Kako vaspitavati cerku kojoj majka ima velike sise?

Umri_muski

Legenda
Poruka
55.032
Mozda je taboo tema, a mozda i nije...

Ako joj majka ima velike sise, veca je verovatnoca da i ona ima vece sise kad odraste, plus ako joj dajemo da pije mleko , bice tu sisa koliko volis...(fraza).

Ako je vaspitas da ne obraca paznju na to , doneces joj nevolje u teskoj akomodaciji na okruzenje u kojem te sise definitivno imaju uticaj a i posledice...

A opet ako je vaspitavas da bude svesna velikih sisa, to je vuce u seksualizaciju vise nego sto bi joj um i narav i priroda sugerisali , naravno to ce joj doneti bolji posao i uspesniju karijeru, zdraviji brak i dosta uspeha, ali ce je malo udaljiti po prirodi dejstva od nauke, karijere da bude sisata Marija Kiri i istrajnosti i doslednosti logike.
Ne obavezno i nece je onemoguciti , ali ce je malo odvuci od tih terena...

Treba li prilagodjavati vaspitanje i usmerenje u skladu sa fizionomijom deteta?
Dete zivi sa tom fizionomijom, ali ne treba ni preterivati , tj praviti sablon....ostaviti slobodu iskoracenja....
Da ne pricam koliko sam ja sokiran razlikom ponasanja ljudi u mom okruzenju prema lepim i prema ruznim osobama....u svakodnevnim postupcima...
 
Ako ima velike sise, dobro dupe, lepotu, navućiće gomilu idiota koji bi da je yebu, i to je to. Uspeh u braku i životu ne zavisi od velikih sisa, osim ako se bogato ne uda. A čim udje u pubertet postaće svesna svojih kvaliteta, bez obzira na kućno vaspitanje. Dvehiljaditih se još i moglo govoriti o nekom vaspitanju, medjutim otkad su instagrami i snepčetovi zavladali ta sa kućnim vaspitanjem može samo da bude otpadnica u društvu. Danas ako se ne kurčiš i ne bahatiš, nemaš socijalni život, bilo da si gaser, estetičar, štagod.
 
Pitanje u rangu..kako vaspitavati sina ciji otac ima mali penis...

Велике сисе и мали пенис нису добра компарација.

Велике сисе и велики пенис су добра компарација.

Дакле, питање је у рангу, како васпитавати сина чији отац има велики пенис?
 
Велике сисе и мали пенис нису добра компарација.

Велике сисе и велики пенис су добра компарација.

Дакле, питање је у рангу, како васпитавати сина чији отац има велики пенис?

Ne, gresis..tema je postavljena tako kao da su velike grudi neki hendikep...zato je mali penis savrsena komparacija...
 
Mozda je taboo tema, a mozda i nije...

Ako joj majka ima velike sise, veca je verovatnoca da i ona ima vece sise kad odraste, plus ako joj dajemo da pije mleko , bice tu sisa koliko volis...(fraza).

Ako je vaspitas da ne obraca paznju na to , doneces joj nevolje u teskoj akomodaciji na okruzenje u kojem te sise definitivno imaju uticaj a i posledice...

A opet ako je vaspitavas da bude svesna velikih sisa, to je vuce u seksualizaciju vise nego sto bi joj um i narav i priroda sugerisali , naravno to ce joj doneti bolji posao i uspesniju karijeru, zdraviji brak i dosta uspeha, ali ce je malo udaljiti po prirodi dejstva od nauke, karijere da bude sisata Marija Kiri i istrajnosti i doslednosti logike.
Ne obavezno i nece je onemoguciti , ali ce je malo odvuci od tih terena...

