Kako zadržati svoj mir u ova burna vremena

Наука може да се снађе - ако има финансирање.
За сарс је било интересовања... све док запад није схватио да неће доћи код њих и ту је интересовање престало. Код Руса није, они су наставили да се баве темом и последично уопште није изненађујуће да су имали спремну вакцину за ово већ негде августа/септембра.

За ово сада је запад изузетно заинтересован. Нису питали за цену него за брзину... И добили смо брзину.

Систем функционисања интереса и капитала није тема овде, али објашњава све врло једноставно.
Tvrdim da lek nije nadjen jer se na WCG jos vrti openpandemics istrazivanje, inace bi to bilo zatvoreno da nema potrebe.
 
Tvrdim da lek nije nadjen jer se na WCG jos vrti openpandemics istrazivanje, inace bi to bilo zatvoreno da nema potrebe.
Какав сад лек? Ниједан лек није нигде објављен. Вакцина јесте, али то је нешто друго. Не би постојала два појма да су исто.
На википедији не постоји ништа о компанији, или шта је већ.

Постоји само о оснивачу тог WCG https://en.wikipedia.org/wiki/Angela_Bowen
 
Какав сад лек? Ниједан лек није нигде објављен. Вакцина јесте, али то је нешто друго. Не би постојала два појма да су исто.
На википедији не постоји ништа о компанији, или шта је већ.

Постоји само о оснивачу тог WCG https://en.wikipedia.org/wiki/Angela_Bowen
A ne https://www.worldcommunitygrid.org/index.jsp
to je IBM organizovao za nalazenje lekova za bolesti.
 
IBM је приватна америчка компанија са својим интересима. Није ми познато како би они знали да процене било шта у медицини.
Све њихове велике компаније имају дебеле уговоре са властима, сви осим Епла.
Не заслужују моје поверење.
 
IBM је приватна америчка компанија са својим интересима. Није ми познато како би они знали да процене било шта у медицини.
Све њихове велике компаније имају дебеле уговоре са властима, сви осим Епла.
Не заслужују моје поверење.
Oni organizuju mrezu kompjutera, a razne klinike koje se bave istrazivanjem koriste uslugu.
Kad se neki projekt zavrsi, to se zna. Znaci to je distribuirana mreza dobrovoljaca koji nude
svoje kompjutere u plemenite svrhe. Nesto kao rudarenje ali ne radi love nego radi nalazenja
lekova za razlicite bolesti. Ja godinama vrtim WCG 24/7.
 
...'svoj mir'...vrlo sumnjiva odrednica...moguce je samo do adolescencije
kasnije je uvijek povezano , kako bi rekao Hajdeger 'SA'...makar to bila i pustinja...planina...rijeka...sa dugom osobom , moguce je ako je obostrana osjecajnost tako bliska ili kako bi to rekao Djakomo Rizolati ...povezani 'mozak na mozak' ...neuro_ogledalima...
...ne mozemo naci ono sto smo izgubili ali mozemo ocistiti ono sto smo zapustili ili zrtvovali...tako misli Faraonn veceras...
 
Mir je naše prirodno stanje i oni koji su već stekli uvid u to nastoje
da se u tom stanju zadrže. Međutim, mnogo je stvari koje nas uznemiravaju.
Većina ljudi oko nas živi u strahu i apatiji i prosto im smeta kada neko ne
deli njihovu emociju.
Sve je strašno i beznadežno. Ludi su oni što se vakcinišu, ludi su oni što se
ne vakcinišu. Vidi one budale idu na more, a posle zbog njih cela država ide u
karantin. I sve to ide dotle da su i vrućine nenormalne i da se ne mogu preživeti
bez obzira što je avgust mesec i što su u zemlji Srbiji ovo sasvim normalne
vremenske prilike. To se više ne može nazvati ni strahom, već panikom
podržanom od strane medija. Novnske naslove neću ni da komentarišem.

Kako živeti svoju istinu, bez obzira na okolnosti?
Kako proći korz ovo što se sada dešava?

Naša stvarnost je posledica projektovane percepcije. Odatle, sve što nam se u stvarnosti dešava dešava nam se jer smo to mi tako generisali, percipirali. Naravno, ovu ravan iskustva dijelimo sa drugim subjektima te nije čudo da materijal za svoju percepciju crpimo iz kolektivno nesvjesnog. Naše kolektivno nesvjesno je poligon trenutnog rata na percepciju. Putem kolektivno nesvjesnog se pokušava porobiti duh čovječanstva, a to se nikada neće desiti, jer postoje oni koji su iznad samog kolektivnog nesvjesnog. Mir je u našoj osnovi, a on ne dolazi iz kolektivno nesvjesnog. Iz koketivno nesvjesnog nam se emituju informacije koje mogu biti i smirujućeg ali kao što vidimo i uzmemiravajućeg, zastrašujućeg karaktera. Stoga, i rješenje za 'ovu situaciju' ne treba tražiti u kolektivno nesvjesnom, već upravo u sebi, gdje mir jedino i postoji.

