Quantcast

Kako volite da vam pridje muskarac?

Selkhet

Elita
Poruka
16.973
ganjao, ganjao, ganjao- pa uganjao :lol:

bio je poprilicno uporan
A kontam da je ovo ključno (pod uslovom da nije perverzno, progoniteljski uporan). Ovo me je podestilo na sestru moje drugarice i njenog sadašnjeg muža. On je nju godinama ganjo i ganjao, a ona nije htela ni da izađe sa njim na piće (bio joj je prilično ružan). Jednom joj je dosadilo toliko smaranje i proganjanje i odlučila je da izađe sa njim i da mu lepo objasni da je uopšte ne zanima ni malo i da nikada neće biti sa njim... samo mislim da baš i nije uspela u tome, pošto, evo, čekaju već četvrto dete. :lol: Lepo kaže ona narodna - ne hebe lep, nego uporan. :mrgreen: Mada to ne važi uvek, naravno. :)

tehduduk

Buduća legenda
Poruka
29.561
A kontam da je ovo ključno (pod uslovom da nije perverzno, progoniteljski uporan). Ovo me je podestilo na sestru moje drugarice i njenog sadašnjeg muža. On je nju godinama ganjo i ganjao, a ona nije htela ni da izađe sa njim na piće (bio joj je prilično ružan). Jednom joj je dosadilo toliko smaranje i proganjanje i odlučila je da izađe sa njim i da mu lepo objasni da je uopšte ne zanima ni malo i da nikada neće biti sa njim... samo mislim da baš i nije uspela u tome, pošto, evo, čekaju već četvrto dete. :lol: Lepo kaže ona narodna - ne hebe lep, nego uporan. :mrgreen: Mada to ne važi uvek, naravno. :)
ovaj moj lep, lepsi od mene :lol:

elem, izgledalo je da zna nesto sto ja ne znam kada je vec bio toliko uporan,

pa rekoh da mi pokaze

colorofthered

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
114
I kada je izasla sa njim sta su radili, znas li kako je izgledao sastanak? Ako se njoj on nije svidjao sta je to radio na sastanku te odjednom joj je postao muz?

Selkhet

Elita
Poruka
16.973
I kada je izasla sa njim sta su radili, znas li kako je izgledao sastanak? Ako se njoj on nije svidjao sta je to radio na sastanku te odjednom joj je postao muz?
Pričali su samo, ništa posebno. Svidela joj se njegova ličnost i sjajan smisao za humor. I nije joj odjednom postao muž - razvlačili su se jedno dve godina. Čovek ima neki šarm, neku harizmu na koju je ona pala već na prvom sastanku i zbog koje joj je izašla sa njim drugi, i treći i svaki sledeći put.

gost 274070

Domaćin
Poruka
4.803
Kako volite da vam pridje muskarac?
Gde, u kakavoj situaciji vam najvise prilaze muskarci?
Kako su vam prilazili, opisite neki uspesni prilazak?
Sta su vam prvo rekli i kako je razgovor tekao?

Kako vam je prisao sadasnji decko?
Opusteno, spontano i odlucno.
Na raznim mestima, poslednji mi prisao na autobuskoj stanici da me pita kakve su mi to starke pa kao ne cuje dobro sta mu govorim pa se priblizio da me pita na uvo. :lol:
Na svakakve nacine i bilo je dosta komicnih situacija.
Uspesnog prilaska nije bilo vec ihahaj.
Nisam u vezi.

Alisa u zemlji čuda

Buduća legenda
Poruka
26.275
Ne volim nikako da mi priđe.
Više volim taktiziranje, tj.dobrog vojskovođu za kog nema neosvojive države.
Uporan, ali ne dosadan, intelignetan, zabavan, društven, šarmantan, siguran u sebe i loooooooooooooood za mnom.:heart:

Najvažnije je da uveriš devojku da želiš samo nju i nijednu drugu. Time je pola posla odrađeno. Još ako umeš da sviraš gitaru......:zaljubljena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.