Kako vi to vidite vol.2

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zasto se kod nas zene dok su mlade ne torbaju sa obicnim tipovima?

Meni nije jasno ako se ona zeli udati za bogatog, sto se ne torba sa siromasnim dok ovaj ne naidje? U cemu je fora, da li se one boje da se ne procuje to dok je cekala "princa" pa ga tako moze izgubiti kad naidje.

Meni je glupo npr. kad cura ima 20 godina i jos se ne zeli udati jer nema podobonog, sto u medjuvremenu se ne torba sa nekim iz okoline.

Zene su glupe, umesto da imaju najboljeg prijatelja koji je za druge njoj ono "kao brat" (to kao brat kazem, tako da niko ni u ludilu ne bi posumnjao) A ustvari se ispomazu i drze to u tajnosti.

Ja to jos kod nas nisam video i neka mi neko kaze da nismo tupavi seljaci, jesmo i to yebeno zaostali.

Samo seljanka moze zeleti vencanicu i muza puponju koji prdi po kuci.
 
A sta ti mislis da sam ja idiot, sto sam otvorio temu sa nekoliko recenica da bi ti odgovorila na nju samo sa 4 reci?:)
ne mislim da se devojke ne pare sa ''obichnim'' momcima..ja bash mislim da to shto ti mislish nije toliko uzelo maha, bar se nadam..eto ja nikad nisam imala tipa budzovana i svi koji su se kur.chili s parama i kolima su automatski dobijali shut kartu, tj nisam ni imala nishta s njima, jer su odbojni, meni bar..eto, a ti potencirash uvek te i takve..a mislim da nisam neki grob,pa da me nece takve pederchine, oni tipovi shto shetaju 'dobre ribe'..shatro riba, ispeglana kod frizera, iskvarcovana, stane na shtikle i sa sve ruzznom facom je riba..
obichni tipovi su valjda ovi svakodnevni, s tim shto nisu svi isti i nemaju svi istu struju i nece mene privuci neko ko ce privuci moju tetku ili ja nekog..prosto treba da se sklope struje inache ako je sve mlitavo, dzaba..
 
Zasto se kod nas zene dok su mlade ne torbaju sa obicnim tipovima?

Meni nije jasno ako se ona zeli udati za bogatog, sto se ne torba sa siromasnim dok ovaj ne naidje? U cemu je fora, da li se one boje da se ne procuje to dok je cekala "princa" pa ga tako moze izgubiti kad naidje.

Meni je glupo npr. kad cura ima 20 godina i jos se ne zeli udati jer nema podobonog, sto u medjuvremenu se ne torba sa nekim iz okoline.

Zene su glupe, umesto da imaju najboljeg prijatelja koji je za druge njoj ono "kao brat" (to kao brat kazem, tako da niko ni u ludilu ne bi posumnjao) A ustvari se ispomazu i drze to u tajnosti.

Ja to jos kod nas nisam video i neka mi neko kaze da nismo tupavi seljaci, jesmo i to yebeno zaostali.

Samo seljanka moze zeleti vencanicu i muza puponju koji prdi po kuci.

zato sto ebanje drze u tajnosti, sam si odgovorio na svoje pitanje;)
 
Zasto se kod nas zene dok su mlade ne torbaju sa obicnim tipovima?

Meni nije jasno ako se ona zeli udati za bogatog, sto se ne torba sa siromasnim dok ovaj ne naidje? U cemu je fora, da li se one boje da se ne procuje to dok je cekala "princa" pa ga tako moze izgubiti kad naidje.

Meni je glupo npr. kad cura ima 20 godina i jos se ne zeli udati jer nema podobonog, sto u medjuvremenu se ne torba sa nekim iz okoline.


Ako riba hoće bogato da se uda ne može da troši vreme sa nekim papcima, koji uz to nemaju para, već mora da se fokusira na pravu divljač... jer ‚‚pravi lovac je lovac na krupnu divljač‚‚ a ne na neku tamo buraniju.:metla:
 
Ja sam bas kao klinka tezila tim obicnima , face su me nekako nervirale...ali samo sam jos vise privlacila paznju za posmatranje i ogovaranje a bilo je i zapitkivanja pa sta vidis u njemu , vidi on uopste ne ide uz tebe , ...s njom nesto nije u redu moze 100x bolje da nadje ...:lol:

Slazem se jedino da ne treba da odstupas od muskarca kakvog zelis a da se u medjuvremenu kad zelis i kad imas sa kim zabavis ....dok ne naidje onaj iz snova :)
 
Zasto se kod nas zene dok su mlade ne torbaju sa obicnim tipovima?

Meni nije jasno ako se ona zeli udati za bogatog, sto se ne torba sa siromasnim dok ovaj ne naidje? U cemu je fora, da li se one boje da se ne procuje to dok je cekala "princa" pa ga tako moze izgubiti kad naidje.

Meni je glupo npr. kad cura ima 20 godina i jos se ne zeli udati jer nema podobonog, sto u medjuvremenu se ne torba sa nekim iz okoline.

Zene su glupe, umesto da imaju najboljeg prijatelja koji je za druge njoj ono "kao brat" (to kao brat kazem, tako da niko ni u ludilu ne bi posumnjao) A ustvari se ispomazu i drze to u tajnosti.

Ja to jos kod nas nisam video i neka mi neko kaze da nismo tupavi seljaci, jesmo i to yebeno zaostali.

Samo seljanka moze zeleti vencanicu i muza puponju koji prdi po kuci.
...i još da mu pere gaće i posuđe, fujjjj... :(
 

Back
Top