Dakle, ne dozvolite da na vas utiču negativnosti i zastrašivanja koja jedino i postoje u medijima, koji do vas dolaze upravo kroz kolektivno nesvjesno..
Izađite iz tog odnosa i vaša percepcija će biti generisana na onome što iz vas izlazi prirodno, a to je mir, harmonija i Ljubav. Uz to, osvijestite Boga u sebi, i ophodite se prema 'Njemu' s povjerenjem. Ne molite mu se već se prema Njemu odnosite kao prema partneru koji zna sve o vama. Bog je vaša ultimatna istina i predate li mu se u povjerenju, dopustite li mu da vas vodi umjesto da vi vodite njega, shvatit' ćete da se u vašoj stvarnosti ne može desiti ništa od onoga što se inače kroz medije propagira kao neminovna stvarnost. Ta stvarnost nije vaša, to je stvarnost onih koji bi da na račun tih informacija generišu vašu percepciju za vas. Porobe li vašu percepciju porobili su i vaš duh, porobili su i vas. Uistinu, vi ste tad izbarali da živite u ropstvu.

Ako ste pak umjetnička duša, stvarajte, više nego ikad.
Kad god načujete da se nešto sprema (pošto ipak nešto dođe i do nas)... a vi to odbacite bez reakcije i stvarajte svoja djela u apsolutnom povjerenju i u znanju da to što činite već sada je važnije od svih riječi i slika koje se emituju sa tv ekrana i iz usta političara. Ego egomanijaka pustiute da bez vas i vaše pažnje uprte u njega imlodira.

Istina je opet, da svi mi ovdje i sada dijelimo našu planetu/ravan Zemlju, ali takođe je istina da svi mi ne živimo u istim dimenzijama na istoj Zemlji.
Kad se dvije dimenzije paralelno projektuju na istoj ravni jasno je da je nemoguće da na vas u višoj dimenziji može uticati bilo šta što nije na istom vibratornom nivou sa vašim, sa vašom dimenzijom. Ljubav u vama je znak da ste na tom višem nivou, i da na vas ne može djelovati nikakav strah niti direktive koje vas kroz kolektivno nesvjesno gađaju iz nižih dimenzija.

Neka vaš fokus bude na prosperitetu, na manifestaciji jedinstva u Ljubavi, harmoniji i miru.
To je dovoljno da se sruši čitav sistem koji vam se nameće kao neminovnost.

I da, mi ne prolazimo ni kroz šta, sve to prolazi kroz nas, ukoliko tako izaberemo i odobrimo.
Mi smo i Alfa i Omega, i početak i kraj, mi smo JEDNO Biće koje kroz Centar svoje volje projektuje vremenske linije.
Niko od nas ne mora biti dio vremenske linije bilo koga drugog.Dovoljno je da načinimo 0.000001 stepen odstupanja od "oficijalnog narativa" i već smo stvorili novu vremensku liniju.
Naša stvarnost je posledica projekcije naše već generisane percepcije. Osvijestimo li momenat generisanja percepcije postajemo vladari nad sopstvenom stvarnošću. Naša stvarnost je opet direktno povezana sa kolektivno nesvjesnim te od kvaliteta našeg doživljaja zavisi i stanje kolektivno nesvjesnog. Zato je važno bdjeti u Ljubavi.
 
Došlo je neko čudno vreme, da kada pomeneš imunitet, ljudi se
prsto trgnu, pa te pogledaju prekorno.
Nedavno mi je jedna žena rekla da moram da se zaštitim. Ja kažem
zaštićena sam. Na šta će ona. E, dobro, ako ste se vakcinisali onda
je uredu. Moj odgovor da sam zaštićena imunitetom je izazvao vrlo
burnu reakciju. Ljutnju. Kao da je to nešto što je samo moje ili da je
nešto iz domena duhova ili vanzemaljaca. Odakle sad meni pravo
da imam imunitet.
 
Pa jeste, ljudi ne razmišljaju u tom pravcu. Oni prihvataju ono što im se servira preko medija i "stručnjaka" koji traže svoj minut slave na istim tim medijima, a to uvek navodi da je taj naš unutrašnji odbranbeni aparat slab i bespomoćan, te da ga treba popraviti nekim veštačkim načinom. Zato takvo razmišljanje izaziva nepoverenje i čuđenje. Maya radi posao.
Meni su trenutno najinteresantniji ovi što se dobrovoljno javljaju za treću dozu vakcine. Mislim, koliko doza im je potrebno dok ne shvate da te vakcine nevaljaju. :mrgreen:
 

Back
Top