Kako zamisljate savrsenu noc ??????

JOXI

Obećava
Poruka
58
Moja savrsena noc bi bila ne plazi , pun mesec , pored mene osoba koju volim , cuju se talasi i u daljuni lagana muzika iz nekog kafica . Zar nije divno ?????? Volela bi da vidim sta vi smatrate za savrsenu noc. Spremna sam da slusam i mozda isprobam neki predlog. Pisite!!!! :D :D :D :D :) :) :)
 
savrsena noc?
svaka mi je savrsena :lol:
radim sta volim, osecam blagu utrnulost i blagi umor u kapcima, dok sat polako polako otkucava a ja u tisini slusam pink floyd i stvaram stvaram stvaram ... zamisljam razmisljam brisem pisem rusim i gradim ..... :roll:
a ponekad dignem glavu i zamislim se, pomislim na "nekoga" i samo se nasmesim toplo u sebi ...
 
Keeper:
savrsena noc?
svaka mi je savrsena :lol:
radim sta volim, osecam blagu utrnulost i blagi umor u kapcima, dok sat polako polako otkucava a ja u tisini slusam pink floyd i stvaram stvaram stvaram ... zamisljam razmisljam brisem pisem rusim i gradim ..... :roll:
a ponekad dignem glavu i zamislim se, pomislim na "nekoga" i samo se nasmesim toplo u sebi ...

bas interesantno
 
JOXI:
Keeper:
savrsena noc?
svaka mi je savrsena :lol:
radim sta volim, osecam blagu utrnulost i blagi umor u kapcima, dok sat polako polako otkucava a ja u tisini slusam pink floyd i stvaram stvaram stvaram ... zamisljam razmisljam brisem pisem rusim i gradim ..... :roll:
a ponekad dignem glavu i zamislim se, pomislim na "nekoga" i samo se nasmesim toplo u sebi ...

bas interesantno

pa naravno :wink:
ko ima srce, njemu je ovo beskrajno interesantno 8)
ajd sad se ti, intelektu, izjasni :roll:
 
Savrsena noc...
Hm.. Jedna od moji uobicajenih koje ne bih menjala ni za shta na svetu... Priguseno svetlo.. moja posteljina koja mirise na baby sapun i lavandu:)).. Mishel spava pored mene.. (moj machak:).. Upaljen je mirisljavi stapic.. Telefoni su mi iskljuceni..skroz sam odsecena od sveta.. postojimo samo Mishel i ja:)...
..a, koja perverzija?:)
S tim bih mozda poredila nocno kupanje...stopish se sa morem..pa te presece hladan vazduh kad izadjes napolje.. kao da si se ponovo rodio:).
 
Hm, moja savrsena noc... :)

Recimo... Ona i ja izadjemo zajedno sa drustvom na neko zajednicko standardno mesto gde je uvek dobro zezanje... Tu se lepo provedemo, i u neko doba se oprostimo sa drustvom i odemo negde u setnju (pored reke ili gde vec), cisto da budemo sami... posle toga, zavrsimo kod nje ili mene kuci i zagrljeni docekamo jutro...

Ne treba mi nista vise...
34.gif
 
Keeper:
JOXI:
Keeper:
savrsena noc?
svaka mi je savrsena :lol:
radim sta volim, osecam blagu utrnulost i blagi umor u kapcima, dok sat polako polako otkucava a ja u tisini slusam pink floyd i stvaram stvaram stvaram ... zamisljam razmisljam brisem pisem rusim i gradim ..... :roll:
a ponekad dignem glavu i zamislim se, pomislim na "nekoga" i samo se nasmesim toplo u sebi ...

bas interesantno

pa naravno :wink:
ko ima srce, njemu je ovo beskrajno interesantno 8)
ajd sad se ti, intelektu, izjasni :roll:


A Keeper kako ne kontash,cim se spomene savrsena noc napaljena deca pomisle na ispunjenja svojih sexualnih fantazija.....
Ima necega u miru i spokoju,secanju na stare dane.....
 
DJ_MaRe:
Hm, moja savrsena noc... :)

Recimo... Ona i ja izadjemo zajedno sa drustvom na neko zajednicko standardno mesto gde je uvek dobro zezanje... Tu se lepo provedemo, i u neko doba se oprostimo sa drustvom i odemo negde u setnju (pored reke ili gde vec), cisto da budemo sami... posle toga, zavrsimo kod nje ili mene kuci i zagrljeni docekamo jutro...

Ne treba mi nista vise...
34.gif
I tako to the end of time... da nije malo monotono? :?
 
wild_child:
A Keeper kako ne kontash,cim se spomene savrsena noc napaljena deca pomisle na ispunjenja svojih sexualnih fantazija.....
Ima necega u miru i spokoju,secanju na stare dane.....

aaaa... TA savrshena nocj :lol:
dobro onda... andjelina (dzoli naravno :pPp) i ja na plazhi, malibi, shampanjac, zvezdano nebo, i ujutro uriniranje peska i sitnih kamenchicja shto su nezgodno upali prilikom ispunjenja sexualnih fantazija.
savrsheno.

:pPpp
 
Не знам како би изгледала, али сигурно бих прво био са друговима, а онда бих отишао негде са, хм и не знам, ништа екстремно... Баш нешто разишљам, Милан је дао доста лепу дефиницију

Pojeli smo svako zrno
celu noc' strpali u nedra
popili smo sve do kapi
suve usne duvaju u jedra

Putujemo iznad grada
grad se smeje
gleda na nas
bez"imo u novo jutro
iznad grada
ispod nas
Spojili smo dlan i dlan

zamenili noc' za dan
ne gubimo dah,ne gubimo dah
mala deca ne poznaju strah

Putujemo iznad grada
grad se smeje
gleda na nas
bez"imo u novo jutro
iznad grada
ispod nas

iznad grada ...
 

Back
Top