Quantcast

Kako zamisljate osobu iznad

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.264
Haha, možda zato :wink: Bolje da si me zamislila sa zlim anakinom, mislim da bih sa njom bolje prošla :mrgreen:
Nego, tebe zamišljam maksimalno smorenu. Kao da se svaki dan spremaš za fajt, i da te mrzi da to radiš, ali ipak radiš :shock: onako, polusklopljenih očiju...

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.264
Da, da, jako sam visoka. Pre neki dan nisam mogla da pročitam kad mi je ispit jer su na yebenoj tabli postavili obaveštenje za neuspele klonove sijamskih blizanaca ili Divca, možda da je došao Divac da mi pročita... Ne znam. Moraću da pitam nekoga kada su :?

livija

Veoma poznat
Poruka
12.261
hehe.... ja se plashim kad su ljudi mnogo vecji od mene... nekako.. .sve se odmichem.... i bude mi nelagodno.... osecjam se ranjivo... a inache mis za ovo podruchije se uopshte ne smatram niskom... al to tu kad dodjem... pa me svi nekako gledaju il u ravni il odozgo....

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.264
Zapanjujuće... Možda se preselim jednom, možda među Japance, ali suviše su bolesni za moj uqs... Mada, nisam ni ja bolja.

Ne valja biti ovoliko visok, u šutkama, za Novu Godinu, dvadeset petardi mi je palo na glavu. Valjda padaju tu gde je rupa, vuče ih gravitacija :roll:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.