Kako zivotinje vide boje (svet)

Lastas

Početnik
Poruka
49
Pozdrav, interesuje me da li je neko naleteo na neki video klip ili cak ceo film (sto bi mi dosta znacilo) gde se ilustruje kako zivotinje vide. Profesorka mi je dala zadatak da to pronadjem, ali sam na yt-u nasao samo jedan klip gde se pominju sova i orao i jos mislim zmija. Pokusao sam da nadjem i snimke nekih drugih zivotinja ali nesto ne uspevam, ima jako malo materijala. Ako je neko naleteo pre na tako nesto, molim vas javite. :bye:

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.725
Pozdrav, interesuje me da li je neko naleteo na neki video klip ili cak ceo film (sto bi mi dosta znacilo) gde se ilustruje kako zivotinje vide. Profesorka mi je dala zadatak da to pronadjem, ali sam na yt-u nasao samo jedan klip gde se pominju sova i orao i jos mislim zmija. Pokusao sam da nadjem i snimke nekih drugih zivotinja ali nesto ne uspevam, ima jako malo materijala. Ako je neko naleteo pre na tako nesto, molim vas javite. :bye:

reci joj da ces odgovoriti kada naucis nemusti jezik

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.