Kako uticati na to da Devojka promeni mišljenje

Pre ces da pomeris Sizifov kamen nego da ucinis da dama promeni misljenje.😆

Vidim da si napisao da je par puta reagovala lose na provokacije. Sad mogla je da te napusi da je htela, a nije il je fina i kulturna ili joj se, mozda, malo svidjas, pa nece da se kači. Vidi malo da pricas normalno s njom, kazi da si shvatio da si bio los prema njoj i kazi joj, priznaj da si pogresio da ti oprosti. Vidi kako ce na to da reaguje, pa ces videti da li mozes malo kasnije da imas prodju za dejt.
kralju prićamo ti mi svaki dan, normalno vazda. Iđemo i u kafić s vrijemena na vrijeme, sad sam je poljubia valjda je shvatila nameru. Imam problem da krenem na korak drugi a to je da stupi u vezu
 
Nisam se najbolje podneo prema jednoj curi koja mi je sada postala veoma simpatična, neukusna podjebavanja, perverzne aluzije i krajne klinačko neozbiljno ponašanje. Prestao sam ovo da radim pre neko vreme i imamo koretan odnos, razmišljam da li sam u njenim očima dovjeka zajebo ili da li treba da se na neki način iskupim, izvinem ili uradim nešto treće.


Šta sad ja tebi da objašnjavam da bi se trebao izviniti ako ti to sam ne razumeš. :cool:


Ili si glup ili bezobrazan, a možda ti se samo dopadao njen dečko. :per:

Sad ću prestati da te vređam, nadam se da nisam u tvojim očima dovjeka zajebo i da ćemo imati korektan odnos. :p
 
Sad verovatno sam se loše izrazio, nijesam se ja nešto loše ophodio (uglavno neumesne šale i neprijatne fore) , bar ne namerno. Bio sam malo drzak i napadan jer sam se od malena naslušao toga kako đevojke vole kad je neko malo hladniji, kad nije papučar koji trči za njom izvinjava se i radi da joj ugađa. Očigledno sam pogrešio.
Ja mislim da si ti @Hromi Vuk onaj tip lika koji će prvom prilikom kada mu ona malo dosadi, opet tu devojku tretirati kao smeće.
Jednostavno, takvi ljigavi tipovi koji ljude ružno tretiraju, nikada se ne menjaju. Samo povremeno glume.
 
Sad verovatno sam se loše izrazio, nijesam se ja nešto loše ophodio (uglavno neumesne šale i neprijatne fore) , bar ne namerno. Bio sam malo drzak i napadan jer sam se od malena naslušao toga kako đevojke vole kad je neko malo hladniji, kad nije papučar koji trči za njom izvinjava se i radi da joj ugađa. Očigledno sam pogrešio.
Ma ke.njas
 

Back
Top