Kako vam je prosao mesec mart?

Kako vam je prosao mesec mart?

  • Hoce li mi ikada svanuti vise?😱

    glasova: 1 5,3%
  • Bice bolje 🍷

    glasova: 5 26,3%
  • Ima nade ima nade.🔥🌪⚡

    glasova: 3 15,8%
  • Nema nade kakva nada sve je propalo.💔

    glasova: 3 15,8%
  • Zivi smo zdravi 🥂🍾🥳 u ovo ludo vreme to je cudo.

    glasova: 7 36,8%

  • Ukupno glasova
    19
  • Anketa je zatvorena .
Mnogo brzo, kad pre prosao.. lete dani, meseci..
............godine, zivot.
dobro me potseti.
Kazu, kriva ona crna rupa u podzemnoj laboratoriji kod Zenevu na francusko-svajcarsku granicu sto je akrivirana pre neku godinu.
Kazaljke se od tad sve brze krecu....................fenomen koji primete i oni koji jos nemaju pojma sta je vreme...........deca.
 
Htela sam da otvorim temu juce / mozda se nekome bas tada desilo nesto bitno / nije bio kraj meseca / zato bas danas.

Stop politickim reklamama danas da me secaju kao proslog meseca bukom konacno je mirno / nadala sam se da ce osobe od trideset do sezdeset pet dobiti pomoc u parama od drzave (nije se desilo).
Pogledajte prilog 1129086
Ruzne boje / ruzno obavestenje .

Sta vam je obelezilo mart / kako cete ga pamtiti / kako ste?
napuštanje radnog mesta zbog podmuklog poslovodje koji još uvek nije dao odgovor prvom koji me poslao da obrazloži niže primanje u odnosu na ostale objekte firme... to toliko pokvareno da mi tražilo nazad uniformu koju nikad nisam dobio a rešenje da mi prestao radni odnos nit zvala da je stiglo nit ga izgleda tražila... ala će popase inspekciju zovem sutra da joj narihtam pritisak...

...takodje umor koji sam tamo zaradio odspavao sam u martu, malo poremetio dan za noć ali se sada polako sve vraća u normalu i ponovo se osećam kao ljudsko biće puno života :D
 
@ChristopherWalken jesi dobro sa zdravljem / prestao da se 😡🤬😡 oko pesackih prelaza?

Tu i tamo. Može se reći da jesam. Zadovoljan sam što se toga tiče.
A da, pešački prelazi. Nećeš verovati, malopre mi je palo na pamet, gledam oprali ulice ovih dana a sa prljavštinom otišla i farba sa pešačkih prelaza. Tako da, kolko eto svakog momenta, eto nama momaka u belim skafanderima sa narandžastim čunjevima da rade po 1367 put u zadnjih 3 godine ono što bi u stvarnom svetu trebalo da se radi jednom
 

Back
Top