kako

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
verujem da se ovde puno toga može naučiti od iskusnih...kako muškaraca tako i žena...
kako žene stavljaju do znanja da im se sviđaš ?
 
a ispustamo i maramicu i saljemo i namirisana pisma

Ili bilo koji drugi predmet. Recimo u sred razgovora kazete: "Ijuf, ispala mi negde mindjusa.", pa je onda trazite zavlaceci se ispod stola zajedno sa "zrtvom", i kao slucajno se sudarite na tom skucenom prostoru u tom cudnom polozaju tela... :rumenka: :lol:
 
to u razgovoru kad je prisutno više osoba okolo naravno :lol:

Sad si me naveo da zakljucim da nije zenama lako da svakom muskarcu potrefe "zicu", muske reakcije su razlicite i cesto nepredvidive, npr. secam se nekog kolege "garija", pokupio je u "Kontrastu" neku curicu, nesto mladju od njega, i cim su krenuli sa prvim dodirima, sa pocetnom razmenom neznosti onako na ulici dok su setali u ranim jutarnjim casovima nakon povratka iz kluba, mala ga je zgrabila za muskost, odmah je atakovala na sadrzaj njegovog slica. Sreo sam ga par sati nakon toga i tesko mogu da opisem tu uvredjenost, to koliko je bio pogodjen tim cinom, zgrozio se njenim bezobrazlukom. :lol: A vecina tipova bi jedva cekala da ih potrefi neka tako preduzimljiva cica, mastaju o tako spontanom pristupu. :lol:
 
verujem da se ovde puno toga može naučiti od iskusnih...kako muškaraca tako i žena...
kako žene stavljaju do znanja da im se sviđaš ?

Ne znam. Uglavnom sam jako komunikativna i to se tako protumači. Znam da držim pažnju ljudi u prostoriji, kako muških tako ženskih. U principu ne radim ništa posebno.
 
verujem da se ovde puno toga može naučiti od iskusnih...kako muškaraca tako i žena...
kako žene stavljaju do znanja da im se sviđaš ?

Razlicite zene- razlicita stavljanja do znanja :lol:
Neke su direktne, neke salju male signale, neke se ukoce,...

Licno, ne stavljam do znanja, ali jesam pristupacna za komunikaciju. Kako zna? Tek kada proba a ne bude odbijen.
 
Sreo sam ga par sati nakon toga i tesko mogu da opisem tu uvredjenost, to koliko je bio pogodjen tim cinom, zgrozio se njenim bezobrazlukom. :lol: A vecina tipova bi jedva cekala da ih potrefi neka tako preduzimljiva cica, mastaju o tako spontanom pristupu. :lol:

z:p

Iskreno, ja ne znam mnogo njih koji bi se obradovali da im riba vadi tuki na sred ulice. Ma sta pricali ovako i o cemu mastali.

Mislim, nije da sam probala, ali ko to moze da voli?
 

Back
Top