Quantcast

Kako uticati na to da Devojka promeni mišljenje

Poruka
3.390
Nisam se najbolje podneo prema jednoj curi koja mi je sada postala veoma simpatična, neukusna podjebavanja, perverzne aluzije i krajne klinačko neozbiljno ponašanje. Prestao sam ovo da radim pre neko vreme i imamo koretan odnos, razmišljam da li sam u njenim očima dovjeka zajebo ili da li treba da se na neki način iskupim, izvinem ili uradim nešto treće.
Стани, иск’о си пиччке подјеббавањем????

Ово је за посматрање у институцији затвореног типа.

Belgradeboy

Aktivan član
Poruka
1.189
Pre ces da pomeris Sizifov kamen nego da ucinis da dama promeni misljenje.😆

Vidim da si napisao da je par puta reagovala lose na provokacije. Sad mogla je da te napusi da je htela, a nije il je fina i kulturna ili joj se, mozda, malo svidjas, pa nece da se kači. Vidi malo da pricas normalno s njom, kazi da si shvatio da si bio los prema njoj i kazi joj, priznaj da si pogresio da ti oprosti. Vidi kako ce na to da reaguje, pa ces videti da li mozes malo kasnije da imas prodju za dejt.

Belgradeboy

Aktivan član
Poruka
1.189
Jos jedan savet nemoj da se salis sa provokativnim i neslanim salama sa ljudima koje ne znas dovoljno dobro. Oni koji te ne znaju nece shvatiti šalu na pravi način i uvrediće se. Ako je muško mozes da loše prodjes. Musko mozda i nece da da shvati lose, ali zbijati sale na racun devojke, a nije ti nista posebno da na to gleda kao salu i razume tvoj humor je bez uvrede, ali bas bezveze da ne kazem idiotski. Svaka sala ima svoje granice i vremenom postaje otrcana i dosadna.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.