• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Kako zamisljate osobu iznad

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jacques

Buduća legenda
Poruka
29.889
20060519011958_gucci.jpg

gost 47277

Domaćin
Poruka
3.038
ima smedju kosu, svojevremno izvlacila pramenove ili pomisljala na to, ima svetle oci, visa je od mene (ja sam 164cm...), nije bela k'o krech, i voli da izlazi, i voli vesele boje i shareno, takodje, voli slatko, voli da je u drustvu i oni njoj puno znace...hm...ne dvaja se od mobilnog...
ajde je l' bar nesto tacno? ovo je sve po osecaju...

P.S. ovo je za gucci...ne primetih kajche da je pisala...

Poruka
7.935
jeele:
ima smedju kosu, svojevremno izvlacila pramenove ili pomisljala na to, ima svetle oci, visa je od mene (ja sam 164cm...), nije bela k'o krech, i voli da izlazi, i voli vesele boje i shareno, takodje, voli slatko, voli da je u drustvu i oni njoj puno znace...hm...ne dvaja se od mobilnog...
ajde je l' bar nesto tacno? ovo je sve po osecaju...

P.S. ovo je za gucci...ne primetih kajche da je pisala...
Pa polovina je ok...................imam plavu kosu, mada se vracam u boju chokolade, visoka sam 176 i imam maslinast ten.........................sve ostalo je tacno! :) :) :)

Kexi_90

Primećen član
Poruka
717
imam utisak da je smeđa(malo vuče na plavo-ili obrnuto)da je dobra drugarica,pametna i da ume lepo da crta/peva/svira violinu......uglavnom umetnički tip......odlična učenica(ne štreberka),voli da gleda filmove......blagog izraza lica i smirena. jesam u pravu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.