Kako uticati na to da Devojka promeni mišljenje

To odudara od tvojih sugestija. Pod utiskom si losih zena. Sta je sa dobrim? Zasto njima nisi posvetio paznju,nego ovim drugim?
au jel umes da odgovoris na pitanje
ne znam sta ti nije jasno ti si me pitao sta ja hocu a ja sam pre toga pricao kakav tip prolazi kod zena, nista ne odudara sem toga kakav sam i ja i kakve zene hoce ali nema to veze sa ostalima
 
Ja mogu da objasnim sve sto kazem a ti opet narodnim poslovicama objasnjavas nesto
Sve sto nam se dogadja,ne dogadja se - ni zbog cega.
Svako je kovac svoje srece.
Tako i ti,dragi prijatelju.

Kad ti se nesto lepo desi, zahvali Bogu...a kad nesto ruzno,opet zahvali Bogu sto nije i gore.
Jer Bog je blag i brani nas od naseg greha...da ne dobijemo bas onako kako smo zasluzili.
 
Poslednja izmena:
Nisam se najbolje podneo prema jednoj curi koja mi je sada postala veoma simpatična, neukusna podjebavanja, perverzne aluzije i krajne klinačko neozbiljno ponašanje. Prestao sam ovo da radim pre neko vreme i imamo koretan odnos, razmišljam da li sam u njenim očima dovjeka zajebo ili da li treba da se na neki način iskupim, izvinem ili uradim nešto treće.
Ma brate kuliraj. Ako si ti pao u njenim ocima nemas ti tu sta da radis, produzi dalje. Ako nisi jednostavno kuliraj sa njom i uzivaj. Ako te i nekad pita sto si bio takav, reci jo da si bio nervozan u njenom prisustvu jer ti se dopadala i tada jednostavno ne znas sta pricas.
 

Back
Top