Quantcast

Kako ubrzati proces uvodjenja struje u stan?

Fakje

Primećen član
Poruka
677
Cekam vec skoro 7 meseci da se Elektrodistribucija smiluje da uvede struju u stan koji je novogradnja. Da li mozete da mi date neke savete kako da ubrzam proces, jer cu morati vrlo brzo da se iselim iz ovog stana u kom sam sad, a ne bih da zivim u stanu bez struje. Nemam nikakvih veza u Elektrodistribuciji, nazalost. Hvala unapred.

Tzar

Veoma poznat
Poruka
14.515
Sta znaci da se uvede. Ima u zgradi nema u tvom stanu. Ili nema u zgradi.

Je l' postoji nalog da se to uradi u tvojoj distribuciji koja je nadlezna za tvoj kraj.

Oni iz Beograda iz centrale izdaju naloge za celu drzavu sta treba da se radi. I ti nalozi vaze na primer 3 meseca.

Ako postoji aktivan nalog onda ides tamo i smaras ih. Bukvalno nadjes tog sefa ili tog sto treba to da uradi.

Nema veze sto ne znas nikog. Dobar dan, dobar dan.

E sad imaju oni i neke komisije koje mogu da poguraju neke predmete. Mozes i njima da se obratis mejlom i da dostavis dokumentaciju skeniranu.

Ali opet prvo odes tamo, pitas sta treba, pa posaljes mejl kome treba.

Ako nema nalog. Onda sto nema. Nije legalno, nemas ugovor, sta god, ispitaj sta ti treba od papira. Ili juri investitora. To je njegov posao.

U svakom slucaju moras da ides kod njih. Mozda ces morati i vise puta da ides dok se ne probijes do onog ko ti treba.

Fakje

Primećen član
Poruka
677
Nema na mom spratu celom gde su novi stanovi, u ostatku zgrade ima. Saznao sam nezvanicno da se to oduzilo jer grade trafostanicu. Investitor je podneo zahtev sve uredno, ali se ceka ta trafostanica. Videcu da odem u svakom slucaju, ne moze da skodi, ali ocekujem da mi samo kazu isto: da budem strpljiv dok ne zavrse radove sa tom stanicom. Mada opet 7 meseci svakako deluje preterano.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.