Quantcast

Kako zaraditi novac sa 13 godina

Poruka
1
Ovako, ja sam strimer na youtube i twitch i mixer. Ljudi dolaze da me gledaju ali meni previse baguje sve i niko nece da me gleda, jednom su me reklamirali neki a ljudi su dolazili i prozivali me sto imam slab komp dolazili su ljudi i donirali ali po 1€ 2€ (zaradio sam 1,63 centa od yt ukupno) ne znam sta da radim moram nekako 100€ da uzmem i prodam svoje komponente da kupim bolju grafu i procesor.

georgejune

Zaslužan član
Poruka
148.564
Ovako, ja sam strimer na youtube i twitch i mixer. Ljudi dolaze da me gledaju ali meni previse baguje sve i niko nece da me gleda, jednom su me reklamirali neki a ljudi su dolazili i prozivali me sto imam slab komp dolazili su ljudi i donirali ali po 1€ 2€ (zaradio sam 1,63 centa od yt ukupno) ne znam sta da radim moram nekako 100€ da uzmem i prodam svoje komponente da kupim bolju grafu i procesor.
Dodes na selo na branje malina kad je sezona,sed ide grozdje i to,zimi ciscenje snega padne hiljadarka,setanje kucnih ljubimaca i tako

mitjan

Domaćin
Poruka
3.436
Kradi.

Isidor**

Veoma poznat
Moderator
Poruka
14.152
Samo sezonski poslovi, pranje šoferki na pumpi, sitna fizikalija po građarama, sezonsko branje voća tu ti je 250 din sat.

Mada prema tvojim intresovanjima je naj bolje da pozajmiš pare jer ti za posao nisi.

Poslednja izmena: