Quantcast

kako vi decu ucite da reaguju na naselje

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
119.318
pa ako neko dete toliko pati trebalo bi viša instanca da se umeša ... ako sam ne može ili mu drugovi ne pomažu
onda su to zaebane igre u pitanju
mada lako je pričati to je jedno a drugo treba locirati te neke baš tragične slučajeve gde neko nije mogao sam dase izbori ili je baš nešto loše doživeo

Sousuke Aizen

Poznat
Poruka
9.513
Nasiljem se ništa ne rešava, na sve načine ga treba izbeći.
rešava se lol,to je tipičan izgovor slabića i kukavica
živo me zanima dal bi tu maloumnu floskulu rekao i kad bi tvoje (nedaj bože naravno) dete neko pretukao i slično
povraća mi se od tih idiotizama
naravno da se dosta toga rešava nasiljem,na prvom mestu i pre svega upravo-nasilje

Isidor**

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.087
rešava se lol,to je tipičan izgovor slabića i kukavica
živo me zanima dal bi tu maloumnu floskulu rekao i kad bi tvoje (nedaj bože naravno) dete neko pretukao i slično
povraća mi se od tih idiotizama
naravno da se dosta toga rešava nasiljem,na prvom mestu i pre svega upravo-nasilje
Zbog takvog stava pećinskog čoveka nam i ide tako. Ja svoju decu a imam ih troje učim da nasilje nije rešenje.

Sousuke Aizen

Poznat
Poruka
9.513
Zbog takvog stava pećinskog čoveka nam i ide tako. Ja svoju decu a imam ih troje učim da nasilje nije rešenje.
to nema veze s pećinskim čovekom,to je osnovni zdrav razum,logika i ljubav,nijedan normalan roditelj neće svom pretučenom i maltretiranom detetu reći ''hehe šta ima veze,nemoj slučajno da mu vratiš,nasilje je tootalno passe -.-'' i nisi mi odg jel bi i u situaciji da ti neko bije dete i tad srrao ove gluposti ili bi mu bar tad savetovao da uzvrati?
mada reko si da nasilje treba da bude zadnje rešenje tkd pretpostavljam da bi,znači nisi TOLIKO poremećen

i to što ti pričaš bi važilo da mi živimo u crtaću ili nekoj utopiji a ne u ovako užasnom svetu tkd vreme je krajnje da se probudiš
(nadam se da nemaš stvarno decu,teško njima pored takog urbanog i ''širokoumnog'' ''roditelja'')