Quantcast

Kako vam jutro počinje?

Aruena*

Elita
Moderator
Poruka
21.738
Kod mene kako kad, nemam neki ustaljen ritual.
Da li se odmah spremate i idete na posao? Da li pijete kafu i čitate vesti ili listate forum? Da li ustajete mnogo ranije kako bi spremile ručak za taj dan? Ima i takvih, poznajem ih :D

Ja sam jutros ustala i otvorila učionice i e dnevnik. Moj muž mi je rekao "dok svi čitaju vesti ti gledaš učionicu i ocene" :lol:

Ovde možemo svako jutro da napišemo kako nam je počeo dan.

Poslednja izmena:

Manastirka

Iskusan
Poruka
6.581
Kod mene kako kad, nemam neki ustaljen ritual.
Da li se odmah spremate i idete na posao? Da li pijete kafu i čitate vesti ili listate forum? Da li ustajete mnogo ranije kako bi spremile ručak za taj dan? Ima i takvih, poznajem ih :D

Ja sam jutros ustala i otvorila učionice i e dnevnik. Moj muž mi je rekao "dok svi čitaju vesti ti gledaš učionicu i ocene" :lol:

Ovde možemo svako jutro da napišemo kako nam je počeo dan.
Ne volim jutra radnim danima. Nemam vremena da u njima uživam.Jutrom je "trka i frka", čim otvorim oči.

Indigo3

Ističe se
Poruka
2.215
Alarm podesim na sat vremena pre nego što sam odlučila da ustanem i onda se budim pet puta i radujem onim dodatnim minutima sna. Kad se oglasi šesti put skačem kao Gagi Jovanović u ''Lajanje na zvezde'', dižem roletne i pozdravljam novi dan. Protežem se i rastežem 10ak minuta, roknem kašičicu meda i pola litra vode, pa onda juriš na okupaciju i negu.
Sledi doručak i kafa, a sve nakon toga zavisi od dnevnog reda i plana.
:cvet:

причалица

Buduća legenda
Poruka
35.791
померим мачка, да бих могла да устанем...ставим воду у џезву, па на шпорет, умијем се и тако то....закувавам кафу, сипам цимет.
нахраним мачка, залијем цвеће, полако сркућем кафу и гледам шта има ново на фб, крсти....то траје непун сат. онда се спремам за посао.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
27.389
Alarm podesim na sat vremena pre nego što sam odlučila da ustanem i onda se budim pet puta i radujem onim dodatnim minutima sna. Kad se oglasi šesti put skačem kao Gagi Jovanović u ''Lajanje na zvezde'', dižem roletne i pozdravljam novi dan. Protežem se i rastežem 10ak minuta, roknem kašičicu meda i pola litra vode, pa onda juriš na okupaciju i negu.
Sledi doručak i kafa, a sve nakon toga zavisi od dnevnog reda i plana.
:cvet:
Prvi deo nam je isti. Podesim snooze na 10 minuta i samo svajpujem na kasnije dok mi konačno ne dosadi,što je neretko i sat kasnije.

Posle "like a boss" ;) Ustanem, upalim komp, napravinm jacobs gold sa mlekom ili nes šta mi je merak i gledam mejlove pa procenjujem da li je moje prisustvo odmah ili kasnije neophodno na radnom mestu. Uglavnom procenim da je kasnije sasvim ok :lol: Okrenem ih čisto u kancelariju da ih podsetim da sam živ i zdrav da se ne nadaju previše ;) dam im da rade kao "hitno" nešto dok ne dođem a "samo što nisam krenuo",mora malo tenzije da se održi čisto pro forme A ja se onda natenane spremim, još malo izvrtim net da vidim šta ima i onda idemo na radni zadatak...
Ne doručkujem skoro nikada u prvih sat-dva od ustajanja.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.