Kako volite da vam pridje muskarac?

Mnoge devojke ne vole taj direktan prilazak. Više vole neprimetno da im se priđe.
Izokola...kao šatro zainteresovan je za njenu drugaricu. Ili samo neobavezno dobacuje dobre fazone gomili devojaka, ni jednoj se ne obraća direktno. Pa koja se upeca.:lol:

Nisam ni pomislila da sve volimo isto vec da je glupo da ih savetuju kako se ne prilazi devojkama jer to ne vodi nicemu do energicnom skrivanju u sebe da se ne bi slucajno ispusilo kod cure koja mu se bas dopada.
 
....svako je nekome lep...valjda...inace bi 95% ljudi na svetu bilo vecito tuzno jer je ruzno...tu polazim od sebe, kontam da sam donji dom proseka cura a uvek sam imala udvarace koji su znali da budu galantni, niko nije tu upisana lepota ali sta ces, i takvi zive...ilit gleda majmun sebe u zrcalo, slican trazi slicnu...
 
....svako je nekome lep...valjda...inace bi 95% ljudi na svetu bilo vecito tuzno jer je ruzno...tu polazim od sebe, kontam da sam donji dom proseka cura a uvek sam imala udvarace koji su znali da budu galantni, niko nije tu upisana lepota ali sta ces, i takvi zive...ilit gleda majmun sebe u zrcalo, slican trazi slicnu...

Slažem se da je svako nekome lijep.
Ali sustina je da žene inače imaju vrlo visoko misljenje o sebi, filozofiraju, smatraju za sebe da su naj naj.. iako mozda i nemaju razloga za to.
 
Kak'e veze ima filozofiranje i visoko misljenje o sebi, eve ja, sto bi kazala Zona, filozofiram a nemam visoko misljenje o sebi...zapravo i ja filozofiram samo online no 'ajd, htedoh reci da previsoka ocekivanja govore o previsokom misljenju o sebi a ne neki krajnje normalni zahtevi koji glase - covece odluci se, hoces mene ili moju drugaricu, hoces sa mnom da se muvas ili da se druzis...ovim nasim muskim sve postalo tesko k'o udruzen Tantalov i Sizifov teret pa jos ne mogu ni da se obuku, sve sto nema lastis ih steze, svaki zahtev im je k'o piton oko vrata. Samo musko dete da nemam, tukla bih ga svaki dan:(
 
ono jeste tacno, lepota je u oku posmatraca i ukusi su razliciti... nesto sto je jednom lepo drugome ce biti ruzno... umetnost je najbolji primer pa onda zene ...
ALI TO NIJE TEMA

@**Freya** nemoj slucajno da bijes decu, pogotovo musko... kakvih ljudi sve ima... nadam se da si se salila...
 
Poslednja izmena:
Slažem se da je svako nekome lijep.
Ali sustina je da žene inače imaju vrlo visoko misljenje o sebi, filozofiraju, smatraju za sebe da su naj naj.. iako mozda i nemaju razloga za to.

Tako treba svi da razmišljaju o sebi. Treba prvo sebe da voliš i ceniš pa onda sve ostale.
Kada bi i muškarci tako razmišljali ne bi imali toliko nesigurnih i iskompleksiranih. Bitan je stav.

I svi hoćete te što imaju visoko mišljenje o sebi jer je sve stvar marketinga. Da li vam se sviđaju devojke koje hodaju sa podignutom glavom i osmehom na licu ili devojke koje su pogrbljene, nesigurne i plašljivo hodaju kroz gomilu? Svi hoće ove zvezde.:lol:
 
Tako treba svi da razmišljaju o sebi. Treba prvo sebe da voliš i ceniš pa onda sve ostale.
Kada bi i muškarci tako razmišljali ne bi imali toliko nesigurnih i iskompleksiranih. Bitan je stav.

