Kako vam jutro počinje?

Aruena*

Buduća legenda
Poruka
34.078
Kod mene kako kad, nemam neki ustaljen ritual.
Da li se odmah spremate i idete na posao? Da li pijete kafu i čitate vesti ili listate forum? Da li ustajete mnogo ranije kako bi spremile ručak za taj dan? Ima i takvih, poznajem ih :D

Ja sam jutros ustala i otvorila učionice i e dnevnik. Moj muž mi je rekao "dok svi čitaju vesti ti gledaš učionicu i ocene" :lol:

Ovde možemo svako jutro da napišemo kako nam je počeo dan.
 
Poslednja izmena:
Kod mene kako kad, nemam neki ustaljen ritual.
Da li se odmah spremate i idete na posao? Da li pijete kafu i čitate vesti ili listate forum? Da li ustajete mnogo ranije kako bi spremile ručak za taj dan? Ima i takvih, poznajem ih :D

Ja sam jutros ustala i otvorila učionice i e dnevnik. Moj muž mi je rekao "dok svi čitaju vesti ti gledaš učionicu i ocene" :lol:

Ovde možemo svako jutro da napišemo kako nam je počeo dan.
Ne volim jutra radnim danima. Nemam vremena da u njima uživam.Jutrom je "trka i frka", čim otvorim oči.
 
Alarm podesim na sat vremena pre nego što sam odlučila da ustanem i onda se budim pet puta i radujem onim dodatnim minutima sna. Kad se oglasi šesti put skačem kao Gagi Jovanović u ''Lajanje na zvezde'', dižem roletne i pozdravljam novi dan. Protežem se i rastežem 10ak minuta, roknem kašičicu meda i pola litra vode, pa onda juriš na okupaciju i negu.
Sledi doručak i kafa, a sve nakon toga zavisi od dnevnog reda i plana.
:cvet:
 
померим мачка, да бих могла да устанем...ставим воду у џезву, па на шпорет, умијем се и тако то....закувавам кафу, сипам цимет.
нахраним мачка, залијем цвеће, полако сркућем кафу и гледам шта има ново на фб, крсти....то траје непун сат. онда се спремам за посао.
 
Alarm podesim na sat vremena pre nego što sam odlučila da ustanem i onda se budim pet puta i radujem onim dodatnim minutima sna. Kad se oglasi šesti put skačem kao Gagi Jovanović u ''Lajanje na zvezde'', dižem roletne i pozdravljam novi dan. Protežem se i rastežem 10ak minuta, roknem kašičicu meda i pola litra vode, pa onda juriš na okupaciju i negu.
Sledi doručak i kafa, a sve nakon toga zavisi od dnevnog reda i plana.
:cvet:
Prvi deo nam je isti. Podesim snooze na 10 minuta i samo svajpujem na kasnije dok mi konačno ne dosadi,što je neretko i sat kasnije.

Posle "like a boss" ;) Ustanem, upalim komp, napravinm jacobs gold sa mlekom ili nes šta mi je merak i gledam mejlove pa procenjujem da li je moje prisustvo odmah ili kasnije neophodno na radnom mestu. Uglavnom procenim da je kasnije sasvim ok :lol: Okrenem ih čisto u kancelariju da ih podsetim da sam živ i zdrav da se ne nadaju previše ;) dam im da rade kao "hitno" nešto dok ne dođem a "samo što nisam krenuo",mora malo tenzije da se održi čisto pro forme A ja se onda natenane spremim, još malo izvrtim net da vidim šta ima i onda idemo na radni zadatak...
Ne doručkujem skoro nikada u prvih sat-dva od ustajanja.
 

Back
Top