Kako znati da su dobri

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene da li ste primetile da muskarci koji dobro torbaju, nikad ne muvaju dugo zenu?

Meni je to rekla davno jedna poznanica.
Pa sam razmisljao da to ima logike, jer oni su svesni da vise daju nego sto mogu dobiti, pa im nije hitno da se puno trude.
 
nisam primetila..dobro shto si nam ukazao na taj fenomen kvantiteta..
jesi primetio da ce 7 od 10 mushkaraca da se okrene za sasvim prosechnom devojkom, totalno neprivlachnom i tako to, ne zato shto neshto vide na njoj ili u njoj, vec zato shto mushkarci iskljuchivo tako funkcionishu, vodjeni jebenim polnim nagonom,..e to vam je u krvi, vi ste lovci i to je tako normalno i nema nishta chudno u tome..sad si samo napisao ono shto smo vec znali - da je 99,7 % mushkaraca osakaceno s jedne strane, a toga nije ni svesno..
 
***..ima istine u tome :D Imam dva lichna primera...Jedan bivshi koji nije izgubio nevinost me je muvao pola godine, i na kraju nismo ni spavali, a jedan me je smuvao za pola sata (mozda zato shto mi se automatski svideo) i dechko razvaljuje koliko je dobar...Verovatno ovi shto su dobri u krevetu imaju veliko samopouzdanje,pa odmah prelaze na bitnost stvari :D
 
***..ima istine u tome :D Imam dva lichna primera...Jedan bivshi koji nije izgubio nevinost me je muvao pola godine, i na kraju nismo ni spavali, a jedan me je smuvao za pola sata (mozda zato shto mi se automatski svideo) i dechko razvaljuje koliko je dobar...Verovatno ovi shto su dobri u krevetu imaju veliko samopouzdanje,pa odmah prelaze na bitnost stvari :D

Ajde da pravimo neki Jenin re-make..;)
I gde je tema..
 
***..ima istine u tome :D Imam dva lichna primera...Jedan bivshi koji nije izgubio nevinost me je muvao pola godine, i na kraju nismo ni spavali, a jedan me je smuvao za pola sata (mozda zato shto mi se automatski svideo) i dechko razvaljuje koliko je dobar...Verovatno ovi shto su dobri u krevetu imaju veliko samopouzdanje,pa odmah prelaze na bitnost stvari :D

Tesko brate, da tako ide svjet! Znam iz licnog iskustva negdje nekoga skontas za 7 dana negdje ostanes cijelu godinu, sve je to od individue do individue jer ako si nekome prvi treba ti godina bar je meni trebala, a kada nisam prvi eto najmanje 7 dana do 2 mjeseca! Sad kazem opet sve zavisi od osobe do osobe!
 
Zene da li ste primetile da muskarci koji dobro torbaju, nikad ne muvaju dugo zenu?

Meni je to rekla davno jedna poznanica.
Pa sam razmisljao da to ima logike, jer oni su svesni da vise daju nego sto mogu dobiti, pa im nije hitno da se puno trude.

Pa da li je moguce da te jos uvek ima na forumu...Nije me bilo dugo,a ti si i dalje neiscrpan sa svojim temama! Pozdrav!
 
***..ima istine u tome :D Imam dva lichna primera...Jedan bivshi koji nije izgubio nevinost me je muvao pola godine, i na kraju nismo ni spavali, a jedan me je smuvao za pola sata (mozda zato shto mi se automatski svideo) i dechko razvaljuje koliko je dobar...Verovatno ovi shto su dobri u krevetu imaju veliko samopouzdanje,pa odmah prelaze na bitnost stvari :D

Eto ti si pogodila. Svaki muskarac koji je svestan sebe i zna da vredi nece dozvolit da ga zena zavlaci, ne samo sto lako moze naci drugu, nego zato sto i zna i kad dodje do seksa sa tom koju muva da ce on njoj uvek pruziti vise u seksu nego ona njemu.
 
nisam primetila..dobro shto si nam ukazao na taj fenomen kvantiteta..
jesi primetio da ce 7 od 10 mushkaraca da se okrene za sasvim prosechnom devojkom, totalno neprivlachnom i tako to, ne zato shto neshto vide na njoj ili u njoj, vec zato shto mushkarci iskljuchivo tako funkcionishu, vodjeni jebenim polnim nagonom,..e to vam je u krvi, vi ste lovci i to je tako normalno i nema nishta chudno u tome..sad si samo napisao ono shto smo vec znali - da je 99,7 % mushkaraca osakaceno s jedne strane, a toga nije ni svesno..

Verujem kad muskarci nebi funkcionisali kao muskarci vec slicno kao zene, mislim da bi i mi vas onda gulili za kesh, a ovako se zaljubimo i nista ne trazimo vec dajemo i sakom i kapom.
 

Back
Top