Quantcast

Kako volite da vam pridje muskarac?

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
Pa vidiš da je napisala koncerte, barove žurke...
Znači trebao si da kažeš da imaš viška karata za koncert... (Jer to je spontano, nenapadno... :cool: :mrgreen: )
Hehe...ja preferiram barove (s´tim da taj pojam u Srbiji ili npr. Italiji ima sasvim drugacije znacenje nego ovde kod mene...ovde je bar = bordel, a ne tamo neka sendvicara kao kod zabara na primer). :per:
Na koncert ne znam kad sam isao zadnji put...zvali me neki ortaci na RHCP u Zagreb da idem sa njima. Reko´ "Mojne u Zagreb, aj drugi put u nekom normalnom gradu kad budu". :mrgreen:

Šude, bre! :ljutko:

Sad čekam da mi kaže kako ne sluša ploče zbog onog pucketanja i da mi ponudi karte.
Sad su druga vremena, neća više muškarci da troše lovu na čavke :aha:
Pa da...danas su muskarci u fazonu:

"Sto bih isao u klub, sto bih trosio na nju?
Samo jedan dupli klik i sve su one tu,
Djina, Silvia, Tera, Beladona i Dzena,
ja sam internet jebbac, moj je krevet fotelja"

:rotf:

Još jedan iz sela

Poznat
Banovan
Poruka
7.335
Hehe...ja preferiram barove (s´tim da taj pojam u Srbiji ili npr. Italiji ima sasvim drugacije znacenje nego ovde kod mene...ovde je bar = bordel, a ne tamo neka sendvicara kao kod zabara na primer). :per:
Na koncert ne znam kad sam isao zadnji put...zvali me neki ortaci na RHCP u Zagreb da idem sa njima. Reko´ "Mojne u Zagreb, aj drugi put u nekom normalnom gradu kad budu". :mrgreen:

Pa da...danas su muskarci u fazonu:

"Sto bih isao u klub, sto bih trosio na nju?
Samo jedan dupli klik i sve su one tu,
Djina, Silvia, Tera, Beladona i Dzena,
ja sam internet jebbac, moj je krevet fotelja"

:rotf:
Aha.
I, ti nisi u toku, ja koristim fore koje me naučio MrNapokon.
Kao sam zainteresovan za onu što nema dečka, ali, zapravo, čekam da Ochrid učini prvi korak i krene da me muva :ceka:

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
34.155
To ja oduvek govorim. Ako je losa osoba, bez duha, ma moze da bude najlepsa na svetu - dzabe sve. Mislim ako pricamo o ozbiljnoj vezi. Ako pricamo o seksu, moze biti i glupa i zla-pegla, pa tek onda dovidjenja. :mrgreen:
Naravno ako govorimo o ozbiljnoj vezi bitno je i da se koliko toliko karakterno poklapamo. Da nije neka glupačica sa kojom se nema o čemu pričati. E sad ko traži curu za pokazovanje ili kao privjezak naravno da prvo gleda izgled :D

Poruka
16.125
Mislim da zene/devojke mnogo vise gotive one koji se ne trude uopste kada je upoznavanje u pitanju. To kazem po licnom iskustvu.

Dakle, uglavnom kada sam ja prilazio, i kada sam bio direktan, to je vazilo za totalni promasaj.

A kada sam se upoznavao spontano i neplanski, uglavnom slucajno, sve se odvijalo mnogo bolje.

Only Beer

Buduća legenda
Poruka
29.778
Naravno ako govorimo o ozbiljnoj vezi bitno je i da se koliko toliko karakterno poklapamo. Da nije neka glupačica sa kojom se nema o čemu pričati. E sad ko traži curu za pokazovanje ili kao privjezak naravno da prvo gleda izgled :D
Gledaj, covek prvo sto uoci i sto ga privuce ili odbije, to je izgled. Znaci ako je akrep, rugoba i ostalo za izbegavanje ti prosto neces imati nikakav interes da upoznas njenu licnost. Cisto da se ne lazemo, to je jednostavno tako.
A ako je dobra cupika, hteces bar da je povalis....jos ako ima drugih ljudskih kvaliteta - onda mozda i nesto ozbiljno. ;)

Mislim da zene/devojke mnogo vise gotive one koji se ne trude uopste kada je upoznavanje u pitanju. To kazem po licnom iskustvu.

Dakle, uglavnom kada sam ja prilazio, i kada sam bio direktan, to je vazilo za totalni promasaj.

A kada sam se upoznavao spontano i neplanski, uglavnom slucajno, sve se odvijalo mnogo bolje.
Ima istine. Par puta mi se desavalo kad mi ni na kraj pameti nije bila neka kombinacija da se zenske same ponude. Zato to i jeste najbolji pristup...ako nesto upadne super, ako ne - isto super, nema veze. :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.