Treba li prilagodjavati vaspitanje i usmerenje u skladu sa fizionomijom deteta?
Dete zivi sa tom fizionomijom, ali ne treba ni preterivati , tj praviti sablon....ostaviti slobodu iskoracenja....
Da ne pricam koliko sam ja sokiran razlikom ponasanja ljudi u mom okruzenju prema lepim i prema ruznim osobama....u svakodnevnim postupcima...
Ne bih ulazio u razlog postavljanja teme. Osvrnuo bih se na kanone lepote koji su se menjali tokom vremena, a uglavnom dominira onaj koji je postavljen jos u antickom svetu u njemu su dominantne grudi u obliku case za sampanjac, ili kruskaste uz duge noge, skladnu figuru i crte lica. Velicina grudi ne utice na moralno ponasanje zene to je samo neciji prihvaceni stereotip koji dominira i na ovim prostorima.
 
Ne bih ulazio u razlog postavljanja teme. Osvrnuo bih se na kanone lepote koji su se menjali tokom vremena, a uglavnom dominira onaj koji je postavljen jos u antickom svetu u njemu su dominantne grudi u obliku case za sampanjac, ili kruskaste uz duge noge, skladnu figuru i crte lica. Velicina grudi ne utice na moralno ponasanje zene to je samo neciji prihvaceni stereotip koji dominira i na ovim prostorima.
Ne utice ili malo utice ako je gradjansko drustvo , a posto od gradjanskog sad imas samo G....onda ta prica da ne utice je samo prazna prica...
 
Велике сисе и мали пенис нису добра компарација.

Велике сисе и велики пенис су добра компарација.

Дакле, питање је у рангу, како васпитавати сина чији отац има велики пенис?
Da moglo bi i tako da se postavi tema....
Veliki penis je trazena roba kao i velike sise.....
Istovremeno je prisutno i omalovazavanje od strane nesrecnika i nesrecnica....
Ona postaje krava muzara, a on postaje kita na bicikli , bez pameti....

Ono zbog cega nije u pitanju muski primer nego zenski je zbog raznih detalja koji su komplikovaniji u slucaju muskog primerka za temu....
Mogu da navedem neke, iako bi dobar govornik ovo zaobisao kad vec ne mora...
Manje robovanje stereotipima kod muskarca, veca individualnost, jaci otpor fizickom nasilju i uslovljavanjima...
Veca usmerenost ka javnom aktivnom promovisanju muskarca u odnosu na zenu...
Veca usmerenost zena ka stereotipima, veca zavisnost i usmerenost na iskoristavanje svojih drustvenih potencijala u odnosu na muskarce...
Vizuelan pristup kao dominantan prilikom selekcije kod zena, nije toliko izrazen kod selekcije muskaraca..
Itd...
 
Ne utice ili malo utice ako je gradjansko drustvo , a posto od gradjanskog sad imas samo G....onda ta prica da ne utice je samo prazna prica...
Slazem se da je gradansko drustvo srozano, a prema tome i norme ponasanja, kreatori opisanog kanona lepote su ujedno, kreatori normi ponasanja i spomenutog srozavanja drustva. Nazalost nadvladali su nas.
 
Pomenuću svoj primer, jer sam imala problem sa grudima kao dete. Grudi su počele da mi rastu u četvrtom razredu i svakodnevno sam zbog toga trpela torturu druge dece iz odeljenja, naročito drugih devojčica. Do kraja osnovne škole sam krila grudi i nosila široke majice jer me je bilo sramota. Ako mislite da je to zabavno, nije.
Sada su verovatno druga vremena, pa verujem da što veće grudi devojčica ima to je bolje prihvataju u društvu.
 
Pomenuću svoj primer, jer sam imala problem sa grudima kao dete. Grudi su počele da mi rastu u četvrtom razredu i svakodnevno sam zbog toga trpela torturu druge dece iz odeljenja, naročito drugih devojčica. Do kraja osnovne škole sam krila grudi i nosila široke majice jer me je bilo sramota. Ako mislite da je to zabavno, nije.
Sada su verovatno druga vremena, pa verujem da što veće grudi devojčica ima to je bolje prihvataju u društvu.
Vidim po gradu..nose push-up.
 

Back
Top