• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Kako začeti sina ili kćerku?

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
181.652
Komunista nikad nisam bio mada sam živeo i u doba kad je to moglo biti korisno. Nije me zanimalo.
A čovek ... ti jednostavno ne trpiš drugačije mišljenje i to je to. Meni jedino smetaju oni koji zagovaraju, podstiču ili vrše nasilje, a stavova ima raznih.

Nego da se vratimo na temu - meni je neverovatan primitivizam što se neki ljudi u današnje vreme stide ženske dece, naročito prvorođene. Često puta i zapostavljaju žensko dete u odnosu na muško, ako imaju i jedno i drugo. To je zaista ružno.

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
26.778
Читаш ли ти шта сам написао или тролујеш?
Рекао сам, правим мушку и женску децу а не партију.
Иди бре на игрице, то ти једино иде.
Види клена недоправљеног, још би да прави децу. На шта би та деца личила?

Disko Kauč

Elita
Poruka
24.280
Šest kćerki.. pa dobro, ti si srećan čovjek! Ehh.. pa meni treba sin, naslednik.
Imam 3 sina.. ali duša me boli za kćerkom.. bit,će vjerovatno i četvrti, zato nećemo više.. :roll:

Nekim parovima baš i nije svejedno da li će dobiti kćerku ili sina.. kažu da brojni faktori utiču na spol djeteta. Šanse su kažu 50-50.. ali nije baš tako.

Postoji li neki "siguran" način ili metod kada, kako i pouzdano dobiti željeno dijete?
Kako da nema.. danas sve može, samo treba znati, ako ne znate pitajte.. piše tako tamo negdje o tome :)

Slušaj, ako žena prva inicira seks, stiže curica.. eej? Ma,da... još ako joj se to radi u podne ili u "nevrijeme", to je to, budi siguran. :D ili kad je pun mjesec.
Noću, idealno je vrijeme za dječake.. poželjno da žena ostane malo duže na ledjima, posle odnosa.

Ako žena postigne orgazam prije muškarca, možete početi kupovati ružičasto. :mrgreen:
Misionarski položaj vjerojatno donosi curice, a za začeće dječaka sigurnija je poza odostraga, kažu neki ginekolozi. :think:

Ma samo da je dijete bude živo i zdravo, kog god da je pola..
Do sada još uvek nije pronađen pouzdan metod koji će garantovati određeni pol djeteta, ali postoje određene tehnike koje, navodno, umnogome povećavaju šanse.

Šta mislite, ima li istine u svemu ovome?
Koja gomila gluposti s oproštenjem

Hustle_991

Obećava
Poruka
71
Šest kćerki.. pa dobro, ti si srećan čovjek! Ehh.. pa meni treba sin, naslednik.
Imam 3 sina.. ali duša me boli za kćerkom.. bit,će vjerovatno i četvrti, zato nećemo više.. :roll:

Nekim parovima baš i nije svejedno da li će dobiti kćerku ili sina.. kažu da brojni faktori utiču na spol djeteta. Šanse su kažu 50-50.. ali nije baš tako.

Postoji li neki "siguran" način ili metod kada, kako i pouzdano dobiti željeno dijete?
Kako da nema.. danas sve može, samo treba znati, ako ne znate pitajte.. piše tako tamo negdje o tome :)

Slušaj, ako žena prva inicira seks, stiže curica.. eej? Ma,da... još ako joj se to radi u podne ili u "nevrijeme", to je to, budi siguran. :D ili kad je pun mjesec.
Noću, idealno je vrijeme za dječake.. poželjno da žena ostane malo duže na ledjima, posle odnosa.

Ako žena postigne orgazam prije muškarca, možete početi kupovati ružičasto. :mrgreen:
Misionarski položaj vjerojatno donosi curice, a za začeće dječaka sigurnija je poza odostraga, kažu neki ginekolozi. :think:

Ma samo da je dijete bude živo i zdravo, kog god da je pola..
Do sada još uvek nije pronađen pouzdan metod koji će garantovati određeni pol djeteta, ali postoje određene tehnike koje, navodno, umnogome povećavaju šanse.

Šta mislite, ima li istine u svemu ovome?
Nije bitno sta je bitno je da je zivo i zdravo i da pisa stojeci hahahahahha,u Crnoj Gori kazu ako oces sina onda dok vodis ljubav glava treba da ti bude okrenuta put Lovcena,naravno sprdnja hahahahahaha.Muskarac je taj koji odredjuje pol djeteta on je promjenjiv njegov broj hromozoma utice .

milance19

Hot, blue and righteous
Moderator
Poruka
22.191
Koliko znam, ženske se začinju u optimalnim periodima ciklusa, a muškaći u krajnjim fazama

Ima neke veze sa ženskim sekretom, on je najgušći u sred ovulacije, i tada bolje mogu da se probiju XX spermići jer su oni veći i teži

A muški kad je sekret ređi jer su oni manji ali brži
Čuo sam od više izvora da se, uglavnom, muška deca začinju posle duže apstinencije a ženska kad je redovniji sex

Miller

Legenda
Poruka
57.037
Evo moje iskustvo :p
Cuo sam pricu da nekoliko meseci muskarac jede dosta mesa i kad je zeni ovulacija muskarac se dobro umori, pesaci, trci itd.
Ne verujem u takve price nego sam u to vreme bio bas u treningu i jeo dosta mesa pa rekoh ajd da probam bas, samo sam pojacao meso, sto mi nije bilo tesko posto inace volim meso.
Nije mi uopste bio problem da dobijem i drugu cerku nego eto bas je bio sin.
Ukoliko biste više voleli da dobijete muškog naslednika, naučnici otkrivaju sledeće:

Ako želite dečaka, ne apstinirajteČešći seks povećava šanse da do začeća dođe u prvim ili poslednjim satima plodnih dana, što pogoduje rađanju dečaka. Zbog učestalih odnosa, spermatozodi imaju manje glave i kraće repove. Spermatozoidi koji stižu do jajne ćelije sredinom ciklusa odgovorni su za rađanje devojčica.

Poruka
2.750
Ukoliko biste više voleli da dobijete muškog naslednika, naučnici otkrivaju sledeće:

Ako želite dečaka, ne apstinirajteČešći seks povećava šanse da do začeća dođe u prvim ili poslednjim satima plodnih dana, što pogoduje rađanju dečaka. Zbog učestalih odnosa, spermatozodi imaju manje glave i kraće repove. Spermatozoidi koji stižu do jajne ćelije sredinom ciklusa odgovorni su za rađanje devojčica.
That's what i said

Znači izbegavati početak i kraj ovulacije, ako želimo da rodimo ispravan pol

Обилић

Poznat
Poruka
7.580
Evo ti jedan podatak, možda pomogne, samo moraš da ga razradiš:

Kod krokodila pol mladunaca provereno zavisi od spoljne temperature.

E sad dal' spoljne temperature peska u koji ženka polaže jaja il' kako već ... jbem li ga !

Ima onaj profesor Terzin na Yutubu, zoolog i genijalac, pitaj njega. Ima emisije kad odgovara na pitanja.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.