Kako vam je prosao mesec mart?

Kako vam je prosao mesec mart?

  • Hoce li mi ikada svanuti vise?😱

    glasova: 1 5,3%
  • Bice bolje 🍷

    glasova: 5 26,3%
  • Ima nade ima nade.🔥🌪⚡

    glasova: 3 15,8%
  • Nema nade kakva nada sve je propalo.💔

    glasova: 3 15,8%
  • Zivi smo zdravi 🥂🍾🥳 u ovo ludo vreme to je cudo.

    glasova: 7 36,8%

  • Ukupno glasova
    19
  • Anketa je zatvorena .

Zauz

Buduća legenda
Poruka
34.930
Htela sam da otvorim temu juce / mozda se nekome bas tada desilo nesto bitno / nije bio kraj meseca / zato bas danas.

Stop politickim reklamama danas da me secaju kao proslog meseca bukom konacno je mirno / nadala sam se da ce osobe od trideset do sezdeset pet dobiti pomoc u parama od drzave (nije se desilo).
Screenshot_20220304-140456_Yettel.jpg

Ruzne boje / ruzno obavestenje .

Sta vam je obelezilo mart / kako cete ga pamtiti / kako ste?
 
Poslednja izmena:
Vrlo lepo, @Zauz!
Negde je usput zapelo pa mi je poruka napisana tu već pola sata, a sad je i šaljem! :zcepanje:
U susret proleću sam uglavnom u dobrom raspoloženju i iščekivanju sve povoljnijih vremenskih prilika (I manjih troškova za struju!), a i zelenilo duše kao da pravi zalet i uzburkava pokretačku životnu energiju do granice kada ne pristajem lako na razloge da budem mrzovoljna.
U svakom slučaju, mart je prema meni bio blagonaklon. :zaljubljena:
 
U uživanju dok radim i u nerviranju. Sve je počelo sa indireknim pričanjima na forumu o nekim osobama i stvarima koje su mi se dešavale. Nisam ni sa kim pričao o onome što sam na Krstarici pisao, ali eto možda sam se jeo iznutra
Pa, možda da ne učestvuješ u indirektnim pričanjima o nekim osobama na forumu?
Ja indirektno ne pričam ni o kome o vama, Bog mi je svedok!
Van foruma vas redovno citiram tipa:''Jedan prijatelj mi je rekao...'', jer drugačije ne znam kako da objasnim kako sam do neke sjajne ideje došla bez ičije pomoći.
:cvet:
 
Pa, možda da ne učestvuješ u indirektnim pričanjima o nekim osobama na forumu?
Ja indirektno ne pričam ni o kome o vama, Bog mi je svedok!
Van foruma vas redovno citiram tipa:''Jedan prijatelj mi je rekao...'', jer drugačije ne znam kako da objasnim kako sam do neke sjajne ideje došla bez ičije pomoći.
:cvet:
Ne znam ko smo to mi ?
Možda sam pogrešio što sam uopšte makar i indirektno pričao o svojim ranijim problemima i nepromenjenim stavovima...
 
Sorry, man!
I Apologize Please GIF by Babybluecat

Dala sam sebi previše slobode, a nije bilo sa lošom namerom.
Ok, hvala ti na dobrim namerama...
Da sam o njima pričao nazivajući ih direktno imenom, samo bih sebe i njih pravio poznatim. Ovako su to moje priče, pa ako se neko prepozna. Ja bih i voleo da se prepoznaju pa da isključivo ovde na forumu kroz diskusiju dodjemo do jedinstvene istine, a ne možda samo moje ili ljudi koji više veruju meni ili njima
 

Back
Top