• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Kako u brauzeru lazirati koji OS koristite

P

pasuljsko rebarce

Gost
Znam da ima neka fora, User agent ili tako nesto.Problem je sto koristim XP i od danas valjda vise ne mogu da udjem na Kupujemprodajem jer taj sajt detektuje da imam zastareo OS i nedozvoljava mi da udjem (sta njih koji K briga sta ja koristim).Kako sad u firefoxu ili hromu da predstavim da koristim Windows 7 ili 8?
imas browsere gde mozes da promenis user agent da ti ga prepoznaju kao edge chrom ff ili webkit...iskljucis kukije i ako nemaju ozbiljan sistem kontrole nekad mozes da prodjes. ali to je sviranje q....

ako ti traze nov browser i nece da te puste, ima nacin ali veruj da je drqanje, lakse ti je da apdejtujes sistem nego da se drqas sa tim... znaci ima firmi koji prave browsere za jako stare sisteme i koriste neciji engine koji krekovima budze da bude jel kao nov... nekad prodje, ali svi ti browseri imaju bagova i bagova... jedino ako ti je sistem nesto mnogo drag, kao meni snow leopard, ima smsila instalirati te alfa-beta varijante i imati neko polovicno zadovoljstvo sa starijom verzijom naprimer ff.

Meklaud

Iskusan
Poruka
5.021
imas browsere gde mozes da promenis user agent da ti ga prepoznaju kao edge chrom ff ili webkit...iskljucis kukije i ako nemaju ozbiljan sistem kontrole nekad mozes da prodjes. ali to je sviranje q....

ako ti traze nov browser i nece da te puste, ima nacin ali veruj da je drqanje, lakse ti je da apdejtujes sistem nego da se drqas sa tim... znaci ima firmi koji prave browsere za jako stare sisteme i koriste neciji engine koji krekovima budze da bude jel kao nov... nekad prodje, ali svi ti browseri imaju bagova i bagova... jedino ako ti je sistem nesto mnogo drag, kao meni snow leopard, ima smsila instalirati te alfa-beta varijante i imati neko polovicno zadovoljstvo sa starijom verzijom naprimer ff.
Jeste drag, ali i sto moram zbog posla da koristim neki hardver koji radi samo na XPu i ranijim Winovima kao i softver.Zato sam XP budzio alternativnim sofverom tako da funkcionise skoro ko nekom sedmica ili osmica.Jedino mi za sad viber nije radio ali ne zbog XPa nego zbog hardvera, a od danas ni KP.
Ne koristim piratski softver pa je i to bio izazov naci sve za XP da sve sfere budu pokrivene a da bude besplatno i legalno.Moj komp moze sve granice i carinske preglede da prodje.

P

pasuljsko rebarce

Gost
Prosto, instaliras 10 ....ne razumem koriscenje XP cak ni za programe koji su samo za njega pravljeni...
imas dosta spec. softvera, programatora i masinskih kontrolera koji koriste rs232 i koji rade samo pod w2ksp4 ili cak ispod....video masinu od 40 soma evra koja radi pod 98icom i dan danas. sto bi menjali ljudi nesto ako im radi dobro...prvo pravilo kod svake elektronike, ne cackaj previse ako sve radi kako treba.

RIA77

Poznat
Poruka
7.926
Jeste drag, ali i sto moram zbog posla da koristim neki hardver koji radi samo na XPu i ranijim Winovima kao i softver.Zato sam XP budzio alternativnim sofverom tako da funkcionise skoro ko nekom sedmica ili osmica.Jedino mi za sad viber nije radio ali ne zbog XPa nego zbog hardvera, a od danas ni KP.
Ne koristim piratski softver pa je i to bio izazov naci sve za XP da sve sfere budu pokrivene a da bude besplatno i legalno.Moj komp moze sve granice i carinske preglede da prodje.
Веома је једноставно.
Пробај да користиш или Firefox или Libre Wolf. Постоје екстензије где бираш OS који ти је као реферер.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.