попут сланине и лука, ратлука и киселе воде, бурека и јогурта, виршле и сенфа...

mekflaj

Domaćin
Poruka
4.670
Нема ту места за двоумљење, љубљење неизоставно иде у пакету са дирањем груди преко мајице, то је нераскидиво и неодвојиво попут сланине и лука, ратлука и киселе воде, бурека и јогурта, виршле и сенфа...
jako sam blizu da se složim sa ovim gledištem.

bilo bi korisno čuti i neko žensko mišljenje :?: