Kako udovoljiti zeni

Gazdarica:
Ma Hebe, pusti je da se poHvali... :lol:


izvinite, a ko ne bi voleo/la da se pohvali bilo cime lepim u zivotu. ne, hvalicu se kako me muz vara, kako nista ne radi u zivotu i kako zivimo kao klosari. to, na zalost nekih, od mene nikada nece cuti jer se preko godine u mojoj kuci svi satiremo od posla, pa mozemo sebi i da priustimo neko lepo putovanje. mozda teme o tuznim dogadjajima volite u zenskom kutku, pa da bi posle mogli da se tesite kako ima i gorih. opet izvinite, ali ja sam u zivotu uvek zelela da cujem da je nekom bolje, da lepse zivi i da ovaj ionako usrani zivot u jos usranijoj srbiji galaksiji nekom donese i po koju radost. pitajte se svako jutro: sta imam danas lepo da ispricam mojoj prijateljici, decku, muzu, ljudima sa foruma.....
tako ce oni svakodnevni, reality dogadjaji, kojih smo svi puni, bar na tren biti zaboravljeni.
 
e ja bih volela da me muz odvede na bar jedan talasso weekend kad se zavrsi ova gungula oko bozica,da mi uplati celokupni program masaza i blata.
onda cu ja njega za uskrs da odvedem u rim da mu pokazem radosti zivljenja u italiji :D
a mala da ostane kod kuce :?
 
da.stavrno.jbt.ako neko može,mi ga odma kamenujemo...
i ja sam ovde naučila da mi je bolje da ćutim i da se ne hvalim mnogo...
bila su mi puna usta kada sam renovirala stan,pa je palo par komentara...da sam zanemela...
kao što je bilo i par zlih komentara na moja česta putovanja...
no dobro.neko se hrani srećom,neko sarmom,a neko tuđom nemaštinom i jadom.
ima ljudi koji ne žele da znaju da neko tamo negde,a kamoli pokraj njih lepo živi i nema problem da li će kupiti nove čizme,već druge ove sezone:roll:
i da li će vagati između pariza i amsterdama za doček....
 
па није ово неки екстра луксузан аранжман
100 еура дневно по особи.... то је сасвим просечно
када негде путујемо и не идемо на јефтинија места
 
blondambition:
vidite, pcela leti sa cveta na cvet, a ja letim iz jedne zemlje u drugu. tako upoznajem svet oko sebe. i sta da vam kazem, zivim brzo, a hranim se srecom
Tako i treba :-)
Samo napred :-)
I jedan dobrodusan savet
ovo uopste nije dobro mesto gde ces necim da se pohvalis, jer ces se naslusati glupih komentara i kojekakvih budalastina.Sve najbolje i lepo se provedi :-)
Pozdrav
 
Gle, svi se okitili kapicama :p

to ste se spremili za neku ekskurziju :?
pa moram i ja :p

stvarno hani, sasvim si drugačija
mica sa sto lica :D
kad si bila ovde bila si kao ..... kao Kleopatra ;)
ili se meni ufrkestile oči od gorkog :roll:
 

Back
Top