Kako vam ide u srednjoj PRVACI?

  • Začetnik teme Mala slatka
  • Datum pokretanja
M

Mala slatka

Gost
Meni je ocaj KRENULA SAM U GIMNAZIJU i prosto crkavam jer ima uzasno puno da se uci!Vise nemogu,ako mi verujete.Kada ucim dobijem losu ocenu,a kada ne ucim dobru.Sve mi se vise izmesalo!!I da li ste zaljubljeni???Srecno ili nesrecno?Ja sam nazalost nesrecno... :( :cry: :( :cry: :( :cry: :!:
 
Mala slatka:
Meni je ocaj KRENULA SAM U GIMNAZIJU i prosto crkavam jer ima uzasno puno da se uci!Vise nemogu,ako mi verujete.Kada ucim dobijem losu ocenu,a kada ne ucim dobru.Sve mi se vise izmesalo!!I da li ste zaljubljeni???Srecno ili nesrecno?Ja sam nazalost nesrecno... :( :cry: :( :cry: :( :cry: :!:
Pa ti nemoj vise da ucis,pa ces imati sve dobre ocene! :D :D
 
Meni je super... ustvari... ne znam... pa ovako, ja sam sad upisala isto gimnaziju, drustveni smer. Ja nisam stekla utisak da ima mnogo vise da se uci, ucim otprilike ko u osmom razredu - zasad. Ocenama bas i nisam najzadovoljnija, imam 12 petica, 4 cetvorke, 2 trojke i jednu dvojku iz LIKOVNOG i to kod RAZREDNE (prva u zivotu) ali odmah sam popravila. Znaci uopste mi nije strasno. A drustvo je super, razred cool, samo ne valja sto smo po grupicama pa imamo ,,elitiste'' i one ,,sitne ribice''. U sto me nerviraju elitisti!!!! Dajte jos neka iskustva da vidim kako je vama! Snajka, tj. Jasna, ne predaj se, uci redovno, isto tako redovno se i druzi s drustvom, zabavljaj se i gimnazija ce ti biti PESMA ! Drzim ti fige
 
Ma daj zaebavaj se malo bre , nije sve u ucenju kad ces se zaebavati ako ne sad ?
ALO BRE JA JEDEM PRASE , JEO SAM GA ZA PRVI MAJ , ZA DAN USTANKA U SRBIJI , ZA DAN USTANKA U CRNOJ G !! ?
MISLIM ALO BRE SAD SI MLADA LEPA A POSLE BABA I DE TI ODE ZIVOT NA UCENJE ALOO PA BREE !!!
(gledaj mileta i reforme i sve ce ti biti jasno)
e sala emoj se ljutiti a za mileta ozbiljno


Poozdravlja vas doktor
pa ostanite zdravi u glavi !!! 8)
 
Eh... Sta bih ja dala da mogu ponovo da krenem u prvu godinu... Sada sam cetvrta,i zezanje je samo tako... Ali...
Pocetak je najtezi... Prva godina mi je bila paklena... Dok sam se navikla na novo drustvo,prihvatila novu skolu,novo sve... Ali sada je sve lakse...
Ne ocajavaj te... Bice bolje...
 
Slayem se sa sashom85. Eh da mi je sada prva godina...Izdzite to, izdrzali smo svi mi, zapnite, ucite na pocetku da vas upamte, budite samouvereni jer profesori to najvise vole...Znam tesko je...I meni je bilo tesko,bila sam vukovac u osnovnoj, a u prvoj godini sam imala i jedinice , i dvojke, i trojke, pogotovu iz likovnog, muzickog, latinskog i matamatike. Sada sam treca godina, prirodni smer, i verovali ili ne sa maximalno kampanjskim ucenjem, i to kad yapne ne vise od 2 sata, ja na tromesecju imam sve petice...Imam vremena za sve, i za drustvo, i za decka...a tom mi je sve u prvoj bilo problem. Videcete vi tek za dve godine da je gimnazija najlepse doba u zivotu.
p.s. Sasha85 odakle si, sta ces da upisujes, koji fax???
 
ma cemu toliko frkisete evo ja sam prva godina faksa a tek je to nesto najcrnje, da ne verujete. ali ipak se ne bunim. ja radim najvise sto mozes, dajem sve od sebe i rezultati ne izostaju.
kljuc je u samopouzdanju i sigurnosti ..... i nista vise.
 
xina:
Slayem se sa sashom85. Eh da mi je sada prva godina...Izdzite to, izdrzali smo svi mi, zapnite, ucite na pocetku da vas upamte, budite samouvereni jer profesori to najvise vole...Znam tesko je...I meni je bilo tesko,bila sam vukovac u osnovnoj, a u prvoj godini sam imala i jedinice , i dvojke, i trojke, pogotovu iz likovnog, muzickog, latinskog i matamatike. Sada sam treca godina, prirodni smer, i verovali ili ne sa maximalno kampanjskim ucenjem, i to kad yapne ne vise od 2 sata, ja na tromesecju imam sve petice...Imam vremena za sve, i za drustvo, i za decka...a tom mi je sve u prvoj bilo problem. Videcete vi tek za dve godine da je gimnazija najlepse doba u zivotu.
p.s. Sasha85 odakle si, sta ces da upisujes, koji fax???

