• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Kako zamisljate osobu iznad

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.520
@ gucci .....klinku koja lebdi na 7 nebu .... sanja nekog boga ili Vukashina ....chat joj je opsesija ... izgubljena u vremenu i prostoru ...zato sto zivi preko grane .....:)))

Ovako zamisljam @Cupavku @
image0052-1.jpg

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.520
@gucci ...bash licim kao deda od toliko godina ..samo sto ja imam 27 godina
image0066-1.gif

naravno ne krijem se od javnosti kao ti :))))

@Cupka zamisljam kao nasmejanu devojku , raspolozenu uvek za provod i zezanje , interesantna
@Vision ...cool lik , odavno ga poznajem , vidjam ga naravno na netu , ima interesantne postove i pametne komentare , tako da mislim da je intelingentan momak
@gucci ..nafurana mamina i tatina maza koja zivi u inostranstvu i misli da je sve u parama , nije sestro ..ima nesto i u kulturi ponasanja .... bila si mi stvarno cool ali preterujesh u laganju ....

STA60132-1.jpg

Poruka
7.935
whitenicky:
@gucci ...bash licim kao deda od toliko godina ..samo sto ja imam 27 godina
image0066-1.gif

naravno ne krijem se od javnosti kao ti :))))

@Cupka zamisljam kao nasmejanu devojku , raspolozenu uvek za provod i zezanje , interesantna
@Vision ...cool lik , odavno ga poznajem , vidjam ga naravno na netu , ima interesantne postove i pametne komentare , tako da mislim da je intelingentan momak
@gucci ..nafurana mamina i tatina maza koja zivi u inostranstvu i misli da je sve u parama , nije sestro ..ima nesto i u kulturi ponasanja .... bila si mi stvarno cool ali preterujesh u laganju ....

STA60132-1.jpg
ma duso to sto ti umisljas da ja lazem to je vec tvoj problem......................vidim kako si me gotivio...............nisi sigurno mogao takvo misljenje da steknesh za 5 minuta! Ja nemam naviku da lazem!!!!!!!!!!!!!!

@[email protected]

Ističe se
Poruka
2.031
@nicky-GOTIVAN do besvijesti...
@hoklica-rekoh na prethodnoj temi...simpatisem je skroz...
@porfimare-kao i za nikija...i tw,mjesam vas,valjda zbod avatara....
P.S...sto se mene tice ,nicky-pogodio si,tako svi kazu...:):):)3

A za gucci...citiram...'
nafurana mamina i tatina maza koja zivi u inostranstvu i misli da je sve u parama , nije sestro ..ima nesto i u kulturi ponasanja .... bila si mi stvarno cool ali preterujesh u laganju ....
:):):):):)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.