I svi hoćete te što imaju visoko mišljenje o sebi jer je sve stvar marketinga. Da li vam se sviđaju devojke koje hodaju sa podignutom glavom i osmehom na licu ili devojke koje su pogrbljene, nesigurne i plašljivo hodaju kroz gomilu? Svi hoće ove zvezde.:lol:

Sustina je da je sve na muskarcima. Zato ima nesigurnih i iskompleksiranih.
Muskarci su ti koji moraju povlaciti prvi poteze, koji moraju osvajati curu..
 
@**Freya** nemoj slucajno da bijes decu, pogotovo musko... kakvih ljudi sve ima... nadam se da si se salila...

Naravno da nisam, ne bih trosila ruku ali bih bila majstor za kaznjavanje:lol:. Sve dok ne izgradim stegnutog coveka od njega a ne nekog rasplazana u gacama mesto pantalona, koji sa buljukom slicnih ispija makijato uz sve su one q-rve style a onda dotrci da ga mama podoji u dve'estoj godini. K'o vola bih ga mlatila dok je vreme i uopste se ne zezam:lol:. Mama's boy, mama ce tebe da stiti od zlih devojcura, kalastura koje ce sincetu da povrede krhk ego kev kev.
 
Naravno da nisam, ne bih trosila ruku ali bih bila majstor za kaznjavanje:lol:. Sve dok ne izgradim stegnutog coveka od njega a ne nekog rasplazana u gacama mesto pantalona, koji sa buljukom slicnih ispija makijato uz sve su one q-rve style a onda dotrci da ga mama podoji u dve'estoj godini. K'o vola bih ga mlatila dok je vreme i uopste se ne zezam:lol:. Mama's boy, mama ce tebe da stiti od zlih devojcura, kalastura koje ce sincetu da povrede krhk ego kev kev.

Na dobrom si putu da odgajiš geja :lol:
 
Sustina je da je sve na muskarcima. Zato ima nesigurnih i iskompleksiranih.
Muskarci su ti koji moraju povlaciti prvi poteze, koji moraju osvajati curu..
Pa ok, neka prihvate da je to tako i da će biti odbijeni više puta. Nije smak sveta.
Ili nek sede i čekaju da i njih neko startuje. Pa nek probaju da ga odbiju ako im se ne sviđa. Odmah će baciti u bedak devojku koja će se zaviti u crno i proglasiće ga uobraženim.

Razmislite malo, nije zavidna ni jedna pozicija.
 
Da..
Ali ima situacija gdje je 50-50, i ako pogrijesis negdje, donji si.
A one što kod njih nemas nikakvih sansi, taman da pricas o nebeskim svodovima, dzaba. ;)

Pogrešićeš, kad-tad. Ne može priča da nadomesti razlike među ljudima, bar tako ja mislim. To su samo kratkoročni krediti, sa velikim kamatama.

Doduše, ja i nisam zavodnik, možda i nisam u pravu.
Ne znam ni koji curac tražim na ovoj temi.
Odoh da skupljam seno.
 
Pogrešićeš, kad-tad. Ne može priča da nadomesti razlike među ljudima, bar tako ja mislim. To su samo kratkoročni krediti, sa velikim kamatama.

Doduše, ja i nisam zavodnik, možda i nisam u pravu.
Ne znam ni koji curac tražim na ovoj temi.
Odoh da skupljam seno.
Na ovu temu ni ne svraćaju zavodnici i zavodnice. Samo mi pilići koji se međusobno tapšemo po ramenu.:zag:
 
Pogrešićeš, kad-tad. Ne može priča da nadomesti razlike među ljudima, bar tako ja mislim. To su samo kratkoročni krediti, sa velikim kamatama.

Doduše, ja i nisam zavodnik, možda i nisam u pravu.
Ne znam ni koji curac tražim na ovoj temi.
Odoh da skupljam seno.

Naravno da su ljudi razliciti, i da imaju razlicite poglede na neke stvari, ali bitan je prvi utisak. O tome pricam..
Super si care, ostani, pusti sijeno, nece pobjeci. :D
 

Back
Top