Kako zamisljate sebe sa sedamdeset godina?

Kako zamisljate sebe sa sedamdeset godina?

  • "Pare zene postao sam poznat"

    glasova: 1 11,1%
  • Egzoticna destinacija...odmor...

    glasova: 0 0,0%
  • Gore sam na ☁️

    glasova: 4 44,4%
  • Aruba Jamajka Bahami

    glasova: 0 0,0%
  • Igram sah na Kalemegdanu

    glasova: 0 0,0%
  • Nerviram mladje

    glasova: 3 33,3%
  • Davim pricama o mladosti dosadjujem ne pustam

    glasova: 1 11,1%
  • Starost bolest sta sad...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    9
  • Anketa je zatvorena .
Okolnosti su takve da jednostavno ne mogu da predvidim, makar otprilike, kakav ću biti tada. Još sam mlad, tako da će još dosta vode proteći rekama dok ne dođem u te godine. A šta će se do tad izdešavati u svetu i u mom životu – to je apsolutno nemoguće predvideti. Kao veliki emotivac, moguće da ću se sa setom prisećati starih dana (još u tinejdžerskom dobu su se prvi put počele javljati takve epizode), pa sam zaokružio opciju "Davim pričama". :mrgreen:
 
Sedamdesete su lepe godine... Čovek ubira plodove svog rada, a još uvek je vitalan...
Do tih godina treba učiniti svako dobro u životu koje će kasnije značiti, biti korisno, pa
i potpora življenju...Mislim na porodicu, prijatelje, finansijsku stabilnost...

U tim godinama ljudi se povlače iz javnog života i počinju da uzivaju u zlatnim
godinama svoje jeseni...

Na Krstarici ima nekolicina forumaša u tim godinama...
 
bicu iskren...samo ce se menjati imena lopurdi na vlasti i nista drugo...malo kozmetickih promena, a onda opet satiranje srpskih gradjana i Srbije...ne vidim da ce ovde doci pravda i svodjenje racuna, a onda kazne po zaslugama
Lepo bi bilo da imamo stabilnu državu po meri građana, da prestanu šokovi pandemije, da se klima stabilizuje, da se zaposlenost poveća, da svako ima krov nad glavom... Onda bi lakše videli sebe u sedamdesetim godinama... ovako, na sve strane su razbacane kore od banana i treba biti virtuoz, pa preživeti sve zamke ove divne civilizacije
 
...ne vidim da ce ovde doci pravda i svodjenje racuna, a onda kazne po zaslugama
To se desava kad odemo Gore nije vezano za ovaj svet ovde...tako sam shvatila objasnjenja onih koji pricaju na tu temu...
Ako stigne ovde obicne osobe stigne posto im zbog mnogo para koje daju gde treba kad rade ne ostane dovoljno...

Da li mozda pod ovim mislite na tretman starih kod lekara plus koliko para treba za lekove ?
 
Stojim ispred pisoara, stavljam lijevu ruku u džep, vadim pincetu, desnom rukom otvaram šlic i s pincetom pokušavam amebu naći, a ruka drhti ko da će kiklopa uhvatiti, a ne punoglavca. U tom momentu kako se ruka tresla, tako i očale ispadoše ko i pinceta iz ruke i ameba od straha riknu i ispiša mi gaće i hlače, a pisoar osta isti, suh ko barut. Bem ti godine. Da mi je barem 7, pa da mi teta ili tetica drži amebu. A, ne 70. Pa recite onda da je nula nula.
 
1661621429744.jpeg
 

Back
Top