Ja sam iz Smedereva,ti?
Nemam pojma,nemam predstavu... :cry: Ti?
Informatika,definitivno,ali ne znam sta konkretno...
Ej,ajde se registruj pa da predjemo na PP...
 
Keeper:
ma cemu toliko frkisete evo ja sam prva godina faksa a tek je to nesto najcrnje, da ne verujete. ali ipak se ne bunim. ja radim najvise sto mozes, dajem sve od sebe i rezultati ne izostaju.
kljuc je u samopouzdanju i sigurnosti ..... i nista vise.

Pa,da... Ali ti si sad "veliki"... Znas kako sve to ide sa skolama... A oni ne znaju... Kao da je tebi polazak u srednju bio lak,a? :?
 
e meni je drustvo vrh, ali je bre bas bas tesko! mada sam ja upala i u naj ludje odeljenje, imamo 50 keceva, ja sam imala dva ali sam popravila, nadam se u ono sto mi ovi stariji ( kad kazem stariji mislim na drugu, trecu, i cetvrtu god) kazu da ce biti bolje, samo da preguramo prvo polugodiste! neznam, a ja sam jos u jednoj od najtezih skola , prva kragujevacka gimnazija, joj da me sad neko pita pre bih u spartansku gimnaziju otisla! mada sto se tice nivoa ljudi sve je carski. a sto se tice ljubavi, to mi malo olaksava, zaljubljena sam i to srecno... da mi nije njega i drustva stvarno bi pukla! pogotovu i zbog frka sa matorcima, navikla sam ih na sve petice i cetvorke, pa im nije bas sve ok kad dodjem kuci sa dvojkama i trojkama! ma bice bolje ljudi!!!! s' verom i nemoj da mi se mnogo kidate, nego polako, hladnih glavica!!!
 
Sasha85:
Keeper:
ma cemu toliko frkisete evo ja sam prva godina faksa a tek je to nesto najcrnje, da ne verujete. ali ipak se ne bunim. ja radim najvise sto mozes, dajem sve od sebe i rezultati ne izostaju.
kljuc je u samopouzdanju i sigurnosti ..... i nista vise.

Pa,da... Ali ti si sad "veliki"... Znas kako sve to ide sa skolama... A oni ne znaju... Kao da je tebi polazak u srednju bio lak,a? :?

pa bilo mi je lako, jer sam coolirao .....
keva me ostavila u NS-u u domu dan pre skole sa torbom, i ja sam bas bio srecan sto cu biti sam u novom gradu ... :lol: nisam znao ni kako do skole da dodjem 8) ....... a sa skolom nikad nisam imao problema, bilo mi je beskrajno zanimljivo u pocetku. fora je sto sam se do kraja skolovanja jako smorio
 
Keeper:
Sasha85:
Keeper:
ma cemu toliko frkisete evo ja sam prva godina faksa a tek je to nesto najcrnje, da ne verujete. ali ipak se ne bunim. ja radim najvise sto mozes, dajem sve od sebe i rezultati ne izostaju.
kljuc je u samopouzdanju i sigurnosti ..... i nista vise.

Pa,da... Ali ti si sad "veliki"... Znas kako sve to ide sa skolama... A oni ne znaju... Kao da je tebi polazak u srednju bio lak,a? :?

pa bilo mi je lako, jer sam coolirao .....
keva me ostavila u NS-u u domu dan pre skole sa torbom, i ja sam bas bio srecan sto cu biti sam u novom gradu ... :lol: nisam znao ni kako do skole da dodjem 8) ....... a sa skolom nikad nisam imao problema, bilo mi je beskrajno zanimljivo u pocetku. fora je sto sam se do kraja skolovanja jako smorio

Pa,nisam ni rekla da ti je bilo lako... Ma,bilo pa proslo...
 
Meni je super! :D
Najbolji sam djak u skoli ( u muzickoj ),
a pritom ucim 15min dnevno, u skoli sam vecinu dana-zezam se, i sviram i pevam sve ostalo vreme!
Drustvo mi je i vise nego do jaja, ostala sam u kontaktu i sa osnovnjacima i sa ovim strancima,
drustvo-svi su opustencija, profesori totalna banja, a najbolja je finta sto su i frajeri ISKLJUCIVO po mom ukusu, i ISKLJUCIVO za balavljenje...
Ubodoh ko prstom u oko...
 
Ja sam upisao Graficku,i strava mi je. Skoro nista ne ucimo,samo se zezamo.Matematicarka je ocaj ali nema veze.Drustvo je na pocetku bilo ocaj ali sada su stvari mnogo bolje. Svi ortaci iz osnovne su upisali gimn i rasturaju se od ucenja!!!11
 

Back
Top