• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Kako začeti sina ili kćerku?

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
21.408
samo mogu isprichati shta se u komshiluku desilo

ima jedan dobrostojetji chovek , do skora je bio ozhenjen a sad vishe nije

u braku je stekao 5 sinova i zhena kao hotje tjerku i shesti put zatrudni
rodila se curica

drushtvo njegovo navalilo na njega nije tvoje ti samo dechake pravish i DNK analiza potvrdi da nije negovo vetj je tata neki daljni prijatelj

sad vishe eto nije ozhenjen

:lol:

Sensei

Master
Moderator
Poruka
44.635
Šest kćerki.. pa dobro, ti si srećan čovjek! Ehh.. pa meni treba sin, naslednik.
Imam 3 sina.. ali duša me boli za kćerkom.. bit,će vjerovatno i četvrti, zato nećemo više.. :roll:

Nekim parovima baš i nije svejedno da li će dobiti kćerku ili sina.. kažu da brojni faktori utiču na spol djeteta. Šanse su kažu 50-50.. ali nije baš tako.

Postoji li neki "siguran" način ili metod kada, kako i pouzdano dobiti željeno dijete?
Kako da nema.. danas sve može, samo treba znati, ako ne znate pitajte.. piše tako tamo negdje o tome :)

Slušaj, ako žena prva inicira seks, stiže curica.. eej? Ma,da... još ako joj se to radi u podne ili u "nevrijeme", to je to, budi siguran. :D ili kad je pun mjesec.
Noću, idealno je vrijeme za dječake.. poželjno da žena ostane malo duže na ledjima, posle odnosa.

Ako žena postigne orgazam prije muškarca, možete početi kupovati ružičasto. :mrgreen:
Misionarski položaj vjerojatno donosi curice, a za začeće dječaka sigurnija je poza odostraga, kažu neki ginekolozi. :think:

Ma samo da je dijete bude živo i zdravo, kog god da je pola..
Do sada još uvek nije pronađen pouzdan metod koji će garantovati određeni pol djeteta, ali postoje određene tehnike koje, navodno, umnogome povećavaju šanse.

Šta mislite, ima li istine u svemu ovome?
nema

zx16

Elita
Poruka
15.534
Зезање зезање а сада озбиљно!
За мушку децу не сећи нокте на ногама око пола године! Морају да буду добри, јаки јер када кренете да правите сина, не смете да проклизавате. Оно, ко у Русији шипови на зимским гумама.
Са сеченим ноктима гарантовано женско. Пошто проклизавате, то се зове мрњављање, и зато су жене такве, не довршене.
За мушко мора то жестоко, без проклизавања.
Рецепт је проверен и 100% функционише!

FDDD

Iskusan
Poruka
5.797
Evo moje iskustvo :p
Cuo sam pricu da nekoliko meseci muskarac jede dosta mesa i kad je zeni ovulacija muskarac se dobro umori, pesaci, trci itd.
Ne verujem u takve price nego sam u to vreme bio bas u treningu i jeo dosta mesa pa rekoh ajd da probam bas, samo sam pojacao meso, sto mi nije bilo tesko posto inace volim meso.
Nije mi uopste bio problem da dobijem i drugu cerku nego eto bas je bio sin.

zx16

Elita
Poruka
15.534
Како можеш да правиш децу по поруџбини кад' си и сам недоправљен?
Ај да ми каже неко нормалан па да помислим....?
Гледам твој профил. На форуму од 2008, 26.431 пост а само је 3.746 оставило неки утисак на форумаше, или 14%?!
И онда ми неко такав, коментарише какав сам ја?
Покриј се ушима и ћути јер си паметнији када ћутиш!

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
26.774
Ај да ми каже неко нормалан па да помислим....?
Гледам твој профил. На форуму од 2008, 26.431 пост а само је 3.746 оставило неки утисак на форумаше, или 14%?!
И онда ми неко такав, коментарише какав сам ја?
Покриј се ушима и ћути јер си паметнији када ћутиш!
Овај број репутација је доказ да нисам дошао на форум због репутација. Значи, бавим се озбиљнијим коментарима тако цверглани попут тебе на те коментаре не реагују већ само озбиљнији људи.
А оно недоправљен остаје ти као репутација.

zx16

Elita
Poruka
15.534
Овај број репутација је доказ да нисам дошао на форум због репутација. Значи, бавим се озбиљнијим коментарима тако цверглани попут тебе на те коментаре не реагују већ озбиљни људи.
А оно недоправљен остаје ти као репутација.
Па није нико због тога дошао. Људи остављају реакције. На твоје су равнодушни. Толико си једноличан да те и не примећују па онда покушаваш да привучеш пажњу.
Ок, привукао си а сада одскакући.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.